Preto neočakávajte nič svetoborné. Možno ešte dnes bude príjemné teplé počasie s dennými teplotami až do 24 stupňov Celzia, ale v sobotu sa to všetko zmení.
Meteorológovia strašia: "V sobotu bude veľká oblačnosť až zamračene a na mnohých miestsch občasný dážď, alebo prehánky, ojedinele búrky. Bude fúkať silný vietor. Nočná teplota klesne na 13 až 9 stupňov Celzia a denná sa vyšplhá na slabých 16 stupňov."
O nič veselšie to nebude ani v nedeľu. Nech každý zabudne na stanovanie alebo cykloprechádzky. Posledný deň týždňa nás vraj "poteší" veľkou oblačnosťou a miestnymi občasnými dažďovými prehánkami. Denné teploty budú ešte nižšie ako v sobotu. Majú sa vyšplhať maximálne do 15 stupňov Celzia.
Autor: em
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári