Korzár logo Korzár Košice

Na ťahanovskom sídlisku prepadáva ženy sexuálny maniak

Košice - Na Sídlisku Ťahanovce vyčíňa sexuálny maniak. Za súmraku prepadáva osamelé ženy. Nie je ničím výnimočný, nosí podľa obetí na puky vyžehlené

nohavice, je upravený.

Muž vo veku od 30 do 40 si nedávno okolo 19. hod. vytypoval ženu kráčajúcu po ulici. Išla domov po chodníku spájajúcom vchody do bytovky. Počula za sebou kroky, nevenovala im však väčšiu pozornosť. Keď zabočila na chodník vedúci k bráne, dobehol ju mladý muž. "Mala som už pootvorenú bránu, ten chlap ma chcel do nej vtlačiť. Na prízemí však nikto nebýva a keby som kričala, nik by ma asi nepočul. Preto som zabuchla už pootvorenú bránu, aby som ostala von. Predsa si vás v takej situácii niekto skôr všimne. Muž ma v tomto okamihu začal vyzliekať, no ja som spustila krik a začala som sa aj brániť, na to ten maniak potom ušiel."

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Žena prípad ohlásila na polícii, kde mala útočníkovu tvár identifikovať podľa fotky, no neúspešne. Podľa zástupkyne hovorkyne KR PZ Oľgy Lukáčovej, polícia o podobných prípadoch vzhľadom na ich citlivosť verejnosť neinformuje, konkrétny prípad je v štádiu vyšetrovania na príslušnom úrade vyšetrovania.

Podobné prípady na územní Košíc nie sú ojedinelé. Podľa Lukáčovej bola policajná hliadka privolaná v uplynulých dňoch k novej nemocnici, kde sa mal predvádzať ďalší muž. Najnovšie sú známe prípady z okolia Moldavskej ulice v oblasti kruhového objazdu, kde v kríkoch neďaleko benzínovej pumpy nachádza svoje útočisko ďalší muž. Ten sa zatiaľ prejavil len ako exhibicionista.

Dodajme, že v Ťahanovciach pred niekoľkými rokmi sužoval tamojšie nežné pohlavie tzv. ťahanovský fantóm. Toho však po niekoľkých záťahoch policajti odhalili.

SkryťVypnúť reklamu

Autor: ss

Najčítanejšie na Košice Korzár

Komerčné články

  1. Čo bude toto leto in?
  2. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  3. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  4. Kam smerujú peniaze bohatých?
  5. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  6. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  7. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  8. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  1. Čo bude toto leto in?
  2. Najkrajšie letné túry, cyklotrasy, jazerá a pamiatky v Rakúsku
  3. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  4. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  5. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum
  6. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  7. Kam smerujú peniaze bohatých?
  8. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  1. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie 8 441
  2. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je 8 157
  3. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá 6 173
  4. Kam smerujú peniaze bohatých? 3 808
  5. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad 3 453
  6. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum 3 156
  7. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú 2 912
  8. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle 2 183
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Minúta Video
SkryťZatvoriť reklamu