Korzár logo Korzár Košice
Utorok, 26. september, 2017 | Meniny má Edita

Posilnenie osobnej železničnej dopravy počas Vianočných a Novoročných sviatkov

Bratislava - Železničná spoločnosť, a. s. počas Vianočných a Novoročných sviatkov posiluje pravidelnú osobnú dopravu o nasledovné vlakové spoje:Dňa

Bratislava - Železničná spoločnosť, a. s. počas Vianočných a Novoročných sviatkov posiluje pravidelnú osobnú dopravu o nasledovné vlakové spoje:

Dňa 23. 12. 2003 (utorok) a 31. 12. 2003 (streda)

* R 1505 "Šarišan" z Bratislavy hl. st. (odchod 12.50 h) cez Žilinu do Prešova (príchod 19.04 h);

* R 1521 "Tríbeč" z Bratislavy Petržalky (odchod 13.17 h) cez Nitru do Prievidze (príchod 16.44 h);

* R 1503 "Lomnica" z Bratislavy hl. st. (odchod 14.21 h) do Popradu - Tatier (príchod 19.12 h);

* Ex 1601 "Chopok" z Bratislavy hl. st. (odchod 15.37 h) cez Žilinu do Košíc (príchod 20.41 h);

* Zr 1833 z Malaciek (odchod 15.41 h) cez Bratislavu hl. st. (odchod 16.15 h) do Zvolena os. st. (príchod 19.41 h);

* Dňa 28. 12. 2003 (nedeľa) a 6. 1. 2004 (utorok)

* R 1502 "Lomnica" z Popradu - Tatier (odchod 13.10 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 17.49 h);

* Ex 1600 "Gerlach" z Košíc (odchod 15.45 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 20.50 h);

* R 1504 "Šarišan" z Prešova (odchod 15.48 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 21.50 h);

* Zr 1900 z Humenného (odchod 17.20 h) do Košíc (príchod 19.17 h);

* R 1520 "Tríbeč" z Prievidze (odchod 17.53 h) cez Nitru (odchod 19.31 h) do Bratislavy Petržalky (príchod 21.29 h);

* Zr 1730 "Nitran" z Nitry (odchod 17.54 h) cez Leopoldov do Bratislavy hl. st. (príchod 19.44 h);

* R 1530 "Žitava" zo Zvolena os. st. (odchod 18.09 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 21.20 h);

* Zr 1731 "Nitran" z Bratislavy hl. st. (odchod 20.34 h) cez Leopoldov (odchod 21.41 h) do Nitry (príchod 22.19 h);

* Dňa 1. 1. 2004 (štvrtok) a 4. 1. 2004 (nedeľa)

* Ex 1600 "Gerlach" z Košíc (odchod 15.45 h) cez Žilinu do Bratislavy hl. st. (príchod 20.50 h);

* R 1520 "Tríbeč" z Prievidze (odchod 17.53 h) cez Nitru (odchod 19.31 h) do Bratislavy Petržalky (príchod 21.29 h);

* R 1530 "Žitava" zo Zvolena os. st. (odchod 18.09 h) do Bratislavy hl. st. (príchod 21.20 h);

* Dňa 2. 1. 2004 (piatok) a 5. 1. 2004 (pondelok)

* R 1521 "Tríbeč" z Bratislavy Petržalky (odchod 13.17 h) cez Nitru do Prievidze (príchod 16.44 h);

* Ex 1601 "Chopok" z Bratislavy hl. st. (odchod 15.37 h) cez Žilinu do Košíc (príchod 20.41 h);

* Zr 1833 z Malaciek (odchod 15.41 h) cez Bratislavu hl. st. (odchod 16.15 h) do Zvolena os. st. (príchod 19.41 h);

Upozorňujeme cestujúcich, že okrem posilnenia dopravy, v čase Vianočných sviatkov dôjde v niektorých dňoch k obmedzeniu dopravy, napr.:

* Ex 500 "Kriváň" Košice (odchod 17.45 h) - Bratislava hl. st. (príchod 22.37 h) nepôjde 24. až 27. a 31.XII.;

* Ex 501 "Kriváň" Bratislava hl. st. (odchod 5.45 h) - Košice (príchod 10.37 h) nepôjde 25. až 28.XII. a 1.I.

Bližšie informácie poskytnú pracovníci Železničnej spoločnosti, a. s. na príslušných železničných staniciach.

(zs)

Neprehliadnite tiež

Opravený plafón vynovenej križovatky VSS zateká

Ledva odovzdané dielo už ponúka viacero problematických detailov.

Traja Košičania žalujú ministerstvo a prokuratúru

Konaním podvodníka prišli o 168-tisíc vtedajších korún. Vinia štát.

Kalmus po odsúdení: Nič som neurobil

Samosudca vymeral košickému výtvarníkovi štvormesačnú podmienku.

Šafrankova ďakovačka po zápase rozbúrila dánskych fanúšikov

Nepovažuje sa za miláčika priaznivcov Aalborgu.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Kažimír prezidentovi Kiskovi odporučil, aby sa vzdal daňového tajomstva

Kiskovi sa do vysvetľovania financovania kampane nechce.

DOMOV

Župan by ma v prvom rade mohol presvedčiť, na čo mi je a čo robí

Podnikateľka by od úradov chcela pokoj.

Čo je nové na SME

Ftáčnik, Frešo, Droba a Kusý. Kandidáti na župana budú odpovedať na vaše otázky

SMEnaživo: Príďte diskutovať s kandidátmi na bratislavského župana.

DOMOV

Ľudí “na konci sveta“ župan v Prešove nezaujíma

Ľudí v Prešovskom samosprávnom kraji trápia cesty a nezamestnanosť.

Najčítanejšie na Košice Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Zľava 3000 € na 3-izbové byty v Jarabinkách
  2. 6 dôvodov, prečo začať posielať peniaze cez VIAMO (a ako na to)
  3. Stačí len mechanické, alebo elektronické zabezpečenie vozidla?
  4. Aký vplyv by mal konflikt v Kórei na vaše investície?
  5. Atraktívnejšie učenie vďaka digitálnym technológiám
  6. JUDr. Barbora Sabó: Dobrý maklér šetrí čas, peniaze i nervy!
  7. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  8. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  9. Rastie nám pokrivená generácia?
  10. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  1. FSEV UK v Bratislave: Prax je súčasťou študijných programov
  2. 6 dôvodov, prečo začať posielať peniaze cez VIAMO (a ako na to)
  3. Hyundai Tucson Shadow určite nezostane v tieni.
  4. Stačí len mechanické, alebo elektronické zabezpečenie vozidla?
  5. Exkurzia odborárov a absolventov SvF STU v Bratislave 2017
  6. Zvolen: Zvolenčania myslia na zabezpečenie svojich domovov
  7. Detské zúbky sú veda
  8. Atraktívnejšie učenie vďaka digitálnym technológiám
  9. Aký vplyv by mal konflikt v Kórei na vaše investície?
  10. Zľava 3000 € na 3-izbové byty v Jarabinkách
  1. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku 8 038
  2. Rastie nám pokrivená generácia? 3 147
  3. Intímna hygiena – celoročná záležitosť 2 673
  4. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj? 2 009
  5. 6 dôvodov, prečo začať posielať peniaze cez VIAMO (a ako na to) 1 655
  6. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 1 205
  7. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 197
  8. JUDr. Barbora Sabó: Dobrý maklér šetrí čas, peniaze i nervy! 1 115
  9. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji 963
  10. Zľava 3000 € na 3-izbové byty v Jarabinkách 900

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop