Korzár logo Korzár Košice
Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Kam za kultúrou od 8. 9. do 15. 9. 2003

Kino Capitol - 8. 9. - 10. 9. - Bruce všemohúci (USA MP-12) o 16.00, 18.00 a 20.00 hod., 11. 9. - 15. 9. - Pupendo (ČR MP-12) o 16.00, 18.00 a 20.00

hod.

Kino Úsmev - 8. 9. - 10. 9. - Bláznivá škôlka (USA MP-12) o 16.00 a 18.00 hod., Femme Fatale (USA MN-15) o 20.00 hod., 11. 9. - 15. 9. - Lúpež po taliansky (USA MP-12) o 16.00, 18.00 a 20.00 hod.

Kino Impulz - 8. 9. - 15. 9. - Milujem ťa na zožratie (USA MN-18) o 17.15 a 19.15 hod.

Kino Tatra - 8. 9. - Frida (USA/Kan. MN-15) o 16.00, 18.00 a 20.00 hod., 9. 9. - 10. 9. - Bowling For Columbine (USA MN-15) o 17.00 a 19.00 hod., 11. 9. - 15. 9. - Kokaínový kartel (USA MN-15) o 16.00, 18.00 a 20.00 hod.

Skryť Vypnúť reklamu

Cinefil - 8. 9. - Krysař (ČR) o 19.19 hod., 10. 9. - Lesní chodci (ČR/SR/Fr.) o 19.19 hod., 15. 9. - Dvojfilm: Sladké hry minulého leta (SR) a Sběrné surovosti (ČR) o 19.19 hod.

Bábkové divadlo - 12. 9. - Generál a ježibaba o 10.00 a 19.00 hod., 14. 9. - Generál a ježibaba o 14.30 a 16.30 hod.

KLUBY

Country pub diera - 9. 9. - Rock Show (Maroš Oravec) o 20.00 hod., 10. 9. - Diskotéka, DJ Hrabušický o 20.00 hod., vstup voľný, 12. 9. - Hrdza/Tenesse o 20.00 hod., 13. 9. - Oldies Disco, DJ Gajdoš o 20.00 hod., vstup voľný.

Plzenská hospoda - 9. 9. - Country hudobná skupina Širak o 20.00 hod., 12. 9. - DJ Gajdoš o 20.00 hod.

Disco Lagúna - 11. 9. - Disco o 21.00 - 2.00 hod., 12. 9. - 13. 9. - Disco o 21.00 - 4.00 hod., 14. 9. - Tanečné popoludnie o 17.00 - 21.30 hod.

Skryť Vypnúť reklamu

Absolut Mystic - 10. 9. - Živá hudba od 19.00 hod., 11. 9. - Funky nálada diskotéka od 22.00 hod., 12. 9. - Mystic Night Disko od 22.00 hod., 13. 9. - Mix Disko od 22.00 hod.

Jalta pub - 11. 9. - 13. 9. - Diskotéka o 20.00 - 3.00 hod.

Klub 54 - krytá plaváreň - 12. 9. - 13. 9. - Diskotéka od 21.00 - 4.00 hod.

Jumbo Centrum - Klub Vitriol - 11. 9. - Hip-hop party od 20.00 - 4.00 hod., 12. 9. - Hip-hop party od 20.00 - 2.00 hod., 13. 9. - Hip-hop party od 20.00 - 4.00 hod., 14. 9. - Detská disco s programom od 14.30 - 17.00 hod.

Music pub Diesel (Irish) - 11. 9. - Oldies Disco od 21.00 do 1.30 hod.

Reštaurácia Hrádok - 12. 9. - Diskotéka - Prehliadka Europen TOP 20 o 20.30 - 3.30 hod.

Peklo - 12. 9. - Disco night show - DJ Peter Strachan od 21.00 hod.

Skryť Vypnúť reklamu

Hattrick Sport pub - 12. 9. - Diskotéka o 21.00 hod.

Piváreň Rákoska - 12. 9. - Country večer od 20.00 hod., hrá skupina Montána, Veslári.

Goral club - 12. 9. - Posedenie s krajanmi o 15.00 hod., disco Goral o 19.00 hod.

Piváreň Zlatá baňa - 13. 9. - Diskotéka od 20.00 do 3.00 hod.

Nočný bar hotela Slovan - 8. 9. - 9. 9., 15. 9. - Živá hudba o 20.30 - 3.30 hod., 10. 9. - DJ Tibor Egry a hostia o 20.30 - 3.30 hod., 11. 9. - Živá hudba o 20.30 - 3.30 hod., 12. 9. Živá hudba o 20.30 - 4.00, 13. 9. Živá hudba o 20.30 - 3.30 hod.

Sansára - 12. 9. - 13. 9. - Živá hudba od 21.00 do 1.00 hod.

Supalova Club, Štúrova 33 - 11. 9. - Disco pre všetkých o 22.00 - 4.00 hod., 12. 9. - SupaNIGHouseT - DJ Semi & Junior Vargas o 22.00 - 6.00 hod., 13. 9. - SUPhoTAM (gay party) - DJ Kadish o 22.00 - 5.00 hod.

Bistro Marianka, Továrenská ul. - 11. 9. - Country večer so skupinou Ortuť od 18.30 hod.

PREŠOV

Kino Klub - 8. 9. - 10. 9. Chalani to tiež chcú, o 19.30 hod. (okrem 9. 9.), 11. 9. - 14. 9. Kokaínový kartel, o 17.30 a 19.30 hod.

Klub filmového diváka - 9. 9. Kruté radosti, o 19.30 hod.

Panoráma - 8. 9. - 10. 9. Kameňák, o 17.00 a 19.30 hod., 8. 9. - 9. 9. Chicago, o 19.30 hod., 11. 9. - 14. 9. Femme Fatale, o 17.00 a 19.30 hod.,

Panorámka - 8. 9. - 14. 9. Hovor s ňou, o 17.15 a 19.15 hod.

Divadlo Jonáša Záborského - 12. 9. Moliére: Vynútená svadba, o 19.00 hod., 14. 9. Alexander Vladigerov: Vlk a sedem kozliatok, o 14.30 hod.

Divadlo Alexandra Duchnoviča - 10. 9. Vasil Turok: Princove halušky, o 19.00 hod.

Hvezdáreň a planetárium - do 15. 9. z technických príčin zatvorené

Krajské múzeum (Hlavná 86) - 8. 9. - 14. 9. Krása z ríše rastlín, Historické podoby Prešova, Remeselný dvor v Rákociho dome, Podoby Prešova v maľbe.

STÁLE EXPOZÍCIE: Nove drahy chvaľme, starych še trimajme (expozícia národopisu), Historické zbrane - vývoj zbraní od praveku po novovek, Z histórie hradu Šariš, Prešov v dobe dejinnej - archeologická expozícia, Dejiny Prešova od 9. do 19. Storočia, 100 rokov korunovej meny na Slovensku, Prírodovedné vedy - fauna, flóra prešovského regiónu, Človek a oheň - minulosť a prítomnosť požiarnej ochrany na Slovensku.

Technické múzeum v Solivare - varňa František - 8. 9. - 14. 9. UT - PIA 9.00 - 17.00 hod., SO - 10.00 - 16.00 hod.

Stála výstava Bárkányovej zbierky (Židovská ortodoxná synagóga, Okružná 32), Ženská galéria - 1. poschodie. Pondelok a sobota zatvorené.

BARDEJOV

Šarišské múzeum - STÁLE EXPOZÍCIE: Historická expozícia - slobodné kráľovské mesto, Expozícia Ikony - prezentuje ikony 16. - 19. St., Prírodovedná expozícia - fauna a flóra severovýchodného Slovenska.

Bardejovské Kúpele - Skanzen - múzeum ľudovej architektúry z oblasti Horného Šariša, Národopisná expozícia - prezentuje kroje, výrobu a výrobky ľudových remeselníkov z Horného Šariša. Jej súčasťou je expozícia Dejiny Bardejovských Kúpeľov a Lekárenská expozícia.

SVIDNÍK

Kino Dukla - 9. 9. - 10. 9. Identita, o 20.00 hod., 13. 9. - 14. 9. Milujte svojho zabijaka, o 20.00 hod.

MICHALOVCE

Kino Centrum - 9. 9. - 10. 9. - Zločin je extrémny šport, 18.45 hod., 11. 9. - 12. 9. - Hulk, 18.30 hod., 13. 9. - Matrix Reloaded, 18.30 hod., 14. 9. - Matrix reloaded, 15.15 a 18.30 hod..

Hvezdáreň - 10. 9., 12. 9.- 18.00 hod. - Večerné pozorovanie pre verejnosť v kupole hvezdárne.

MsKS - výstava obrazov Štefana Čižmára a výstava kresleného humoru Marcela Čižmára.

ZOS - od 8. 9. - 19. 9. - "5%" - Zuzana Lašová a Monika Miľáková - autorská výstava. 10. 9. - klub paličkovanej čipky, 14. 9. - oslavy 650. Výročia prvej písomnej zmienky o obci Nižné Nemecké a I. folklórne slávnosti.

Zemplínske múzeum - výstava "Anna Franková - História a dnešok"

HUMENNÉ

Kino Centrum - 8. 9. - Hodina pravdy, 19.30 hod., 9. 9. - 11. 9. - Po čom dievča túži, 19.30 hod., 12. 9. - 14. 9. - TAXI 2003.

Vihorlatské múzeum - 11. 9. 2003 o 17.00 hod. - vernisáž výstavy UMELCI

TREBIŠOV

Vlastivedné múzeum - výstava - Príroda slanských vrchov - výstavné priestory na prízemí kaštieľa v Trebišove.

SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Kino Baník - 8. 9. - 12. 9. - Terminátor 3: Vzbura strojov, 16.30 a 19.00 hod., 13. 9. - 17. 9. - Pinoccio, 16.30 hod.

Zio bar - 12. 9. - Tropicana dance, 13. 9. - Ďalšia z úžasných letných tanečných nocí z platní.

Mestská knižnica - pondelok, utorok, štvrtok, piatok, 8.00 - 18.00 hod., sobota, 9.00 - 12.00 hod.

Spišské divadlo - 14. 9. - Malé divé zvieratko, 15.00 hod.

Koncertná sála Reduty - 10. 9. - Nobuko Baba a Marie Lorenz Okabe, 19.00 hod.

Múzeum Spiša - Horúca planéta - globálne klimatické zmeny, výstava potrvá do 30. 9. 2003, Ľudové hudobné nástroje spišských umelcov, výstava potrvá do 30. 9. 2003.

Galéria umelcov Spiša - stále expozície: Umelci Spiša, Jozef Hanula, Kresba/maľba, Expozícia sochárskej tvorby "Záhrada umenia", utorok - piatok - 8.30 - 17.00 hod., sobota - nedeľa - 9.00 - 16.00 hod. Výstavy: Ján Kuchta - Rytmy, čiary, čísla - výstava potrvá do 30. 9. 2003, Farba, výstava úžitkových umení zameraných na farebné štúdie objektov a plôch potrvá do 31. 10. 2003, Výstava poľských umelcov z mesta Radom, Aleksander Olszewski - počítačová grafika, Wieslav Jelonek - sochárska tvorba, výstava potrvá do 18. 10. 2003, Torma Laco - humor v galérii, prehliadka potrvá do 9. 10. 2003.

Zoologická záhrada - utorok - nedeľa, 10.00 - 18.00 hod.

Centrum voľného času Adam - záujmové útvary: modelársky, papierové modely, Lego-club, prírodovedno-chovateľský, zázračný svet prírody, Urob to sám, tvorivá dielňa, Windows, klub hier na počítačoch, internet klub, kurz nemeckého, anglického jazyka, country tance, írske tance, aerobic, športová príprava talentovanej mládeže -atletika, zjazdové lyžovanie, relaxačné plávanie, volejbal, stolný tenis, klub prírodovedcov, klub študentov, aranžovanie, paličkovanie, rybársky, hip-hop, break dance, hanuliarik, výtvarný, mažoretky, klub karaoke, spoločenské tance.

Školské stredisko záujmovej činnosti Domček - záujmové útvary: volejbalový, basketbalový krúžok, loptové hry, aerobik, tance, kurzy hry na gitaru, turistický klub, kurz nemčiny, turisticko-rekreačný mix, stolnotenisový klub, divadielko malých javiskových foriem.

Fitnes centrum - Rolinc: pondelok - piatok, 9.30 - 12.00 hod., 14.30 - 21.00 hod., sobota - nedeľa, 16.00 - 19.00 hod.

Ženské regeneračné centrum - Kora: utorok - piatok: 16.00 - 20.00 hod., sobota - nedeľa, 8.00 - 20.00 hod.

Krytá plaváreň - zatvorená z technických príčin do 26. 9. 2003.

Masáže - pondelok - nedeľa, 10.00 - 19.00 hod.

Sauna - zatvorená z technických príčin do 26. 9. 2003.

Športová hala - 12. 9. - Basketbalový turnaj, 14.00 - 20.00 hod., 13. 9. - Basketbalový turnaj, 8.00 - 20.00 hod., 14. 9. - Basketbalový turnaj, 8.00 - 14.00 hod.

Futbalový štadión - 13. 9. - Spišská Nová Ves - Trebišov, dospelí III. liga, 15.30 hod., 14. 9. - Spišská Nová Ves - Gelnica, 10.00 a 11.45 hod.

Zimný štadión - 13. 9. - Spišská Nová Ves - Dubnica, hokej juniori, 17.00 hod., 14. 9. - Korčuľovanie VšZP, 18.00 - 19.00 hod.

Cyklotrasy - cez Košiarny briežok na Medvediu skalu, cez Čingov na Soviu skalu, na Tomášovský výhľad cez Kláštornú roklinu, Prielom Hornádu, Tiesňavou Sokolia dolina.

SMIŽANY

Národnostné múzeum Smižany - Expozícia - Ľudová kultúra dolného Spiša.

MARKUŠOVCE

Letohrádok Dardanely - Expozícia klávesových hudobných nástrojov.

Kaštieľ - Expozícia - Historický nábytok.

GELNICA

Banícke múzeum - Stále expozície: Národopisná história - kuchyňa, geologická expozícia, banícke expozície, expozícia hámorníctva, pondelok - piatok, 8.00 - 16.00 hod., Drevené hračky, expozícia potrvá do konca septembra.

Mestská knižnica pre dospelých - 8.00 - 17.00 hod.

Mestská knižnica pre deti - 9.00 - 17.00 hod.

KOJŠOV

Námestie - 140 rokov Matice slovenskej: 13. 9. - Hore dedinou holigonkári idú, 18.00 hod., Ľudová veselica v kult. Dome, 19.00 hod. 14. 9. - prijatie pozvaných hostí starostom obce, 11.00 hod., položenie kvetov na hrob š. Ševčíka, 13.00 hod., nesúťažná prehliadka sólistov a skupín v hre na heligónku a ústnu harmoniku, 14.30 hod.

SPIŠSKÉ VLACHY

Mestská knižnica - pondelok, utorok, štvrtok, piatok, 10.00 - 17.00 hod.

Námestie - 14. 9. - Dychfest Spišské Vlachy 2003: Zápis účastníkov do Pamätnej knihy mesta, 13.00 hod., Promenáda, 14.00 hod., Koncertné vystúpenia dychových hudieb (dychová hudba a mažoretky z Krompách, dychová hudba mesta Levoča, dychová hudba Ordzovianka a mažoretky zo Studenca, dychová hudba Prakovčanka z Prakoviec, dychová hudba Seľanka z Helcmanoviec, dychová hudba Železničiar zo Spišskej Novej Vsi, dychová hudba Švedlárčanka zo Švedlára, dychová hudba Vlašanka zo Spišských Vlách, Ľudová rozprávačka Anna Kačírová), 14.30 hod.

KROMPACHY

Krytá plaváreň - utorok - piatok, 12.00 - 20.00 hod., nedeľa, 10.00 - 20.00 hod.

Pohotovostná lekáreň - 13. 9. - Mestská lekáreň, 8.00 - 12.00 hod.

Mestská knižnica - utorok, štvrtok, piatok - 10.00 - 18.00 hod., streda - 8.00 - 16.00 hod.

Futbalový štadión - 14. 9. - Krompachy - Lastomír, 15.30 hod.

SPIŠSKÝ HRAD

Spišský hrad - pondelok - nedeľa, 9.00 - 18.00 hod.,

SPIŠSKÉ PODHRADIE

Mestská knižnica - pondelok, utorok, štvrtok, piatok, 9.00 - 17.00 hod.

LEVOČA

Chrám sv. Jakuba - 11. 9. - Dni Majstra Pavla - Spirituál kvintet, koncert českej folkovej skupiny, 20.30 hod.

Kino Úsmev - 10. 9. - 11. 9. - Milujte svojho zabijaka, 19.30 hod., 12. 9. - 13. 9. - Kameňák, 19.30 hod.

Radnica - Elegancia stredoveku a nádhera renesancie, šľachtický odev od XII. do XVII. storočia.

Spišské múzeum v Levoči - 20. rokov oblastného reštaurátorského ateliéru v Levoči, plastika Majstra Pavla z Levoče - Panna Mária, sv. Jozef, dvoch pastierov a anjelov z oltára Narodenia chrámu sv. Jakuba v Levoči, výstava potrvá do konca septembra. Čarovná Levoča a Spiš, výstava potrvá do 10. 9. 2003.

Mestské divadlo - 13. 9. - Radošinské naivné divadlo "Ako sme sa hľadali", 19.00 hod.

Pohotovostná lekáreň - 13. 9. - 14. 9. - Lekáreň u Barborky, Sídl. Západ, ul. V. Greschika č. 1, bl. Astra.

POPRAD

Kino Tatran - 8. 9. - Tri farby: modrá, 19.30 hod., 9. 9. - 10. 9. - Hlbočina, 17.00, 19.30 hod., 11. 9. - 14. 9. - Kokainový kartel, štv, pia 17.00, 19.30, so, ne 19.30 hod., 13. 9. - 15. 9. - Pinocchio, so, ne 15.00, 17.00, po 17.00, 19.30 hod.

Tatranská galéria - 26. 8. - 13. 10. - Architektúra na ihlici: Anton Cepka - retrospektíva - výstava šperkov slovenského šperkára

Podtatranské múzeum Poprad - 9. 9. - 5. 10. - Kópia či originál? - výstava pripravovaná v spolupráci s Východoslovenským múzeom v Košiciach pri príležitosti Dní európskeho kultúrneho dedičstva - stále expozície: Gánovce - nálezisko neandertálskeho človeka a jeho životné prostredie na Spiši, Pravek a ranný stredovek pod Tatrami, Poprad v storočiach, Príroda známa neznáma, Výroba modrotlače, Ľudové plastiky, ut - ne 9.00 - 16.00 hod.

Podtatranské múzeum Spišská Sobota - stále expozície: Cechy a remeslá, Meštianske bývanie, Vznešenosť a pokora - expozícia sakrálnych umeleckohistorických zbierok múzea zo 17. a 19. storočia, ut - pia 10.30 - 16.00, so 11.00 - 15.00 hod.

Elektráreň TG - 5. 9. - 19. 10. - Vladimír Popovič - rozsiahla výstava obrazov a inštalácií významného slovenského výtvarníka

ZK Tatravagónky - 14. 9. - Ako sme sa hľadali - predstavenie Radošinského naivného divadla, 19.00 hod.

Café RAZY Restaurant - 11. 9. - Peha - koncert populárnej slovenskej kapely, 20.00 hod.

Cukráreň Domenico - Peter Župník - výstava fotografií veľmi známeho fotografa, ktorý študoval na FAMU v Prahe a v súčasnosti žije vo Francúzsku

Krytá plaváreň Poprad - po 14.00 - 20.00 hod., ut - ne 8.00 - 20.00 hod.

Aquapark Poprad - po - ne 9.00 - 21.00 hod.

Pohotovosť v popradských lekárňach - 8. 9. - Zlatý had, 9. 9. - Proxima, 10. 9. - Tatra, 11. 9. - Limba, 12. 9. - Valeriana, 13. 9. - Tatra, 14. 9. - Arnika

Zimný štadión - 12. 9. - Poprad - Nitra - 1. kolo ST Extraligy, 17.00 hod., 14. 9. - Poprad - Trenčín - 2. kolo ST Extraligy, 17.00 hod., 13. 9. - Poprad Nitra - 3. kolo Extraligy juniorov, 17.00 hod.

Futbalový štadión Štrba - 14. 9. - Štrba - Gaboltov - 8. kolo V. ligy Severozápad, 15.30 hod.

STARÁ ĽUBOVŇA

Kino Tatra - 13. 9. - 14. 9. - Deväť kráľovien, 19.00 hod.

Hrad Stará Ľubovňa - expozície - historická, archeologická, dobový nábytok, sakrálne umenie, chladné zbrane - skanzen - expozície - drevený kostolík z r. 1833, ľudová architektúra, technické a hospodárske stavby

Múzeum Červený Kláštor - expozície - historická, archeologická, lekárenská, národopisná

Galéria Provinčný dom - do 30. 9. - Siedmi - umelci tatranskí - výstava obrazov a plastík - do 30. 9. - Arte reflexie - výstava z tvorby Anny Dragošekovej (grafiky) a Karola Thiryho (akvarely)

Krytá plaváreň - denne okrem stredy od 8.00 do 19.30 hod.

Kúpalisko Vyšné Ružbachy - denne od 10.00 do 19.00 hod.

KEŽMAROK

Kino Iskra - 9. 9. - 11. 9. - Telo na telo, ut, str 19.30, štv 17.30, 19.30 hod., 12. 9. - 13. 9. - Experiment, 19.30 hod., 14. 9. - 15. 9. - Milujte svojho zabijaka, ne 17.30, 19.30, po 19.30 hod.

Klub mladých Ponorka - 13., príp. 14. 9. - Stroj mimo zdroj a Piliows - koncert

Hlavné námestie, pri radnici - 14. 9. - Dychová hudba - Poľsko, Rzezawa - koncert, 11.00 hod.

Výstavná sieň Barónka - 9. 9. - 30. 9. - Miroslav Kudzia - výstava - výber z tvorby

Kaštieľ Strážky - Expozícia: Historiský portrét 17. - 19. storočia na Slovensku, denne okrem pondelka od 10.00 do 17.00 hod.

Vrbov - Termálne kúpalisko - denne od 8.00 do 18.00 hod., večerné kúpanie od 18.30 do 22.00 hod.

VYSOKÉ TATRY

Múzeum Tatranského národného parku - stále expozície: prírodovedná, prírodoochranárska, historická a etnografická

Kaviareň Hoepfner Hotel Smokovec - 13. 9. - Tomáš húlka, Ivan Magyar - flamengo a svetové evergríny, 19.00 hod., 10. 5. - 8. 11. - Výstava fajok - v poradí druhá výstava "Cyklu polročných výstav"

Hotel Hubert Gerlachov - 13. 9. - Klubový večer v kaviarni - folkové melódie v podaní gitaristov Štefana Šantu a Tomáša Blaža, 19.00 hod.

Vila Flóra Starý Smokovec - 27. 6. - 26. 9. - Viliam Malík - Môj život vo fotografii - výstava, Tatranské motívy - etnografia - stále expozície: Z histórie zimných športov vo Vysokých Tatrách, Tatry v maľbe a drevorezbách Jozefa Tomku

Reštaurácia LD Helios - 8. 9. - Senzus - Tanečný večer - hudobno-zábavný program známej slovenskej skupiny, 19.30 hod.

Spol. miestnosť LD Helios - 9. 9. - Tatry na dlani - hovory o našich veľhorách s Danielom Gajdošom, 18.30 hod.

Kinosála LD Helios - 10. 9. - Zlý kráľ - rozprávka nielen pre deti, 10.00 hod., 11. 9. - Violin Show - Stanislava Salanciho - romantický koncert v štýle Vanessy Mae, 19.30 hod.

Hotel FIS Štrbské Pleso - 14. 9. - Tatranská magistrála - medzinárodný vysokohorský beh, 9.00 hod.

Hudobný pavilónik v parku v Tatranskej Lomnici - 11. 9. - Ukončenie letnej turistickej sezóny - so svojim programom vystúpi skupina Drišľak

Hotel Autis Dolný Smokovec - 13. 9. - Špica guláš - majstrovstvá vo varení kotlíkového gulášu

Popradské Pleso - 13. 9. - 21. 9. - 79. Tradičný horolezecký týždeň James

ROŽŇAVA

Mesto Rožňava - 13. 9. - Návšteva Sv. Otca Jána Pavla II. v Rožňave, 13. 9. - 14. 9. - GEMER EXPO, kontraktačná výstava, 1. ročník, 14. 9. - 16. 9. - Rožňavský jarmok, 14. 9. - 15. 9. - Medzinárodný festival detských folklórnych súborov.

Kino Panoráma - 8. 9. - 10. 9. - Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života, 16.30, 19.00 hod., 11. 9. - 14. 9. - Taxi 3, 16.30, 19.00 hod.

Klub dôchodcov - Utorkové popoludnie, 14.00 hod., Rehabilitácia tancom, 14.00 hod., každý štvrtok, masáže 3-krát do týždňa.

TJ Elán - 13. 9. - Malý gemerský maratón, 13. 9. - Prechod Muránskou planinou.

Pohotovostné služby lekární - 8. 9. - 9. 9. - Aza, Nám. baníkov 36, tel.: 732 30 32, 10. 9. - KIM, Akad. Hronca 15, tel. 733 16 18, 11. 9. - Alterná, Jarná 10, tel. 734 34 49, 12. 9. - 13. 9. - Farmácia, Šafárikova 17, tel. 732 63 90, 14. 9. - Poli-pharma, Špitálska 2, tel. 732 61 53, 15. 9. - KIM, Akad. Hronca 15, tel. 733 16 18.

Stomatologická pohotovostná služba - 13. 9. - MUDr. Kecsey, Hviezdoslavova 3, Rožňava, tel. 733 18 55, 14. 9. - MUDr. Šimko, Detská poliklinika Rožňava, Špitálska 1, tel. 777 1111 kl. 406, 15. 9. - MUDr. Šoltés, Poliklinika Rožňava, Špitálská 1, tel. 777 1111 kl. 402.

REVÚCA

Kino Klub - celý september sa nepremieta!

Pohotovostné služby lekární - 8. 9. - 9. 9. - Lianela, J. Kardoša 546, tel. 442 31 95, 10. 9. - U sv. Patrika, Litovelská ul., tel. 442 53 09, 11. 9. - Pharmácia, Clementisova ul., tel. 442 16 82, 12. 9. - 13. 9. - Intal, Tomášikova 11, tel. 442 43 04, 14. 9. - 15. 9. - Lianela, J. Kardoša 546, tel. 442 31 95.

RIMAVSKÁ SOBOTA

Kino Orbis - 11. 9. - 12. 9. - Štvanec, 17.45, 20.00 hod., 13. 9. - 14. 9. - Rímske prázdniny, 17.45 hod., 13. 9. - 14. 9. - Telefónna budka, 20.00 hod.,

Hrad Krásna Hôrka - 8. 9. - 15. 9. - 8.00 - 16.30 hod., pondelok voľný, Ut - Ne vstup každú hodinu.

Kaštieľ Betliar - 8. 9. - 15. 9. - 8.00 - 16.30 hod., pondelok voľný, Ut - Ne vstup každú hodinu.

JASKYNE - 8. 9. - 15. 9. - Ochtinská aragonitová jaskyňa, Dobšinská Ľadová Jaskyňa, Jaskyňa Domica, Jaskyňa Gombasek - pondelok voľný, utorok - nedeľa vstupy o 9.30, 11.00, 12.30, 14.00 hod.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  2. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  3. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  4. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  5. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  6. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  7. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  8. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  9. Nie je to len chlapská záležitosť
  10. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  1. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  2. Prvá akumulátorová 2-stupňová snehová fréza na trhu
  3. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  6. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  7. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  8. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  9. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 856
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 731
  3. Aká je chémia vôní 13 495
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 769
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 658
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 192
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 743
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 257
  9. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 239
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 986
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Takto vyzeral Jakub po bitke na policajnej stanici.

Po Zsuzsovej skončil v prešovskej väznici aj Gašpar

Súd reaguje, že on taký pokyn nevydal.

Tibor Gašpar.

Prešovčanka Ingrid: Pri pohľade na miesto bytovky mi stále naskakuje husia koža

Hlavné je, že žijeme, hovorí rok od výbuchu na Mukačevskej 7.

Ingrid s piatačkou Izkou.

Dekádu skiareál Lysá chátral, precitnúť má v čase pandémie

Stredisko na Čergove sa vždy spoliehalo na sneženie, teraz mu pomôže technika.

Lyžiarsky areál na Lysej idú oživiť.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Chceli ho odstrániť, jeho imidžu uškodil Gučík. Kto je Maroš Žilinka?

Za generálneho prokurátora ho musí vymenovať prezidentka.

Prokurátor Maroš Žilinka.
Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Kto vráti Generálnej prokuratúre dôstojnosť?

Maroš Žilinka už nebude môcť úrad len tak udržiavať.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME
Ivan Ivanič, šéf SLA.
Predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO).

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop