hod.
Kino Úsmev - 8. 9. - 10. 9. - Bláznivá škôlka (USA MP-12) o 16.00 a 18.00 hod., Femme Fatale (USA MN-15) o 20.00 hod., 11. 9. - 15. 9. - Lúpež po taliansky (USA MP-12) o 16.00, 18.00 a 20.00 hod.
Kino Impulz - 8. 9. - 15. 9. - Milujem ťa na zožratie (USA MN-18) o 17.15 a 19.15 hod.
Kino Tatra - 8. 9. - Frida (USA/Kan. MN-15) o 16.00, 18.00 a 20.00 hod., 9. 9. - 10. 9. - Bowling For Columbine (USA MN-15) o 17.00 a 19.00 hod., 11. 9. - 15. 9. - Kokaínový kartel (USA MN-15) o 16.00, 18.00 a 20.00 hod.
Cinefil - 8. 9. - Krysař (ČR) o 19.19 hod., 10. 9. - Lesní chodci (ČR/SR/Fr.) o 19.19 hod., 15. 9. - Dvojfilm: Sladké hry minulého leta (SR) a Sběrné surovosti (ČR) o 19.19 hod.
Bábkové divadlo - 12. 9. - Generál a ježibaba o 10.00 a 19.00 hod., 14. 9. - Generál a ježibaba o 14.30 a 16.30 hod.
KLUBY
Country pub diera - 9. 9. - Rock Show (Maroš Oravec) o 20.00 hod., 10. 9. - Diskotéka, DJ Hrabušický o 20.00 hod., vstup voľný, 12. 9. - Hrdza/Tenesse o 20.00 hod., 13. 9. - Oldies Disco, DJ Gajdoš o 20.00 hod., vstup voľný.
Plzenská hospoda - 9. 9. - Country hudobná skupina Širak o 20.00 hod., 12. 9. - DJ Gajdoš o 20.00 hod.
Disco Lagúna - 11. 9. - Disco o 21.00 - 2.00 hod., 12. 9. - 13. 9. - Disco o 21.00 - 4.00 hod., 14. 9. - Tanečné popoludnie o 17.00 - 21.30 hod.
Absolut Mystic - 10. 9. - Živá hudba od 19.00 hod., 11. 9. - Funky nálada diskotéka od 22.00 hod., 12. 9. - Mystic Night Disko od 22.00 hod., 13. 9. - Mix Disko od 22.00 hod.
Jalta pub - 11. 9. - 13. 9. - Diskotéka o 20.00 - 3.00 hod.
Klub 54 - krytá plaváreň - 12. 9. - 13. 9. - Diskotéka od 21.00 - 4.00 hod.
Jumbo Centrum - Klub Vitriol - 11. 9. - Hip-hop party od 20.00 - 4.00 hod., 12. 9. - Hip-hop party od 20.00 - 2.00 hod., 13. 9. - Hip-hop party od 20.00 - 4.00 hod., 14. 9. - Detská disco s programom od 14.30 - 17.00 hod.
Music pub Diesel (Irish) - 11. 9. - Oldies Disco od 21.00 do 1.30 hod.
Reštaurácia Hrádok - 12. 9. - Diskotéka - Prehliadka Europen TOP 20 o 20.30 - 3.30 hod.
Peklo - 12. 9. - Disco night show - DJ Peter Strachan od 21.00 hod.
Hattrick Sport pub - 12. 9. - Diskotéka o 21.00 hod.
Piváreň Rákoska - 12. 9. - Country večer od 20.00 hod., hrá skupina Montána, Veslári.
Goral club - 12. 9. - Posedenie s krajanmi o 15.00 hod., disco Goral o 19.00 hod.
Piváreň Zlatá baňa - 13. 9. - Diskotéka od 20.00 do 3.00 hod.
Nočný bar hotela Slovan - 8. 9. - 9. 9., 15. 9. - Živá hudba o 20.30 - 3.30 hod., 10. 9. - DJ Tibor Egry a hostia o 20.30 - 3.30 hod., 11. 9. - Živá hudba o 20.30 - 3.30 hod., 12. 9. Živá hudba o 20.30 - 4.00, 13. 9. Živá hudba o 20.30 - 3.30 hod.
Sansára - 12. 9. - 13. 9. - Živá hudba od 21.00 do 1.00 hod.
Supalova Club, Štúrova 33 - 11. 9. - Disco pre všetkých o 22.00 - 4.00 hod., 12. 9. - SupaNIGHouseT - DJ Semi & Junior Vargas o 22.00 - 6.00 hod., 13. 9. - SUPhoTAM (gay party) - DJ Kadish o 22.00 - 5.00 hod.
Bistro Marianka, Továrenská ul. - 11. 9. - Country večer so skupinou Ortuť od 18.30 hod.
PREŠOV
Kino Klub - 8. 9. - 10. 9. Chalani to tiež chcú, o 19.30 hod. (okrem 9. 9.), 11. 9. - 14. 9. Kokaínový kartel, o 17.30 a 19.30 hod.
Klub filmového diváka - 9. 9. Kruté radosti, o 19.30 hod.
Panoráma - 8. 9. - 10. 9. Kameňák, o 17.00 a 19.30 hod., 8. 9. - 9. 9. Chicago, o 19.30 hod., 11. 9. - 14. 9. Femme Fatale, o 17.00 a 19.30 hod.,
Panorámka - 8. 9. - 14. 9. Hovor s ňou, o 17.15 a 19.15 hod.
Divadlo Jonáša Záborského - 12. 9. Moliére: Vynútená svadba, o 19.00 hod., 14. 9. Alexander Vladigerov: Vlk a sedem kozliatok, o 14.30 hod.
Divadlo Alexandra Duchnoviča - 10. 9. Vasil Turok: Princove halušky, o 19.00 hod.
Hvezdáreň a planetárium - do 15. 9. z technických príčin zatvorené
Krajské múzeum (Hlavná 86) - 8. 9. - 14. 9. Krása z ríše rastlín, Historické podoby Prešova, Remeselný dvor v Rákociho dome, Podoby Prešova v maľbe.
STÁLE EXPOZÍCIE: Nove drahy chvaľme, starych še trimajme (expozícia národopisu), Historické zbrane - vývoj zbraní od praveku po novovek, Z histórie hradu Šariš, Prešov v dobe dejinnej - archeologická expozícia, Dejiny Prešova od 9. do 19. Storočia, 100 rokov korunovej meny na Slovensku, Prírodovedné vedy - fauna, flóra prešovského regiónu, Človek a oheň - minulosť a prítomnosť požiarnej ochrany na Slovensku.
Technické múzeum v Solivare - varňa František - 8. 9. - 14. 9. UT - PIA 9.00 - 17.00 hod., SO - 10.00 - 16.00 hod.
Stála výstava Bárkányovej zbierky (Židovská ortodoxná synagóga, Okružná 32), Ženská galéria - 1. poschodie. Pondelok a sobota zatvorené.
BARDEJOV
Šarišské múzeum - STÁLE EXPOZÍCIE: Historická expozícia - slobodné kráľovské mesto, Expozícia Ikony - prezentuje ikony 16. - 19. St., Prírodovedná expozícia - fauna a flóra severovýchodného Slovenska.
Bardejovské Kúpele - Skanzen - múzeum ľudovej architektúry z oblasti Horného Šariša, Národopisná expozícia - prezentuje kroje, výrobu a výrobky ľudových remeselníkov z Horného Šariša. Jej súčasťou je expozícia Dejiny Bardejovských Kúpeľov a Lekárenská expozícia.
SVIDNÍK
Kino Dukla - 9. 9. - 10. 9. Identita, o 20.00 hod., 13. 9. - 14. 9. Milujte svojho zabijaka, o 20.00 hod.
MICHALOVCE
Kino Centrum - 9. 9. - 10. 9. - Zločin je extrémny šport, 18.45 hod., 11. 9. - 12. 9. - Hulk, 18.30 hod., 13. 9. - Matrix Reloaded, 18.30 hod., 14. 9. - Matrix reloaded, 15.15 a 18.30 hod..
Hvezdáreň - 10. 9., 12. 9.- 18.00 hod. - Večerné pozorovanie pre verejnosť v kupole hvezdárne.
MsKS - výstava obrazov Štefana Čižmára a výstava kresleného humoru Marcela Čižmára.
ZOS - od 8. 9. - 19. 9. - "5%" - Zuzana Lašová a Monika Miľáková - autorská výstava. 10. 9. - klub paličkovanej čipky, 14. 9. - oslavy 650. Výročia prvej písomnej zmienky o obci Nižné Nemecké a I. folklórne slávnosti.
Zemplínske múzeum - výstava "Anna Franková - História a dnešok"
HUMENNÉ
Kino Centrum - 8. 9. - Hodina pravdy, 19.30 hod., 9. 9. - 11. 9. - Po čom dievča túži, 19.30 hod., 12. 9. - 14. 9. - TAXI 2003.
Vihorlatské múzeum - 11. 9. 2003 o 17.00 hod. - vernisáž výstavy UMELCI
TREBIŠOV
Vlastivedné múzeum - výstava - Príroda slanských vrchov - výstavné priestory na prízemí kaštieľa v Trebišove.
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
Kino Baník - 8. 9. - 12. 9. - Terminátor 3: Vzbura strojov, 16.30 a 19.00 hod., 13. 9. - 17. 9. - Pinoccio, 16.30 hod.
Zio bar - 12. 9. - Tropicana dance, 13. 9. - Ďalšia z úžasných letných tanečných nocí z platní.
Mestská knižnica - pondelok, utorok, štvrtok, piatok, 8.00 - 18.00 hod., sobota, 9.00 - 12.00 hod.
Spišské divadlo - 14. 9. - Malé divé zvieratko, 15.00 hod.
Koncertná sála Reduty - 10. 9. - Nobuko Baba a Marie Lorenz Okabe, 19.00 hod.
Múzeum Spiša - Horúca planéta - globálne klimatické zmeny, výstava potrvá do 30. 9. 2003, Ľudové hudobné nástroje spišských umelcov, výstava potrvá do 30. 9. 2003.
Galéria umelcov Spiša - stále expozície: Umelci Spiša, Jozef Hanula, Kresba/maľba, Expozícia sochárskej tvorby "Záhrada umenia", utorok - piatok - 8.30 - 17.00 hod., sobota - nedeľa - 9.00 - 16.00 hod. Výstavy: Ján Kuchta - Rytmy, čiary, čísla - výstava potrvá do 30. 9. 2003, Farba, výstava úžitkových umení zameraných na farebné štúdie objektov a plôch potrvá do 31. 10. 2003, Výstava poľských umelcov z mesta Radom, Aleksander Olszewski - počítačová grafika, Wieslav Jelonek - sochárska tvorba, výstava potrvá do 18. 10. 2003, Torma Laco - humor v galérii, prehliadka potrvá do 9. 10. 2003.
Zoologická záhrada - utorok - nedeľa, 10.00 - 18.00 hod.
Centrum voľného času Adam - záujmové útvary: modelársky, papierové modely, Lego-club, prírodovedno-chovateľský, zázračný svet prírody, Urob to sám, tvorivá dielňa, Windows, klub hier na počítačoch, internet klub, kurz nemeckého, anglického jazyka, country tance, írske tance, aerobic, športová príprava talentovanej mládeže -atletika, zjazdové lyžovanie, relaxačné plávanie, volejbal, stolný tenis, klub prírodovedcov, klub študentov, aranžovanie, paličkovanie, rybársky, hip-hop, break dance, hanuliarik, výtvarný, mažoretky, klub karaoke, spoločenské tance.
Školské stredisko záujmovej činnosti Domček - záujmové útvary: volejbalový, basketbalový krúžok, loptové hry, aerobik, tance, kurzy hry na gitaru, turistický klub, kurz nemčiny, turisticko-rekreačný mix, stolnotenisový klub, divadielko malých javiskových foriem.
Fitnes centrum - Rolinc: pondelok - piatok, 9.30 - 12.00 hod., 14.30 - 21.00 hod., sobota - nedeľa, 16.00 - 19.00 hod.
Ženské regeneračné centrum - Kora: utorok - piatok: 16.00 - 20.00 hod., sobota - nedeľa, 8.00 - 20.00 hod.
Krytá plaváreň - zatvorená z technických príčin do 26. 9. 2003.
Masáže - pondelok - nedeľa, 10.00 - 19.00 hod.
Sauna - zatvorená z technických príčin do 26. 9. 2003.
Športová hala - 12. 9. - Basketbalový turnaj, 14.00 - 20.00 hod., 13. 9. - Basketbalový turnaj, 8.00 - 20.00 hod., 14. 9. - Basketbalový turnaj, 8.00 - 14.00 hod.
Futbalový štadión - 13. 9. - Spišská Nová Ves - Trebišov, dospelí III. liga, 15.30 hod., 14. 9. - Spišská Nová Ves - Gelnica, 10.00 a 11.45 hod.
Zimný štadión - 13. 9. - Spišská Nová Ves - Dubnica, hokej juniori, 17.00 hod., 14. 9. - Korčuľovanie VšZP, 18.00 - 19.00 hod.
Cyklotrasy - cez Košiarny briežok na Medvediu skalu, cez Čingov na Soviu skalu, na Tomášovský výhľad cez Kláštornú roklinu, Prielom Hornádu, Tiesňavou Sokolia dolina.
SMIŽANY
Národnostné múzeum Smižany - Expozícia - Ľudová kultúra dolného Spiša.
MARKUŠOVCE
Letohrádok Dardanely - Expozícia klávesových hudobných nástrojov.
Kaštieľ - Expozícia - Historický nábytok.
GELNICA
Banícke múzeum - Stále expozície: Národopisná história - kuchyňa, geologická expozícia, banícke expozície, expozícia hámorníctva, pondelok - piatok, 8.00 - 16.00 hod., Drevené hračky, expozícia potrvá do konca septembra.
Mestská knižnica pre dospelých - 8.00 - 17.00 hod.
Mestská knižnica pre deti - 9.00 - 17.00 hod.
KOJŠOV
Námestie - 140 rokov Matice slovenskej: 13. 9. - Hore dedinou holigonkári idú, 18.00 hod., Ľudová veselica v kult. Dome, 19.00 hod. 14. 9. - prijatie pozvaných hostí starostom obce, 11.00 hod., položenie kvetov na hrob š. Ševčíka, 13.00 hod., nesúťažná prehliadka sólistov a skupín v hre na heligónku a ústnu harmoniku, 14.30 hod.
SPIŠSKÉ VLACHY
Mestská knižnica - pondelok, utorok, štvrtok, piatok, 10.00 - 17.00 hod.
Námestie - 14. 9. - Dychfest Spišské Vlachy 2003: Zápis účastníkov do Pamätnej knihy mesta, 13.00 hod., Promenáda, 14.00 hod., Koncertné vystúpenia dychových hudieb (dychová hudba a mažoretky z Krompách, dychová hudba mesta Levoča, dychová hudba Ordzovianka a mažoretky zo Studenca, dychová hudba Prakovčanka z Prakoviec, dychová hudba Seľanka z Helcmanoviec, dychová hudba Železničiar zo Spišskej Novej Vsi, dychová hudba Švedlárčanka zo Švedlára, dychová hudba Vlašanka zo Spišských Vlách, Ľudová rozprávačka Anna Kačírová), 14.30 hod.
KROMPACHY
Krytá plaváreň - utorok - piatok, 12.00 - 20.00 hod., nedeľa, 10.00 - 20.00 hod.
Pohotovostná lekáreň - 13. 9. - Mestská lekáreň, 8.00 - 12.00 hod.
Mestská knižnica - utorok, štvrtok, piatok - 10.00 - 18.00 hod., streda - 8.00 - 16.00 hod.
Futbalový štadión - 14. 9. - Krompachy - Lastomír, 15.30 hod.
SPIŠSKÝ HRAD
Spišský hrad - pondelok - nedeľa, 9.00 - 18.00 hod.,
SPIŠSKÉ PODHRADIE
Mestská knižnica - pondelok, utorok, štvrtok, piatok, 9.00 - 17.00 hod.
LEVOČA
Chrám sv. Jakuba - 11. 9. - Dni Majstra Pavla - Spirituál kvintet, koncert českej folkovej skupiny, 20.30 hod.
Kino Úsmev - 10. 9. - 11. 9. - Milujte svojho zabijaka, 19.30 hod., 12. 9. - 13. 9. - Kameňák, 19.30 hod.
Radnica - Elegancia stredoveku a nádhera renesancie, šľachtický odev od XII. do XVII. storočia.
Spišské múzeum v Levoči - 20. rokov oblastného reštaurátorského ateliéru v Levoči, plastika Majstra Pavla z Levoče - Panna Mária, sv. Jozef, dvoch pastierov a anjelov z oltára Narodenia chrámu sv. Jakuba v Levoči, výstava potrvá do konca septembra. Čarovná Levoča a Spiš, výstava potrvá do 10. 9. 2003.
Mestské divadlo - 13. 9. - Radošinské naivné divadlo "Ako sme sa hľadali", 19.00 hod.
Pohotovostná lekáreň - 13. 9. - 14. 9. - Lekáreň u Barborky, Sídl. Západ, ul. V. Greschika č. 1, bl. Astra.
POPRAD
Kino Tatran - 8. 9. - Tri farby: modrá, 19.30 hod., 9. 9. - 10. 9. - Hlbočina, 17.00, 19.30 hod., 11. 9. - 14. 9. - Kokainový kartel, štv, pia 17.00, 19.30, so, ne 19.30 hod., 13. 9. - 15. 9. - Pinocchio, so, ne 15.00, 17.00, po 17.00, 19.30 hod.
Tatranská galéria - 26. 8. - 13. 10. - Architektúra na ihlici: Anton Cepka - retrospektíva - výstava šperkov slovenského šperkára
Podtatranské múzeum Poprad - 9. 9. - 5. 10. - Kópia či originál? - výstava pripravovaná v spolupráci s Východoslovenským múzeom v Košiciach pri príležitosti Dní európskeho kultúrneho dedičstva - stále expozície: Gánovce - nálezisko neandertálskeho človeka a jeho životné prostredie na Spiši, Pravek a ranný stredovek pod Tatrami, Poprad v storočiach, Príroda známa neznáma, Výroba modrotlače, Ľudové plastiky, ut - ne 9.00 - 16.00 hod.
Podtatranské múzeum Spišská Sobota - stále expozície: Cechy a remeslá, Meštianske bývanie, Vznešenosť a pokora - expozícia sakrálnych umeleckohistorických zbierok múzea zo 17. a 19. storočia, ut - pia 10.30 - 16.00, so 11.00 - 15.00 hod.
Elektráreň TG - 5. 9. - 19. 10. - Vladimír Popovič - rozsiahla výstava obrazov a inštalácií významného slovenského výtvarníka
ZK Tatravagónky - 14. 9. - Ako sme sa hľadali - predstavenie Radošinského naivného divadla, 19.00 hod.
Café RAZY Restaurant - 11. 9. - Peha - koncert populárnej slovenskej kapely, 20.00 hod.
Cukráreň Domenico - Peter Župník - výstava fotografií veľmi známeho fotografa, ktorý študoval na FAMU v Prahe a v súčasnosti žije vo Francúzsku
Krytá plaváreň Poprad - po 14.00 - 20.00 hod., ut - ne 8.00 - 20.00 hod.
Aquapark Poprad - po - ne 9.00 - 21.00 hod.
Pohotovosť v popradských lekárňach - 8. 9. - Zlatý had, 9. 9. - Proxima, 10. 9. - Tatra, 11. 9. - Limba, 12. 9. - Valeriana, 13. 9. - Tatra, 14. 9. - Arnika
Zimný štadión - 12. 9. - Poprad - Nitra - 1. kolo ST Extraligy, 17.00 hod., 14. 9. - Poprad - Trenčín - 2. kolo ST Extraligy, 17.00 hod., 13. 9. - Poprad Nitra - 3. kolo Extraligy juniorov, 17.00 hod.
Futbalový štadión Štrba - 14. 9. - Štrba - Gaboltov - 8. kolo V. ligy Severozápad, 15.30 hod.
STARÁ ĽUBOVŇA
Kino Tatra - 13. 9. - 14. 9. - Deväť kráľovien, 19.00 hod.
Hrad Stará Ľubovňa - expozície - historická, archeologická, dobový nábytok, sakrálne umenie, chladné zbrane - skanzen - expozície - drevený kostolík z r. 1833, ľudová architektúra, technické a hospodárske stavby
Múzeum Červený Kláštor - expozície - historická, archeologická, lekárenská, národopisná
Galéria Provinčný dom - do 30. 9. - Siedmi - umelci tatranskí - výstava obrazov a plastík - do 30. 9. - Arte reflexie - výstava z tvorby Anny Dragošekovej (grafiky) a Karola Thiryho (akvarely)
Krytá plaváreň - denne okrem stredy od 8.00 do 19.30 hod.
Kúpalisko Vyšné Ružbachy - denne od 10.00 do 19.00 hod.
KEŽMAROK
Kino Iskra - 9. 9. - 11. 9. - Telo na telo, ut, str 19.30, štv 17.30, 19.30 hod., 12. 9. - 13. 9. - Experiment, 19.30 hod., 14. 9. - 15. 9. - Milujte svojho zabijaka, ne 17.30, 19.30, po 19.30 hod.
Klub mladých Ponorka - 13., príp. 14. 9. - Stroj mimo zdroj a Piliows - koncert
Hlavné námestie, pri radnici - 14. 9. - Dychová hudba - Poľsko, Rzezawa - koncert, 11.00 hod.
Výstavná sieň Barónka - 9. 9. - 30. 9. - Miroslav Kudzia - výstava - výber z tvorby
Kaštieľ Strážky - Expozícia: Historiský portrét 17. - 19. storočia na Slovensku, denne okrem pondelka od 10.00 do 17.00 hod.
Vrbov - Termálne kúpalisko - denne od 8.00 do 18.00 hod., večerné kúpanie od 18.30 do 22.00 hod.
VYSOKÉ TATRY
Múzeum Tatranského národného parku - stále expozície: prírodovedná, prírodoochranárska, historická a etnografická
Kaviareň Hoepfner Hotel Smokovec - 13. 9. - Tomáš húlka, Ivan Magyar - flamengo a svetové evergríny, 19.00 hod., 10. 5. - 8. 11. - Výstava fajok - v poradí druhá výstava "Cyklu polročných výstav"
Hotel Hubert Gerlachov - 13. 9. - Klubový večer v kaviarni - folkové melódie v podaní gitaristov Štefana Šantu a Tomáša Blaža, 19.00 hod.
Vila Flóra Starý Smokovec - 27. 6. - 26. 9. - Viliam Malík - Môj život vo fotografii - výstava, Tatranské motívy - etnografia - stále expozície: Z histórie zimných športov vo Vysokých Tatrách, Tatry v maľbe a drevorezbách Jozefa Tomku
Reštaurácia LD Helios - 8. 9. - Senzus - Tanečný večer - hudobno-zábavný program známej slovenskej skupiny, 19.30 hod.
Spol. miestnosť LD Helios - 9. 9. - Tatry na dlani - hovory o našich veľhorách s Danielom Gajdošom, 18.30 hod.
Kinosála LD Helios - 10. 9. - Zlý kráľ - rozprávka nielen pre deti, 10.00 hod., 11. 9. - Violin Show - Stanislava Salanciho - romantický koncert v štýle Vanessy Mae, 19.30 hod.
Hotel FIS Štrbské Pleso - 14. 9. - Tatranská magistrála - medzinárodný vysokohorský beh, 9.00 hod.
Hudobný pavilónik v parku v Tatranskej Lomnici - 11. 9. - Ukončenie letnej turistickej sezóny - so svojim programom vystúpi skupina Drišľak
Hotel Autis Dolný Smokovec - 13. 9. - Špica guláš - majstrovstvá vo varení kotlíkového gulášu
Popradské Pleso - 13. 9. - 21. 9. - 79. Tradičný horolezecký týždeň James
ROŽŇAVA
Mesto Rožňava - 13. 9. - Návšteva Sv. Otca Jána Pavla II. v Rožňave, 13. 9. - 14. 9. - GEMER EXPO, kontraktačná výstava, 1. ročník, 14. 9. - 16. 9. - Rožňavský jarmok, 14. 9. - 15. 9. - Medzinárodný festival detských folklórnych súborov.
Kino Panoráma - 8. 9. - 10. 9. - Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života, 16.30, 19.00 hod., 11. 9. - 14. 9. - Taxi 3, 16.30, 19.00 hod.
Klub dôchodcov - Utorkové popoludnie, 14.00 hod., Rehabilitácia tancom, 14.00 hod., každý štvrtok, masáže 3-krát do týždňa.
TJ Elán - 13. 9. - Malý gemerský maratón, 13. 9. - Prechod Muránskou planinou.
Pohotovostné služby lekární - 8. 9. - 9. 9. - Aza, Nám. baníkov 36, tel.: 732 30 32, 10. 9. - KIM, Akad. Hronca 15, tel. 733 16 18, 11. 9. - Alterná, Jarná 10, tel. 734 34 49, 12. 9. - 13. 9. - Farmácia, Šafárikova 17, tel. 732 63 90, 14. 9. - Poli-pharma, Špitálska 2, tel. 732 61 53, 15. 9. - KIM, Akad. Hronca 15, tel. 733 16 18.
Stomatologická pohotovostná služba - 13. 9. - MUDr. Kecsey, Hviezdoslavova 3, Rožňava, tel. 733 18 55, 14. 9. - MUDr. Šimko, Detská poliklinika Rožňava, Špitálska 1, tel. 777 1111 kl. 406, 15. 9. - MUDr. Šoltés, Poliklinika Rožňava, Špitálská 1, tel. 777 1111 kl. 402.
REVÚCA
Kino Klub - celý september sa nepremieta!
Pohotovostné služby lekární - 8. 9. - 9. 9. - Lianela, J. Kardoša 546, tel. 442 31 95, 10. 9. - U sv. Patrika, Litovelská ul., tel. 442 53 09, 11. 9. - Pharmácia, Clementisova ul., tel. 442 16 82, 12. 9. - 13. 9. - Intal, Tomášikova 11, tel. 442 43 04, 14. 9. - 15. 9. - Lianela, J. Kardoša 546, tel. 442 31 95.
RIMAVSKÁ SOBOTA
Kino Orbis - 11. 9. - 12. 9. - Štvanec, 17.45, 20.00 hod., 13. 9. - 14. 9. - Rímske prázdniny, 17.45 hod., 13. 9. - 14. 9. - Telefónna budka, 20.00 hod.,
Hrad Krásna Hôrka - 8. 9. - 15. 9. - 8.00 - 16.30 hod., pondelok voľný, Ut - Ne vstup každú hodinu.
Kaštieľ Betliar - 8. 9. - 15. 9. - 8.00 - 16.30 hod., pondelok voľný, Ut - Ne vstup každú hodinu.
JASKYNE - 8. 9. - 15. 9. - Ochtinská aragonitová jaskyňa, Dobšinská Ľadová Jaskyňa, Jaskyňa Domica, Jaskyňa Gombasek - pondelok voľný, utorok - nedeľa vstupy o 9.30, 11.00, 12.30, 14.00 hod.
Autor: KOŠICE
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári