Korzár logo Korzár Košice
Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

Program na týždeň od 9. 6. do 15. 6. 2003

Kino Capitol - 9. 6. - 11. 6. - Telo na telo (USA MP-12) o 17.00, 18.30 a 20.30 hod., 12. 6. - 15. 6. - Šanghajskí rytieri (USA MP-12) o 16.00, 18.00

a 20.00 hod.

Kino Úsmev - 9. 6. - 11. 6. - Jadro (USA MP-12) o 16.00 hod., Kráska z Manhattanu (USA MP-12) o 18.15 a 20.00 hod., 12. 6. - 15. 6. - Medové týždne (USA MP-12) o 16.00, 18.00 a 20.00 hod.

Kino Impulz - 9. 6. - 15. 6. Romanca X (Fr. MN-18) o 16.15 a 19.15 hod.

Kino Tatra - 9. 6. - 15. 6. - Matrix reloaded (USA MP-12) o 17.00 a 19.30 hod., 15. 6. Harry Potter a tajoná komnata (USA MP) o 14.30 hod.

Autokino Optima - 13. 6. - Final fantasy (USA MP) o 21.00 hod., 14. 6. - Doba ľadová (USA MP) o 21.00 hod., 15. 6. - Star Wars: Epizóda II (USA MP) o 21.00 hod.

Skryť Vypnúť reklamu

DIVADLÁ

Bábkové divadlo - 10. 6. - Braček Jelenček o 9.00 hod., 11. 6. - Braček Jelenček o 14.00 hod., 12. 6. - 13. 6. - Braček Jelenček o 9.00 a 10.30 hod.

Scéna Jorik - 9. 6. - Blázni a svätci o 10.00 a 19.00 hod., 11. 6. - Tartuffe o 9.00 hod.

Divadlo Thália - 10. 6. - Maťko Husiar (Ludas Matyi) o 11.00 hod., 13. 6. - (Márai Stúdió) - Budapest Orfeum o 19.00 hod., 14. 6. - Pletky otecka a mamičky (Papa és mama bonyodalmai) o 17.00 hod., 15. 6. - v Rozhanovciach - Pletky otecka a mamičky (Papa és mama bonyodalmai) o 18.00 hod.

MÚZEÁ

MÚZEUM VOJTECHA LÖFFLERA - stále expozície - Umelecké diela V. Löfflera, Zbierka autoportérov výtvarníkov, Súčasné umenie: Vlado Eliáš - Košice: Podsvet (do 30. 6. 2003).

KLUBY

Highroad club - 9. 6. - Modrý high pondelok o 20.00 hod., 10. 6. - Lets Go! Highroaďáci o 20.00 hod., 11. 6. - Kultúrny večer, alebo poetikon o 20.00 hod., 12. 6. - Mexická noc o 20.00 hod., 13. 6. - Party o 20.00 hod., 14. 6. - Highroad a jeho hostia (koncerty) o 20.00 hod., 15. 6. - Šípkarská highroad liga o 15.00 hod.

Skryť Vypnúť reklamu

Country pub diera - 10. 6. - Rock Show (Maroš Oravec) o 20.00 hod., 11. 6. - Diskotéka, DJ Hrabušický o 20.00 hod., vstup voľný, 13. 6. - Hrdza/Tenesse o 20.00 hod., 14. 6. - Oldies Disco, DJ Gajdoš o 20.00 hod., vstup voľný.

Plzenská hospoda - 10. 6. - Country hudobná skupina Širak o 20.00 hod., 13. 6. - DJ Gajdoš o 20.00 hod.

Disco Lagúna - 12. 6. - Disco o 21.00 - 2.00 hod., 13. 6. - 14. 6. - Disco o 21.00 - 4.00 hod., 15. 6. - Tanečné popoludnie o 17.00 - 21.30 hod.

Absolut Mystic - 11. 6. - Živá hudba od 19.00 hod., 12. 6. - Funky nálada diskotéka od 22.00 hod., 13. 6. - Mystic Night Disko od 22.00 hod., 14. 6. - Mix Disko od 22.00 hod.

Jalta pub - 12. 6. - 14. 6. - Diskotéka o 20.00 - 3.00 hod.

Klub 54 - krytá plaváreň - 13. 6. - 14. 6. - Diskotéka od 21.00 - 4.00 hod.

Skryť Vypnúť reklamu

Jumbo Centrum - Klub Vitriol - 12. 6. - Hip-hop party od 20.00 - 4.00 hod., 13. 6. - Hip-hop party od 20.00 - 2.00 hod., 14. 6. - Hip-hop party od 20.00 - 4.00 hod., 15. 6. - Detská disco s programom od 14.30 - 17.00 hod.

Music pub Diesel (Irish) - 12. 6. - Oldies Disco od 21.00 do 1.30 hod.

Reštaurácia Hrádok - 13. 6. - Diskotéka - Prehliadka Europen TOP 20 o 20.30 - 3.30 hod.

Peklo - 13. 6. - Disco night show - DJ Peter Strachan od 21.00 hod.

Hattrick Sport pub - 13. 6. - Diskotéka o 21.00 hod.

Piváreň Rákoska - 13. 6. - Country večer od 20.00 hod., hrá skupina Montána, Veslári.

Goral club - 13. 6. - Posedenie s krajanmi o 15.00 hod., disco Goral o 19.00 hod.

Piváreň Zlatá baňa - 14. 6. - Diskotéka od 20.00 do 3.00 hod.

Nočný bar Hotela Slovan - 9. 6. - 10. 6. - Živá hudba o 20.30 - 03.30 hod., 21. 4. - DJ Tibor Egry a hostia o 20.30 - 03.30 hod., 12. 6. - Živá hudba o 20.30 - 03.30 hod., 13. 6. Živá hudba o 20.30 - 04.00, 14. 6. Živá hudba o 20.30 - 03.30 hod.

Sansára - 13. 6. - 14. 6. - Živá hudba od 21.00 do 1.00 hod.

PREŠOV

Kino Klub - 9. - 11. 6. Felix & Rose: Dvaja v oblakoch, o 17.00 a 19.30 hod., 12. - 15. 6. Telo na telo, o 17.00 a 19.30 hod. (10. 6. o 17.00 hod.)

Klub filmového diváka - 10. 6. Rok diabla, o 19.30 hod.

Panoráma - 9. - 11. 6. Šanghajskí rytieri, o 17.00 a 19.30 hod., 12. - 15. 6. Jadro, o 17.00 hod., Kráska z Manhattanu, o 19.30 hod.

Panorámka - 9. - 15. 6. Svadby podľa Mary, o 17.15 a 19.15 hod.

Divadlo Jonáša Záborského - 9. 6. F. Zacharník - K. Cón: Mauglí, dieťa džungle o 10.00 hod. (pre školy), 10. 6. Pavol Dobšinský: Dobšinského rozprávky o 9.00 a 11.00 hod. (pre školy), 11. 6. E.Bryll - K. Gärtnerová: Na skle maľované, o 10.00 hod., 12. 6. E. Bryll: K. Gärtnerová: Na skle maľované o 10.00 hod., Johann Strauss: Cigánsky barón o 19.00 hod., 13. 6. Johann Strauss: Cigánsky barón o 10.00 hod.

Divadlo Alexandra Duchnoviča - 11. 6. Jana Bodnárová: Sobotná noc o 19.00 hod. VS.

Krajské múzeum (Hlavná 86) - 9. 6. - 15. 6. Významní lekárnici regiónu Šariš, Akcia venovaná Dňu detí (draky, šarkany - mýty, legendy, rozprávky...). Sprievodné akcie k výstave: Nedeľné divadelné predstavenie o 15.00 hod.: 15. 6. BABADLO (Kráľ Drozdia brada), 9. - 15. 6. Krása z ríše rastlín.

STÁLE EXPOZÍCIE: Etnografie (Nove drahy chvaľme, starych še trimajme), Historické expozície (Umelecká história, Historické zbrane, Z histórie hradu Šariš, Prešov v dobe kamennej a dejinnej, Dejiny Prešova), 100 rokov korunovej meny na Slovensku, Prírodovedná expozícia, Človek a oheň - minulosť a prítomnosť požiarnej ochrany na Slovensku.

Technické múzeum v Solivare - varňa František - 2. 9. - 15. 6. Soľnobanské čipky - UT - PIA 9.00 - 17.00 hod., SO - 10.00 - 16.00 hod.

Stála výstava Bárkányovej zbierky (Židovská ortodoxná synagóga, Okružná 32), Ženská galéria - 1. poschodie. Pondelok a sobota zatvorené.

Šarišská galéria - 9. - 15. 6. Čipkárska škola z Nordhalbenu, 9. - 15. 6. Rusíni sveta.

Hvezdáreň a planetárium - 10. 6. Planéty, o 18.00 hod. (živé rozprávanie o planétach slnečnej sústavy s hudbou 80. rokov), 11. 6. Pozorovanie mesiaca, o 21.30 hod., 12. 6. Mike Oldfield, o 18.00 hod., 14. 6. Martin a hviezda, o 11.00 hod. (astronomická rozprávka).

BARDEJOV

Šarišské múzeum - STÁLE EXPOZÍCIE: Historická expozícia - slobodné kráľovské mesto, Expozícia Ikony - prezentuje ikony 16. - 19. St., Prírodovedná expozícia - fauna a flóra severovýchodného Slovenska.

Bardejovské Kúpele - Skanzen - múzeum ľudovej architektúry z oblasti Horného Šariša, Národopisná expozícia - prezentuje kroje, výrobu a výrobky ľudových remeselníkov z Horného Šariša. Jej súčasťou je expozícia Dejiny Bardejovských Kúpeľov a Lekárenská expozícia.

SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Kino Baník: 9. - 11. 6. - Blanche - Kráľovná zbojníkov, 16.30 a 19.00 hod., 12. - 15. 6. O 28 dní, 16.30 a 19.00 hod.

Kino Mier: 13. 6. - Ihrik, 15. Výročie detského folklórneho súboru, 18.00 hod., 14. 6. - Búrlivá svadba, 19.00 hod.

Sad mládeže: 15. 6. - Nedeľa v sade, 15.00 hod.

Spišské divadlo: 14. 6. - L. B. Moliére: Lakomec, 10.00 hod., N. Machiavelli: Mandragora, 14.00 hod., D. Fischerová: Náhle nešťastie, 17.00 hod., Miro Gavran: Hľadá sa nový manžel, 20.00 hod., 15. 6. - John Patrick: Čudná pani Sarageová, 10.00 hod., A. P. Čechov: Pytačky - Konské priezvisko - Medveď, 14.00 hod.

Múzeum Spiša: jún - Rozprávková krajina bábok.

Koncertná sála ZUŠ: 11. 6. - Záverečný koncert a záverečná výstava, 17.00 hod.

Centrum voľného času Adam: 14. 6. - Krása pohybu, Liga hádzadiel.

Športová hala: 14. 6. - Volejbalový turnaj GR OZŽ, 7.00 - 21.00 hod.

Futbalový štadión: 11. 6. - Sp. Nová Ves - Stropkov, st. žiaci a ml. žiaci - I. liga, 15. 6. - Sp. Nová Ves - Betliar, 17.00 hod., "A" mužstvo.

Krytá plaváreň: pondelok - sanitárny deň, utorok, streda, piatok - plavecký výcvik, 8.00 - 12.00 hod., verejnosť, 13.00 - 20.00 hod., štvrtok - plavecký výcvik, 8.00 - 12.00 hod., verejnosť, 13.00 - 18.40 hod., Embraco, 19.00 - 20.30 hod., sobota - verejnosť, 9.00 - 18.40 hod., Embraco, 19.00 - 20.30 hod., nedeľa - verejnosť, 9.00 - 20.00 hod.

Parná sauna: pondelok - sanitárny deň, utorok, štvrtok - 14.00 - 19.30 hod., streda, piatok - 14.00 - 19.00 hod., sobota - 9.00 - 12.00 hod., 13.30 - 19.30 hod., nedeľa - 9.00 - 12.00 hod., 13.30 - 19.00 hod.

Masáže: utorok - piatok - 14.00 - 20.00 hod., sobota, nedeľa - 9.00 - 20.00 hod.

MARKUŠOVCE

Letohrádok Dardanely: Expozícia klávesových hudobných nástrojov.

SMIŽANY

Národnostné múzeum v Smižanoch: Expozícia ľudovej kultúry stredného Spiša, Vynálezy v bežnom živote.

GELNICA

Banícke múzeum: Expozície mučiarne s derešom.

LEVOČA

Spišské múzeum v Levoči: jún - Maľby na skle v slovenských múzeách, 12. 6. - 20 rokov oblastného reštaurátorského a ateliéru v Levoči, 14.30 hod.

Kino Úsmev: 10. - 11. 6. - Siedmy hriech, 17.15 a 19.30 hod., 12. - 14. 6. - Čert vie prečo, 17.15 a 19.30 hod.

Divadlo: 11. 6. - Anglicko - Slovensko, futbalový zápas, 21.00 hod.

Futbalový štadión: 15. 6. - Levoča - Matejovce nad Hornádom o 17.00 hod.

POPRAD

Kino Tatran - 9. 6. - Šanghajskí rytieri, 17.00, 19.30 hod. - 10. - 11. 6. - Kolíska do hrobu, 17.00, 19.30 hod. - 12. 6. - K - 19, 16.45, 19.30 hod. - 13. - 15. 6. - Matrix Reloaded, 16.45, 19.30 hod.

Podtatranské múzeum Poprad - 4. - 29. 6. - Výstava absolventských prác žiakov Výtvarného odboru ZUŠ

Dom fotografie - 22. 5. - 22. 6. - Ona a jej srdce - premiéra výstavy súčasnej ženskej fotografie na Slovensku

Tatranská galéria Poprad - 7. 5. - 10. 6. - My a naši priatelia - výstava poľských výtvarníkov - 10. 5. - 10. 6. - Siedmi (umelci tatranskí) - výstava slovenských výtvarníkov - 2. 5. - 27. 6. - Hry s umením 2003 - Festival papiera - medzinárodný výtvarný a edukatívny projekt profesionálnych výtvarníkov, študentov a žiakov venovanú papieru

Kultúrne centrum - 13. 6. - Divná zostava - mestský melodický rock, 20.00 hod. - 14. 6. - X. ročník podtatranského turnaja v krížovkách, 10.00 - 15.00 hod.

Kultúrne centrum - 11. - 24. 6. - Imidž je na nič - výstava žiakov prvého ročníka odboru počítačová grafika

Podtatranská knižnica v Sp. Sobote - 3. - 30. 6. - Medzi nebom a zemou - výstava z maliarskej tvorby Rudolfa Rabatina.

Caré RAZY restaurant - 12. 6. - Lucia Šoralová so skupinou, 20.00 hod. - 14. 6. - Dodo Šošoka a jeho hostia, 20.00 hod.

Závodný klub Tatravagónky - 10. 6. - Uragán - vystúpenie humoristov známych z televíznej obrazovky, 17.00, 19.00 hod.

Námestie sv. Egídia - 14. 6. - Šport Rysy Cup - turnaj v streetballe, 10.00 hod.

Christiania - 11. 6. - Amélia z Montmartru - domáce kino, 16.00 hod.

Kostol sv. Egídia - 13. - 14. 6. - Súťaž mladých organistov, 9.00 hod.

Letisko Poprad-Tatry - 14. - 15. 6. - Aero-moto víkend 2003, 10.00 - 18.00 hod.

Krytá plaváreň Poprad - po 14.00 - 20.00 hod., ut - ne 8.00 - 20.00 hod.

KEŽMAROK

Kino Iskra - 10. - 11. 6. - Ako prísť o muža za 10 dní, 19.30 hod. - 12. 6. - Pred svadbou nie!, 19.30 hod. - 13. - 15. 6. - Gangy v New Yorku, 19.30 hod.

Kaštieľ Strážky - Expozícia: Historiský portrét 17. - 19. storočia na Slovensku, denne okrem pondelka od 10.00 do 17.00 hod.

Amfiteáter Kežmarok - 11. 6. - Lucia Šoralová Londa Tour 2003 - koncert, 19.00 hod.

Futbalový štadión - 15. 6. - Kežmarok - Snina - 30. kolo IV. futbalovej ligy - Sever, 17.00 hod.

Červený Kláštor - 13. - 15. 6. -27. Zamagurské folklórne slávnosti

VYSOKÉ TATRY

Kino Tatry, Tatranská Lomnica - 9. - 10. 6. - Chyť ma, ak to dokážeš, 19.00 hod. - 12. - 13. 6. - Doba ľadová, štv 16.00, pia 19.00 hod. - 14. - 15. 6. - Červený drak, 19.00 hod.

Kino Kriváň, Starý Smokovec - 10. - 11. 6. - K - 19: The Windowmaker, 18.45 hod. - 14. - 15. 6. - X - men 2, 18.45 hod.

Múzeum Tatranského národného parku - stále expozície: prírodovedná, prírodoochranárska, historická a etnografická

Vila Flóra, Starý Smokovec - 2. 5. - 24. 6. - Farebné vzťahy - Eva Končeková, Michaela Bednárová - maľby, tapisérie, objekty

Kaviareň Hoepfner, Hotel Smokovec - 10. 5. - 8. 11. - Výstava fajok - v poradí druhá výstava "Cyklu polročných výstav"

Hotel Hubert Gerlachov - 11. - 15. 6. - Dni špargle - príprava špecialít z menej známej a u nás netradičnej špargle

Relax park Tatranská Lomnica - 13. 6. - Čo sa udeje v piatok trinásteho...

Hrebienok, Starý Smokovec - 15. 6. - Otváranie tatranských dolín

Futbalový štadión - 15. 6. - Vysoké Tatry - Veľký Šariš - 30. kolo IV. futbalovej ligy - Sever, 17.00 hod.

MICHALOVCE

Kino Centrum - 10. 6. - Telo na telo, 18,45 hod., 12. 6. - Matrix Reloaded, 18,30 hod., 13., 14., 15. 6. - Matrix Reloaded, 16,30 a 19,30 hod..

Hvezdáreň - 11., 13. 6. - 18.00 hod. - Večerné pozorovanie pre verejnosť v kupole hvezdárne.

ZOS - výstava - 9. - 13. 6. - ZUŠ - výstava ročníkových prác výtvarného odboru, 10. 6. - Palín - cyklus besied "Dospievanie", 11. 6. 2003 - 13.00 hod. - seminár pre učiteľov "Ochrana pred sexuálnym zneužívaním detí".

HUMENNÉ

Kino Centrum - 9., 10. 11. 6. - Slzy slnka, 19.30 hod., 13., 14., 15. 6. - Ako prísť o muža za 10 dní, 19,30 hod..

Vihorlatské osvetové stredisko - výstava: Karpatské bienále grafiky detí a mládeže - medzinárodná výstav grafík detí a mládeže z Ľvova (Ukrajina), Przemysla (Poľsko) Egeru (Maďarsko) Humenné (Slovensko). 3. 6. - Drogy nie - výchovné podujatie pre mládež - SPŠCH Humenné, výstava: Tajomstvá lesa - celoslovenská výstav k súťaži s tematickým zameraním ochrany prírody pre deti a mládež Slovenska.

TREBIŠOV

Vlastivedné múzeum - výstava - Príroda slanských vrchov, výstava Pavla Petrovského - Pamiatke slovenských predkov.

VEĽKÉ KAPUŠANY

MsKS - Galéria Copus - Obrazy a objekty - autorská výstava - PhDr. Štefan Toviš.

ROŽŇAVA

Kino Panoráma - 9. - 11. 6. - Opití láskou, 16.30, 19.00 hod., 12. - 15. 6. - Matrix Reloaded, 16.30, 19.00 hod.

Klub dôchodcov - Utorkové popoludnia, 14.00 hod., Rehabilitácia tancom, 14.00 hod., každý štvrtok, masáže 3-krát do týždňa.

Pohotovostné služby lekární - 9. 6. - Poli-pharma, Špitálska 2, Rožňava, tel. 732 61 53, 10. - 11. 6. - Aza, Nám. baníkov 36, tel. 732 30 32, 12. 6. - KIM, Akad. Hronca 15, tel. 733 16 18, 13. 6. - Alterna, Jarná 10, tel. 734 34 49, 14. - 15. 6. - Farmácia, Šafárikova 17, tel. 732 63 90.

Stomatologická pohotovostná služba - 14. 6. - MUDr. Potocká, Poliklinika Rožňava, Špitalská 1, tel. 732 19 09, kl. 405, 15. 6. - MUDr. Raši, Zdrav. stredisko Nižná Slaná, tel. 795 11 01.

Kúpalisko Rožňava - 9. - 15. 6. - Po od 12.00 - 19.00 hod., Ut - Ne - 9.00 - 19.00 hod.

REVÚCA

Kino Klub - 10. - 11. 6. - Daredevil, 19.30 hod., 12. - 13. 6. - Sexi party, 19.30 hod.,

Filmový klub - 11. 6. - Anjeli Universa, 19.30 hod.

Pohotovostné služby lekární - 9. 6. - Lianela, J. Kardoša 546, tel. 442 31 95, 10. 6. - Pharmácia, Clementisova ul., tel. 442 16 82, 11. - 12. 6. - Intal, Tomášikova 11, tel. 442 43 04, 13. - 14. 6. - Lianela, J. Kardoša 546, tel. 442 31 95, 15. 6. - U sv. Patrika, Litovelská ul., tel. 442 53 09.

RIMAVSKÁ SOBOTA

Kino Orbis - 10. 6. - Macher, magor a 15 melónov, 17.45, 20.00 hod., 11. 6. - Johny English, 17.45, 20.00 hod., 12. - 15. 6. - Matrix Reloaded, 17.45, 20.00 hod.

Hrad Krásna Hôrka - 9. - 15. 6. - 8.00 - 16.30 hod., pondelok voľný, Ut - Ne vstup každú hodinu.

Kaštieľ Betliar - 9. - 15. 6. - 8.00 - 16.30 hod., pondelok voľný, Ut - Ne vstup každú hodinu.

JASKYNE - 9. - 15. 6. - Ochtinská aragonitová jaskyňa, Dobšinská Ľadová Jaskyňa, Jaskyňa Domica, Jaskyňa Gombasek - pondelok voľný, utorok - nedeľa vstupy o 9.30, 11.00, 12.30, 14.00 hod.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  3. Zázračná škola so zelenou strechou
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Crème de la crème po slovensky
  7. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  8. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  9. Po Slovensku na motorke
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Crème de la crème po slovensky
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 27 659
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 720
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 9 262
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 571
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 7 211
  6. Po Slovensku na motorke 6 260
  7. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 286
  8. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 5 045
  9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 5 027
  10. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 3 988
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Minister životného prostredia (MŽP) SR Ján Budaj (druhý vľavo) a premiér SR Eduard Heger (tretí vľavo) počas tlačového brífingu pri vodnej nádrži Ružín I.

Pri Ružíne podpísali memorandum.


SITA 1 h
Martin Dúbravka dostáva gól z penalty v zápase Slovensko - Švédsko na ME vo futbale (EURO 2020 / 2021).

Jediný gól zápasu padol z penalty.


Sportnet a 1 ďalší 6 h
Pri štvrtkovom požiari sa našťastie nikto nezranil, materiálne škody by mali podľa prvotných odhadov dosiahnuť okolo 500-tisíc eur.

Minister Lengvarský prisľúbil pomoc.


a 1 ďalší 6 h
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Znížiť regionálne rozdiely v očkovaní môže aj otvorenie čakárne pre deti nad 12 rokov. Čaká ich v nej už vyše desaťtisíc.

Regionálne rozdiely v očkovaní spôsobuje najmä dostupnosť vakcín.


16. jún
Ilustračné foto.

Naučili ste sa počas pandémie novú zručnosť?


14. jún
Marek Hamšík v zápase Slovensko - Švédsko na ME vo futbale (EURO 2020 / 2021).

Slováci prehrali so Švédmi gólom z penalty.


Pavol Spál 6 h
Poslanec Robert Fico počas odvolávania Mikulca.

Matovič opäť raz premrhal príležitosť mlčať.


14 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop