nadchli publikum, ktoré nešetrilo potleskom.
V zákulisí sa včera niesla okrem dobrej nálady aj atmosféra sviatku zamilovaných. Páni hudobníci z ansámblu obdarovali dievčatá bonboniérami. Vraj si ich takto dámy vychovali. Doslova sladký deň mali včera aj Gizela Oňová a Magda Paveleková. "Boli sme sa naobedovať v hoteli, kde bývame a na záver prišla z ničoho nič na stôl velikánska torta. Vraj, tortičku sme vám pripravili. Tak čo, urazím ich? To nemôžem. Toto sa mi stáva často. Horšie, keď niekto pošle na stôl koňak," prezradila nám pani Magda.
Gizela Oňová o takýchto pozornostiach tiež vie svoje. "S tým koňakom sme raz pekne dopadli. Vyšli sme si so starým pánom Ivuškom Krivosudským a Magdou vo Zvolene do reštaurácie. Jedna pani sa s nami vyfotila, vystískala nás a poslala nám koňak, nasilu. My sme nechceli, ale ona, že musíme si dať. Tu fotka, tam fotka, koňačik a nakoniec ušla bez platenia z lokálu. Personál ju na hanbu sveta naháňal po vonku. A ten účet sme potom zaplatili my. Nuž aj s takýmito osobami sa fotíme," smeje sa Gizela Oňová. "Je to najstrašnejšie, keď sa na vás niekto vrhne a povie: 'Ja vás musím bozkať.' Ja mu hovorím, nemusíte, oni vás však vyobjímajú, olížu a nevysvetlím im, že sa apriori nerada bozkávam. Nepomôže to," dodáva Magda Paveleková.
Pani Magda teraz píše pokračovanie svojej knihy. "Už mám hotových prvých 40 strán. Bude sa volať Na čo som zabudla. A píšem ďalšiu knihu - rady mojej prababičky, dobrá rada nad zlato. A či tam mám, keď je dnes Valentín, nejakú šikovnú radu aj pre zamilované ženy? Na to je jediná rada na svete. Treba byť tolerantný. Muži sú nevychovateľný materiál. A ak si myslí, že toho muža vychová, tak sa hlboko a veľmi mýli. Treba vedieť odpustiť tie chyby a potom odpustí aj on. Treba sa veľa rozprávať a vždy sa všetko vysvetlí," odporúča Magda Paveleková.
S pani predstavenou a jej veselými kolegyňami sa môžete na javisku Jumbo centra stretnúť ešte dnes a zajtra večer.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári