1.Daniel Rusnák(počet hlasov-1551)-MČ KVP
2.Peter Bajus(1364)-MČ Staré mesto
3.Emil Kočiš(1223)-MČ Juh
4.Marián Dittrich(1212)-MČ Sever
5.Daniel Adamkovič(1185)-MČ Juh
6.Ján Forgáč(1184)-MČ Nad jazerom
7.Martin Boritáš(1045)-MČ KVP
8.František Balún( 998)-MČ Furča
9.Michal Čečko( 950)-MČ Západ
10.Milan Bereš( 934)-MČ Západ
11.Peter Cengel( 947)-MČ Juh
12.Tibor Matoušek( 898)-MČ Juh
13.Andrej Dobranský( 881)-MČ Sever
14.Michal Cverčko( 820)-MČ Sever
15.František Piasecký( 781)-MČ KVP
16.Ladislav Lancoš( 742)-MČ Jazero
17.Mária Gamcová( 731)-MČ KVP
18.Tibor Boroš( 716)-MČ KVP
19.Bernard Berberich( 690)-MČ Jazero
20.Jozef Čurlej( 668)-MČ Furča
21.Branislav Adamkovič( 664)-MČ Furča
22.Jozef Figeľ( 440)-MČ Sídlisko Ťahanovce
23.Ján Kupec( 286)-MČ Kavečany
24.František Knapík( 285)-MČ Košická Nová Ves
25.Michal Müller( 284)-MČ Myslava
26.Jozef Lengyel( 179)-MČ Ťahanovce-obec
27.Agnesa Janitorová( 140)-MČ Lorinčík
Za koalíciu SDKÚ-OKS:
1.Peter Baník(1293)-MČ Západ
2.Igor Jutka(1185)-MČ Západ
3.Ladislav Leco(1174)-MČ Staré mesto
4.Iveta Friedmannová(1055)-MČ Staré mesto
5.Eva Bombová(1049)-MČ Západ
6.Viktor Jeník(1027)-MČ Jazero
7.Ľubomír Grega( 963)-MČ Staré mesto
8.Igor Grekov( 935)-MČ Sever
9.Anna Parišková( 921)-MČ Juh
10.František Zika( 917)-MČ Staré mesto
11.Igor Laskovský( 867)-MČ Západ
12.Jozef Ondruš( 796)-MČ Západ
13.Michal Kravčík( 790)-MČ KVP
14.Martin Jalč( 746)-MČ Sídlisko Ťahanovce
15.Marek Labuda( 741)-MČ Sever
16.Ladislav Baločko( 734)-MČ Západ
17.Dušan Bosák( 684)-MČ Jazero
18.Eugen Čuňo( 648)-MČ KVP
19.Silvia Šafárová( 647)-MČ Furča
20.Michal Cehlár( 609)-MČ Sídlisko Ťahanovce
21.Martin Hrivňák( 471)-MČ Sídlisko Ťahanovce
22.Vincent Handžák( 449)-MČ Šaca
23.Katarína Sokolová( 235)-MČ Opátske
Za koalíciu ANO-Smer-SMK:
1.Boris Farkašovský(1056)-MČ Juh
2.Katarína Dudíková( 947)-MČ Furča
3.Marta Budišová( 917)-MČ Západ
4.Ľubomír Demský( 883)-MČ Juh
5.Jozef Filipko( 764)-MČ Západ
6.Stanislav Kočiš( 736)-MČ Západ
7.Monika Smolková( 702)-MČ Furča
8.Ján Kováčik( 611)-MČ Sídlisko Ťahanovce
9.František Vančo( 579)-MČ Barca
10.Ladislav Olexa( 507)-MČ Sídlisko Ťahanovce
11.Helena Poliaková( 134)-MČ Pereš
Nezávislí kandidáti:
1.Jaroslav Hlinka(2071)-MČ Juh
2.Ľubica Blaškovičová(1397)-MČ Staré mesto
3.Andreja Takáčová(1205)-MČ Sever
4.Ján Jakubčiak(1184)-MČ Jazero
5.Jozef Drábik(1122)-MČ Jazero
6.Darina Čižmárová( 692)-MČ Západ
7.Valéria Vasiľová( 657)-MČ KVP
8.Monika Puzderová( 119)-MČ Šebastovce
Za koalíciu SDA-HZD-SDĽ:
1.Cyril Betuš(1310)-MČ Sídlisko Ťahanovce
2.Katarína Čižmáriková( 981)-MČ Furča
3.Pavol Mutafov( 923)-MČ Západ
4.Jozef Klíma( 913)-MČ Staré mesto
5.Ján Frajt( 663)-MČ Furča
6.Tibor Horváth( 322)-MČ Lunik IX
7.Ivanka Macichová( 85)-MČ Džungľa
Za koalíciu HZDS-PSNS-SNS:
1.Oskar Ivanko( 796)-MČ Furča
2.Anna Jenčová( 731)-MČ Jazero
3.Vincent Nagy( 291)-MČ Krásna nad Hornádom
Za Ženu a rodinu:
1.Mária Birošová( 232)-MČ Poľov
Autor: Za koalíciu KDH-DS:
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári