Korzár logo Korzár Košice
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
AK V BYTE POČUŤ KROKY, PRAVDEPODOBNE HO NAVŠTÍVIL POLTERGEIST

Eva Fábiánová je jasnovidka, ktorá "očisťuje" ľudí

Ľudia sa v súčasnosti venujú všeličomu. Sú medzi nami aj takí, ktorí majú určité zvláštne danosti. Dokonca také, ktoré jasne určia smerovanie ich profesie.

Eva Fábiánová je jasnovidka.Eva Fábiánová je jasnovidka. (Zdroj: rosa)

Medzi nich patrí aj košická liečiteľka Eva Fábiánová. Záber jej aktivít je široký, no najviac sa zaoberá "očisťovaním ľudí" či ich minulými životmi. Tie totiž môže negatívne ovplyvniť ten súčasný...

"Som Eva Fábiánová a som jasnovidka," predstavila sa nám s úsmevom mladá žena. Vyzerá ako každá iná v jej odbore. Nemá pred sebou sklenú guľu a ani čiernu mačku na pleci. "Venujem sa jasnovidectvu a aj liečim. Venujem sa človeku vcelku. Najprv si ho pozriem a prejdem, ´čo treba´. V každom prípade poviem človeku, aký bol zdroj ich problémov. Kvôli čomu ich má. Nestačí, že vyliečim energiou, treba povedať, čo musí človek robiť, aby sa to nevrátilo. Venujem sa aj jasnovidnému poradenstvu z kariet, no neveštím. Podľa môjho názoru sme sami strojcami svojho šťastia i osudu. Niečo máme napísané, ale mnohé sa dá zmeniť. Je dôležité vedieť, že človek má slobodnú vôľu. Keď vidím, že mu niečo hrozí, tak ho treba varovať a poradiť mu, ako zmeniť beh udalostí, aby nadobudli pozitívny a nie negatívny ráz. Prečo sa to má stať..."

Toto ani zďaleka nie je všetko, čomu sa táto mladá žena venuje. Za sedem rokov jej prešlo rukami množstvo ľudí, ktorí sa podľa jej manžela dajú počítať na tisícky. Mimochodom, aj jeho našla vďaka týmto duchovným veciam. On síce nemá žiadne špeciálne schopnosti, no o veci "medzi nebom a zemou" sa zaujíma už dlhé roky. Táto spoločná záľuba ich pred rokmi priviedla k sebe. Stretli sa v ezoterickom klube. To bolo v čase, keď ešte pani Eva o svojich schopnostiach ani netušila. Nuž a manželia sa terapiám momentálne venujú spolu.

Čo vlastne znamená jasnovidectvo? Vyzerá to jednoducho. Pani Eva sa pozrie na človeka a vidí, čo potrebuje. Je to však naozaj také jednoduché? "Áno," tvrdí bez váhania. "Pozriem sa na človeka a vidím. Je to tým, že som jasnovidka a nie veštkyňa, čo veľa ľudí mýli. Veštenie je niečo úplne iné. Ako jasnovidka vidím zdravotný a energetický stav človeka. Vidím človeka v celku, jeho auru, duchovné bytosti a mnoho iného. Keď komunikujem s klientom, odpovede dostávam od svetelných bytostí. Zložitejšie informácie vidím zobrazené vedľa klienta na mentálnej obrazovke."

Ako pani Eva s úsmevom hovorí, už ako malá bola predurčená venovať sa nie práve bežným veciam. "Odmalička ma zaujímalo všetko okolo ezoteriky. Pamätám si, že keď som bola dieťa, hovorila som rodičom, že nie je možné, aby som sa narodila len pre to, aby som varila, prala a chodila do roboty. Ja som s tým nebola spokojná, lebo som cítila, že každý človek má svoje poslanie, ktoré musí hľadať. Keď ho nemá, je nespokojný. Väčšina ľudí chodí do práce bez nálady, lebo ich tá práca vnútorne nenapĺňa. S nespokojnosťou prichádzajú aj zdravotné problémy, všetko to ľudia potláčajú a myslia si, že nemôžu zmeniť svoj život. Ale pritom existuje taká možnosť."

Eva Fábiánová mala 24 rokov a pracovala ako zubná technička. V tom období sa intenzívnejšie zaujímala o reinkarnáciu a začala s vlastnými meditáciami. "Začala som sama robiť meditácie. Hlavne také očistné. Začiatok by mal byť o očiste. Súčasne som pracovala na svojej osobnostnej zmene. Začala som sledovať seba. Čo robím, ako reagujem, chcela som sa spoznať. Veľmi málo ľudí sa snaží o skutočné sebapoznanie, odhaliť svoje kladné a záporné stránky. Nevieme, aké vlastnosti máme. Ja som sa snažila tie vlastnosti, s ktorými som nebola spokojná, zmeniť. Potom to postupne prichádzalo a ja som odrazu začala vidieť. Najprv v meditácii, neskôr som videla anjelov. Potom aj orgány v ľuďoch, auru... postupne toho prichádzalo viac a viac. Nikde som sa neučila jasnovidectvu ani liečiteľstvu, ale dostala som to ako dar zhora."

V stredoveku sa tradovalo, že ak bola nejaká žena bosorka, automaticky to zdedila po svojej matke a jej dcéra to mala zdediť tiež. V prípade pani Evy to bolo úplne inak. "Neviem o tom, že by niekto v našej rodine mal jasnovidecké schopnosti. Na druhej strane, nie je to nič výnimočné. Každý máme nejaké schopnosti, len ich veľa ľudí potláča. Niekto nemusí ´vidieť´, ale ´počuje´, niekto má silnú intuíciu. Napríklad deti. Každé dieťa do troch rokov ´vidí´. Náš syn, keď bol mladší, sedel a pozeral sa do jedného kúta a smial sa. To preto, lebo tam niečo videl. Alebo deti vyzerajú, akoby sa s niekým hrali, no fyzicky tam dospelí nikoho nevidia. Vtedy sú tam prítomné rôzne bytosti."

Keď sa v našom okolí objaví človek, ktorý sa odrazu začne venovať niečomu zvláštnemu, reakcie ľudí sú nevyspytateľné. Bojazlivý a tichý chlapec začne zrazu skákať padákom, nenápadné dievča od susedov začne liečiť alebo jasnovidne vidieť. Pani Eva vyrastala v malom mestečku, kde takmer každý každého poznal. Ako sa tam ľudia zmierili s jej danosťami? "Boli také aj onaké ohlasy. Keď som s tým začínala v malom mestečku, tak sa toho báli," spomína. "Ale časom to všetko prijali. Keď ľudia vidia, že vytrváte v tom, čo robíte, veríte v to a myslíte to vážne, nemajú inú možnosť, iba to prijať. Hlavné je to, čo cítime a v čo veríme."

Jeden z prvých vážnych prípadov riešila pani Eva v rodnom meste. Slušný, milý a inteligentný chlapec z dobrej rodiny sa zo dňa na deň úplne zmenil. Začal nadávať, skoro zbil vlastnú matku a rodina bola z jeho správania v koncoch. Nevedeli, čo si s ním počať. Priviedli ho k jasnovidke Eve a tá zistila, že sa na neho "nalepila" negatívna duša. Za pomoci anjelov sa preto snažila uvoľniť tú dušu a poslať ju do svetla. "Musela som ho prečistiť. Keď si ľahol na posteľ, začal na nás, čo sme tam boli, nadávať a na mňa škrípal zubami. Môj manžel a jeden známy ho držali a ja som ho prečisťovala. Počas toho procesu celým svojím telom skákal na posteli. Vtedy som sa ozaj bála. Potom nás presviedčal, že sa cíti dobre a že mu nič nemáme robiť. Bolo to ozaj nepríjemné."

Poltergeist je slovo, ktoré väčšina ľudí pozná z filmov o paranormálnych javoch. Poltergeist sa dá doslovne preložiť ako hlučný duch. Laicky povedané, ak v dome neustále človek počuje zvláštne zvuky či kroky, prípadne cíti prítomnosť niečoho zvláštneho a nevysvetliteľného. Poháre padajú zo stola, hoci ich nikto nezhodil, v noci počuť, akoby niekto kráčal, hoci všetci sedia. O poltergeistoch či negatívnych energiách by vedel rozprávať svoje aj pán Zoltán. "V domoch sú duše mŕtvych a negatívne energie. Prejavuje sa to napríklad klopkaním v miestnostiach. Ide z tej miestnosti zlý pocit, chlad... tam sú rôzne duše. Ťažšie prípady sú napríklad, keď je v budove či byte ´prechod´ na negatívnu stranu. Negatívne bytosti a energie tadiaľ môžu vchádzať a vychádzať. Akoby tam boli dvere. Nie sú tam teda len tie energie, ktoré sú v tom dome."

Mnohí z nás sa určite aspoň raz stretli s termínom minulý život. Sú takí, ktorí tejto teórii, že sme prešli viacerými životmi, veria. Iní hovoria, že je to nemožné. Avšak, keď sa nad tým zamyslíme, okolo nás sa dennodenne deje toľko nevysvetliteľných vecí, že aj minulé životy sa môžu zdať ako pravdivá teória. Ak človek nemá žiadne problémy, má svoje miesto v živote. Ak sa však trápi, prípadne trpí rôznymi fóbiami či chorobami, môže mu pomôcť práve regresná alfa terapia. Pomocou nej sa totiž človek dostane k jadru svojho problému a tým, že ho znova prežije, ho dokáže odstrániť. "Všetci si niečo ťaháme z minulých životov, čo ešte potrebujeme riešiť. Samotný návrat do minulých životov prežíva každý inak. Boli takí, ktorí to zvládli v pohode, iní veľmi plakali, triasli sa a bolo pre nich ťažké ísť ďalej. Keď sa napríklad dostanú do jedného zo životov, ktoré žili počas vojny a strieľa sa tam, je to ťažké. V regrese totiž človek prežíva aj fyzickú bolesť. Všetko musí prežiť znova, aby to dokázal v sebe odblokovať."

Kedysi dávno sa táto terapia robila pomocou hypnózy. Prišlo sa však na to, že to je nebezpečné. V súčasnosti sa teda robí miernejšie. Laicky povedané, človek sa dostane do akéhosi stavu medzi zaspávaním a spánkom. V tejto hladine alfa sa pomaly ponára do svojho podvedomia a spomienok. Človeka treba najprv upokojiť. Pani Eva ho vedie hlbšie do podvedomia a stále mu hovorí, čo má robiť. Niekto vidí všetko, iný len cíti. Základ je prežiť to znovu. Aby sa to odblokovalo. Musí to prejsť cez emocionálnu úroveň. S regresom sa dá zmeniť veľmi veľa vecí. Samozrejme, nie všetko.

"Túto terapiu nerobím každému," vraví pani Eva. "Musí byť pre to konkrétny dôvod. Spomínam si na ženu, ktorá bola veľmi uzavretá a nič sa jej v živote nedarilo. Pracovala v nejakej krčme. Fajčila, bola dosť strhaná. Nemaľovala sa, vyzerala na tvrdý mužský typ. Bolo jej treba robiť štyri regresy (návrat do štyroch predošlých životov) a teraz je z nej iný človek. Maľuje nádherné obrazy a je z nej pekná žena. Okrem toho pracuje na vysokej pozícii v jednej firme." Po zobudení si ľudia v regrese pamätajú všetko. Vtedy sa im veľmi ťažko rozpráva a pani Eva ich musí ešte nechať chvíľku sa upokojiť, dá im potrebné inštrukcie, čo ďalej, a odchádzajú. Po regrese pracujú energie ešte 21 dní. V tomto čase by sa mali udiať zmeny. Podľa toho, aký problém človek mal...

V inom prípade prišla za pani Evou žena s bolesťami hlavy. Migrény boli také silné, že odpadávala a lekári si s ňou nevedeli dať rady. Keď sa vrátila do minulých životov, zistila, že bola obesená. Tým, že sa vrátila, prežila to znova a bolesti ju prešli. V inom prípade prišla za pani Evou žena, ktorá nemohla mať deti. Šla do regresu a v minulom živote videla seba. "Mala veľa detí a nejako to s nimi nezvládala a opustila ich. Potom šla ďalej, hlbšie do svojich životov, a v tom ďalšom bola veľmi bohatá grófka, ktorá svoje dieťa utopila. V tomto živote teda nemôže mať deti. Teda nie Boh nás trestá, ale ona sama sebe neodpustila to, čo kedysi robila. Odmalička mala pocit, že nechce mať deti, lebo si to nezaslúži. Až ako 35-ročná ich mať chcela, no mala vytvorený akýsi blok. Absolvovala tri umelé oplodnenia a brala hormóny, no nič nezabralo. Výsledok po regrese - dve deti..."

Jasnovidectvo, odprevádzanie duší mŕtvych či "lomoziacich duchov", to sú všetko veci, ktoré mnohých ľudí zaujímajú. No také isté množstvo k nim má odmietavý postoj. Sú však aj ľudia, čo to vyskúšali na vlastnej koži. "Jasnovidectvo je dar. Neustále musím mať na pamäti s tým súvisiace etické a morálne princípy. V prípade porušenia týchto pravidiel môžem stratiť schopnosť jasnovidectva, ale pokiaľ si to zaslúžim, za pomoci svetelných bytostí budem pomáhať ľuďom, ako najlepšie dokážem."

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Vitajte v postapokalyptickom svete
 2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
 4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
 5. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
 6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 7. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
 9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
 10. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
 1. Úprava osobného motorového vozidla
 2. Important information for Brazilians living in Slovakia
 3. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
 4. Vitajte v postapokalyptickom svete
 5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 7. Päť chýb pri zateplení strechy
 8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
 9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
 10. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
 1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 30 411
 2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 371
 3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 137
 4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 929
 5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 779
 6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 667
 7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 642
 8. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 566
 9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 381
 10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 167
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Advokátku vyviedli z košického súdu. Napriek výzvam si odmietla dať rúško

Hrozia jej sankcie od advokátskej komory i úradu verejného zdravotníctva.

Pri vstupe do budovy košických súdov musí každý prejsť dôkladnou kontrolou.

Štátnych úradníkov na košický magistrát nepustili

Proti zvýhodnenému nájmu bol šéf majetkovej komisie.

Na magistráte nebudú sídliť pracovníci ÚVO.
Poslanec Rudolf Dupkala počas online rokovania PSK.
Vstup do železničného podchodu v Krompachoch.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop