Korzár logo Korzár Košice
Štvrtok, 19. máj, 2022 | Meniny má Gertrúda

Veštica JULI pripravila komplexný horoskop na celý rok 2010

Rok 2010 nám prinesie množstvo zaujímavých príležitostí. V láske, medziľudských vzťahoch, v kariére, obchodovaní či investíciách - každý z nás bude mať šancu ukázať, čo v ňom je.

Aktívnym prístupom získame úspech, teda nemali by sme strácať čas snívaním alebo rečami, podstatné budú činy a zásadné rozhodnutia. Z numerologického hľadiska je rok 2010 v znamení čísla 3, symbolizuje ho slovo schopnosť. Aj preto by sme mali v plnej miere využívať vlastné zdroje, vlastnú silu, odvahu, talent, schopnosti a skúsenosti na to, aby sme získali čo najviac a splnili si túžby.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Kariéra

Činorodí ľudia sa v tomto roku dočkajú úspechu. Dôležité je precízne plánovanie a postupnosť pri realizácii jednotlivých krokov. Ak budete mať presne určené priority, dokážete sa vzdať zabehaných stereotypov a odvážne sa pustiť do hoci aj radikálnych zmien, nemusíte sa obávať nezdolateľných prekážok. Najmä ohnivým a vzdušným znameniam sa pri budovaní kariéry, pri vzdelávaní či pri nových obchodných plánoch bude dariť. Kozorožci, Škorpióni a Ryby budú mať pocit, že každý od nich niečo žiada, potrebuje, vyžaduje, no ak sa prinútia myslieť viac dopredu a nevzdávať sa pri prvých nedorozumeniach, dosiahnu svoje sny. Panny a Býci sa nesmú ľutovať a ak to bude nutné, nech neváhajú vzdať sa svojich starých zvykov, musia sa zmieriť so zmenami, ba aj ich sami vyhľadávať. Len ak dokážete zmeniť svoje myslenie, rozšíriť si obzor, budete mať na dosah nové možnosti. Levi a Strelci, rovnako ako Barani, majú v kariére zelenú, stačí, ak si budú veriť a svojimi originálnymi nápadmi udivia všetkých okolo. Nesmiete sa nechať zastaviť či oslabiť negatívnymi radami, obavami či predsudkami, vaša intuícia vás bezpečne povedie pomedzi ohrozenia. Vodnári, Blíženci a Váhy sa môžu pustiť do boja za presadenie ich novátorských myšlienok, čokoľvek nové bude pre vás výzvou, motiváciou. Nestojte na mieste, nepremýšľajte dlho, spoliehajte sa na svoje schopnosti, verte v svoju životnú iskru a ak narazíte na niečo záhadné, poraďte sa so svojimi priateľmi. Práve ich dobré rady vám pomôžu nájsť ten správny smer, ak by ste náhodou zišli z cesty.

SkryťVypnúť reklamu

Investície

V tomto roku je správne investovať do rozvoja vlastnej osobnosti. Potrebujeme sa ešte vzdelávať, získavať nové vedomosti, pracovať na sebe. Len ak budeme pripravení, môžeme využiť šance, ktoré nám tento rok ponúkne. Ohnivým znameniam sa oplatí investovať aj do rôznych obchodných plánov, najmä ak sa budú týkať zahraničia. Vzdušné znamenia môžu pokojne zabudnúť na rezervy a riskovať, zisk bude ich. Zemné znamenia sa nesmú nechať klamať lichotníkmi, využívať dobre svoje obchodnícke nadanie - len tak sa vyhnú stratám a intrigovaniu. Vodným znameniam sa do uší dostane niekoľko skvelých nápadov, ako zbohatnúť, ale nemali by veriť všetkému. Ak vyčkáte a necháte si preveriť každý plán, nájdete pre seba to pravé. A bez nadmerného rizika. Každý z nás by však mal dobre zvážiť, čo vlastne chce získať. Nebude ľahké odolať pokušeniu či ľahkomyseľnosti, no ani nemožné. Opatrnosť je na mieste, ale nie zbabelosť či prázdne sľuby alebo chvastavé reči.

SkryťVypnúť reklamu

Zdravie

V roku 2010 sa všeobecne zdravie u každého z nás zlepší. Nemusíme sa obávať vážnych ochorení, skôr len doriešiť to, čo sme zanedbali. Ohnivé znamenia - Barani, Levi, Strelci - by mali väčší dôraz klásť na prevenciu a na rôzne ozdravné kúry. Vzdušným znameniam - Blížencom, Váham a Vodnárom - by prospela sauna, masáže, pohyb na čerstvom vzduchu, potrebujú si nájsť čas pre svoje rozlietané myšlienky a vniesť do svojho života nejakú pravidelnosť. Zemné znamenia - Býci, Panny a Kozorožci - sa nesmú príliš zanietene púšťať do fyzicky náročných činností, radšej spomaľte svoje tempo, vyhnite sa túram, alebo dovolenkám, ktoré by si vyžadovali nadmernú námahu. Váš organizmus nie je silný, ani odolný, dbajte viac aj na maličkosti. Vodným znameniam - Rakom, Škorpiónom a Rybám - hviezdy odporúčajú viac pohybu, cvičenia, sebakontrolu, disciplínu pri jedení, treba spevniť vaše kosti, svaly, chrbticu, prelomiť vašu pohodlnosť a uvedomiť si, že bez pevného zdravia sa vám nepodarí splniť si sny. Na úrazy by si mali dať pozor Škorpióni a Vodnári na jar, v lete sú zase ohrození Raci a Kozorožci, ostatným znameniam hrozia len obvyklé sezónne ochorenia, s ktorými všetci rátame.

SkryťVypnúť reklamu

Láska

V láske sa v tomto roku šťastie usmeje na Rakov, Ryby a Škorpiónov. Práve vy budete mať možnosť usporiadať si súkromie presne podľa vašich predstáv. Lebo vy ste plní nápadov, snov, očakávaní, no žiaľ, v minulosti sa vám ich nedarilo splniť. To sa zmení, ak vám na tom ešte záleží. Len nie je čas na vyčkávanie. Uskutočnite to, čo je pre vás prvoradé - zásnuby, sobáš, založenie rodiny či zverejnenie vášho nového vzťahu - neskrývajte viac svoje city. Vzdušné znamenia - Blíženci, Váhy a Vodnári - majú pred sebou ťažké dni, prevalia sa všetky ich hriechy, tajnosti budú zverejnené a ak ste si mysleli, že dostanete druhú šancu, mýlili ste sa. Možno by bolo najlepšie, ak by ste sami urobili prvý krok a začali si niečo nové, s iným partnerom či partnerkou. Niekedy je vhodnejšie nechať už črepiny tak, ako lepiť to, čo ste rozbili. Už to aj tak nikdy nebude ako predtým a vy sami dobre viete, že vám na tejto láske až tak nezáležalo - inak by ste sa predsa nedopustili takých chýb. Ohnivé znamenia budú mať v láske blízko k úplnému krachu. Alebo k absolútnemu šťastiu. Teda - bude to o extrémoch. Vaše vzťahy budú alebo o láske, alebo o nenávisti. Nič medzi tým, len jedno, alebo druhé. Ak ste práve teraz sami, asi by bolo najlepšie nehľadať aktívne nikoho nového, ani sa vracať k minulým láskam. Bude pre vás bezpečnejšie žiť osamelo, v spoločnosti priateľov, kamarátov, nie vystavovať sa trápeniu a sklamaniam. Ušetrite si bolesť zo zlomeného srdca a spomeňte si na to, že pre vás je predsa tým najpodstatnejším osobná sloboda a voľnosť v slovách a činoch. A o tú by ste v tomto roku isto iste prišli. Nie je lepšie byť sám, ako v zlej spoločnosti? Zemné znamenia - Býci, Panny a Kozorožci - v roku 2010 môžu pokojne prežívať dni so svojimi láskami, majú po svojom boku vhodných partnerov, s ktorými môžu vytvoriť harmonické vzťahy. Stačí málo k tomu, aby ste boli šťastní. Nezabúdajte však na to, že v spolužití by malo ísť o hľadanie kompromisov, nie o podriaďovanie a ustupovanie za každú cenu. Isté hranice by ste mali dodržiavať a dávať to, čo sami chcete dostávať. Tí, ktorí ešte nemajú skúsenosti s láskou, zamilovaním, čo majú ten správny vek na prvý Amorov zásah, môžu v roku 2010 prežiť krásne chvíle. Prvá láska v tomto čase bude pre vás potešením, inšpiráciou a dobrým základom pre budovanie niečoho trvalejšieho. Neobávajte sa citových vzplanutí, rok 2010 im praje a ponúka každému s čistým srdcom možnosť nájsť si toho či tú pravú. Netreba sa teda vyhýbať spoločnosti, práve naopak, navštívte nové miesta, usmievajte sa na tých, čo sú vám podvedome sympatickí a nenechajte si ujsť žiadnu príležitosť na zoznámenie. Neviete kde vás čaká láska, ale isto vás nebude čakať za zatvorenými dverami vášho domova.

Vzťahy

Rok 2010 praje aj upevňovaniu medziľudských vzťahov. Ľahko si môžeme nájsť nových priateľov aj tam, kde doteraz boli len vlažné vzťahy. V práci, medzi kolegami, ale aj na cestách, či liečení - kdekoľvek sa trochu viac zdržiavate, je šanca na nadviazanie tých správnych kontaktov. Ohnivé znamenia by mali hľadať pomoc a podporu u vzdušných, teda Strelci, Barani a Levi sa dočkajú pochopenia u Vodnárov, Blížencov a Váh. Samozrejme, že môžete mať dobré vzťahy aj s ostatnými znameniami, no ak premýšľate o niečom veľkom, podstatnom, závažnom a záväznom, tak zbytočne neriskujte. Zemné znamenia - Býci, Panny a Kozorožci sa zase môžu spoliehať na Ryby, Rakov a Škorpiónov. Vzájomne sa budete podporovať, veriť si a pomáhať, či pôjde o maličkosti, alebo o niečo podstatné.

Cesty

Rok 2010 bude pre mnohých z nás aj rokom premiestňovania. Najmä tí, čo sú od narodenia neposední, nestáli a zvedaví, budú mať príležitosť na zmenu bydliska. Kvôli práci, láske, či len tak z túžby po niečom novom, po zmene prostredia. Ak sú pre vás dobre známe miesta nudné, nadmieru pokojné a cítite v sebe chuť na nové začiatky, nečakajte. Ohnivé znamenia majú túžbu po zmene v krvi, rovnako ako aj vzdušné, teda ak ich to „prepadne", zbalia sa bez mihnutia oka a opustia svoje záväzky, ak sa to bude len trochu dať. Vy v sebe nemáte obavy z neznáma, pre vás je to naopak výzva a boj je vašou druhou prirodzenosťou. No prekvapivo sa aj zemné a vodné znamenia prejavia ako kočovníci, stačí im oveľa menší vonkajší impulz, ako v minulosti. Dokážu sa nadchnúť, viac si veria, nepochybujú o sebe. Teda - ak v sebe pocítite volanie diaľok, neodolávajte, nehľadajte dôvody prečo nie, ale prečo áno. Je to správny krok, hoci aj do neoverených území.

Dovolenky

Tento rok si málokto dopraje leňošenie, dlhé dovolenky nebudú v centre záujmu, viac sa bude uvažovať o kratších termínoch, tu deň dva, tam tri, nanajvýš štyri. Akoby všetci cítili, že práca je teraz na prvom mieste a ľahko o ňu možno prísť. No ak zvažujete kam s deťmi, kde by to bolo najvhodnejšie, potom pre Baranov, Levov a Strelcov je to severná časť sveta - Nórsko, Švédsko, Fínsko, Island. Pre Blížencov, Vodnárov a Váhy je to Stredozemné more, Egypt, alebo Turecko. Kozorožcom, Pannám a Býkom sa bude páčiť v exotických krajinách, safari v Afrike, alebo výpravy za Indiánmi budú tým pravým orechovým. Raci, Ryby a Škorpióni sa budú dobre cítiť v ázijských krajinách, v Malajzii, Indii, možno sa inšpirujú aj tamojšou kuchyňou, čo by bolo pre ich zdravie veľmi vhodné.
V rámci SR by sa mali vo väčšej miere preferovať pobyty v horách, na chatách, ľudia potrebujú nájsť pokoj, ticho a priestor na vlastnú realizáciu. Čo tak pobyt na ekofarme? Doprajte si čas na vlastné myšlienky, na hľadanie odpovedí, lebo je priveľa otázok, čo nás trápia a primálo času na ich dôkladné premyslenie. Spojte teda príjemné s užitočným.

Flirty

Nie vždy ide o vážny vzťah. To bude celkom jasné ohnivým a vzdušným znameniam, ktorých v roku 2010 flirty budú doslova baviť. Očariť, zaujať, zabaviť sa a potom zmiznúť - to bude pre voľných, nezávislých a šarmantných ten správny postup. Ale vyberajte si dobre svoje „obete", aby ste sa nakoniec nedostali do chomúta! Muži by mali byť opatrnejší, ženy naopak odvážnejšie. Zemné znamenia sa konečne odpútajú od svojich obvyklých postupov zvádzania a aj sami sa nechajú dobývať novými spôsobmi. Iba vodné znamenia budú na povrchné vzťahy alergické, im sa nepáči hranie na lásku, pre nich v roku 2010 má význam len to, čo stojí na pevnom základe. Ale aspoň snívanie bude pre vás možným „úletom".

Výhry

Šťastie v hre a pri rôznych riskantných investíciách budú mať Barani, Levi, Kozorožci a Ryby. Rakom, Vodnárom, Váham a Pannám sa nepodarí nič získať len tak bez námahy, žiadna výhra na nich nečaká. Ale vedeli by ste sa vôbec tešiť z toho, čo by vám spadlo z neba bez poctivej práce? Strelcom, Býkom a Škorpiónom šťastie praje, ale musia sa vo väčšej miere spoliehať na svoju intuíciu, ak zaváhate a necháte sa presvedčiť rozumom, vaše šance sa stratia v nedohľadne.

Financie

V roku 2010 sa podarí zdolať akúkoľvek prekážku len tomu, kto bude rýchly, bystrý, pohotový a najmä odvážny. Niektoré znamenia tieto schopnosti majú vo vienku od narodenia, niektorým dlhšie trvá, kým zmobilizujú svoje sily, no teraz sme všetci na rovnakej štartovacej čiare. Nič nie je nemožné, len je to komplikované. A ak rozlúštite niekoľko hádaniek, tak sa vám podarí nájsť správny kľúč k úspechu a ziskom. Finančne si polepšia Barani, Levi, Strelci a Vodnári, spolu s Rybami a Kozorožcami. Strácať pôdu pod nohami budú Panny, Škorpióni a Raci, ale zato nájdu podporu v rodinnom kruhu, väčšiu cenu pre nich bude mať zázemie, citový pokoj, ako financie. Príjmy a výdavky budú v ronováhe u Váh a Býkov. Blíženci dokážu čokoľvek, ak pritom vytrvajú - vaše sily by mali byť cielene zamerané na jeden smer.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Contact Center Hub a Ncontactcenter od NFON
 2. Volkswagen ID.5 prináša nový softvér aj pre staršie modely
 3. Do čoho sa oplatí investovať, aby ste ušetrili na energiách?
 4. Šprintérsky duel IONIQ 5 vs i30 N Performance má víťaza
 5. MS v hokeji: TV Tipsport + špeciálna kurzová ponuka!
 6. Obnovené lety do Marsa Alam. Po dvoch rokoch opäť víta turistov
 7. Odišlo už štvrť milióna mladých ľudí. Má Slovensko budúcnosť?
 8. Princípy ostávajú, nástroje sa menia
 1. Garmin vyrobil cykloradar Varia RCT715 s bezpečnostnou kamerou
 2. Obľúbená pracovná agentúra Work Service nezmizla
 3. Župné mestečko ovládne krajské mesto aj celý Abov. Už zajtra
 4. 5 najčastejších chýb pri zateplení šikmej strechy: vyhnite sa im
 5. Aké typy cukrovky poznáme?
 6. Biele srdce putovalo aj do Nemocnice AGEL Košice-Šaca
 7. Potrebujete tichú kosačku? Vsaďte na aku verziu!
 8. Čo by ste mali vedieť o ročnom vyúčtovaní spotreby tepla a vody?
 1. Obnovené lety do Marsa Alam. Po dvoch rokoch opäť víta turistov 7 321
 2. Odišlo už štvrť milióna mladých ľudí. Má Slovensko budúcnosť? 7 035
 3. Do čoho sa oplatí investovať, aby ste ušetrili na energiách? 5 904
 4. Príliš veľa vitamínov škodí zdraviu, majte ich pod kontrolou 1 405
 5. 5 najčastejších chýb pri zateplení fasády: zabráňte im 1 340
 6. Doplaťte tisíce. Ako bojovať s podrazmi developerov? 1 294
 7. Šprintérsky duel IONIQ 5 vs i30 N Performance má víťaza 1 222
 8. MS v hokeji: TV Tipsport + špeciálna kurzová ponuka! 1 073

Blogy SME

 1. Iveta Bakitová: Tarragona a ešte pár cestovateľských tipov na Costa Dorada v Španielsku
 2. Vladimír Hatara: Prečo je politika odporná
 3. Dana Janebová: Keby bol človek ako svetlo
 4. Natália Šepitková: V Dánsku podpísali európski lídri významnú dohodu, ktorá zníži závislosť Európy od ruského plynu
 5. Aliancia NIE RAKOVINE: Ideme za vami - Turné NIE RAKOVINE 2022
 6. EQUUS: Inovácie v lesnom hospodárstve prichádzajú aj zo Slovenska. V čom sme najlepší?
 7. Peter Biščo: Fico a Smer majú „ absťák “ z nemožnosti kradnúť.
 8. Kristína Jakubičková: Ako sa hádať na úrovni alebo prečo sa neuchýliť k invektívam najhrubšieho zrna
 1. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 20 772
 2. Vladimír Benčík: Zvitky od Mŕtveho mora - boli napísané pred 2000 rokmi, predpovedajú apokalypsu? 9 987
 3. Jana Melišová: Pomalý pád na Wall Street sa zrejme ešte neskončil 9 201
 4. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť II) 5 948
 5. Jana Melišová: Skutočná cena za vojnu 4 130
 6. Ivan Beňovič: Sankcie voči oligarchom vojnu na Ukrajine nezastavia 4 086
 7. Miroslav Kocúr: Pápež sa pomýlil 3 953
 8. EQUUS: Prvý 6-kolesový lesný traktor EQUUS. Čo všetko dokáže? 3 399
 1. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
 3. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok
 4. Jiří Ščobák: Sú reformy Igora Matoviča (zvýšené prídavky na deti a daňové bonusy pre pracujúcich rodičov) dobrý nápad?
 5. Jiří Ščobák: Jaká je situace na linii dotyku? Pomůže Rusku mobilizace?
 6. Adam Valček: Pri čudnom zákroku na súde sa NAKA pokúšala zmocniť utajených dokumentov
 7. Jiří Ščobák: Sluha národa: Recenze 1. řady seriálu s Volodymyrom Zelenskym
 8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 37. - Arktída - Nansenova expedícia na lodi Fram (1893 - 1896)
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Iveta Bakitová: Tarragona a ešte pár cestovateľských tipov na Costa Dorada v Španielsku
 2. Vladimír Hatara: Prečo je politika odporná
 3. Dana Janebová: Keby bol človek ako svetlo
 4. Natália Šepitková: V Dánsku podpísali európski lídri významnú dohodu, ktorá zníži závislosť Európy od ruského plynu
 5. Aliancia NIE RAKOVINE: Ideme za vami - Turné NIE RAKOVINE 2022
 6. EQUUS: Inovácie v lesnom hospodárstve prichádzajú aj zo Slovenska. V čom sme najlepší?
 7. Peter Biščo: Fico a Smer majú „ absťák “ z nemožnosti kradnúť.
 8. Kristína Jakubičková: Ako sa hádať na úrovni alebo prečo sa neuchýliť k invektívam najhrubšieho zrna
 1. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 20 772
 2. Vladimír Benčík: Zvitky od Mŕtveho mora - boli napísané pred 2000 rokmi, predpovedajú apokalypsu? 9 987
 3. Jana Melišová: Pomalý pád na Wall Street sa zrejme ešte neskončil 9 201
 4. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť II) 5 948
 5. Jana Melišová: Skutočná cena za vojnu 4 130
 6. Ivan Beňovič: Sankcie voči oligarchom vojnu na Ukrajine nezastavia 4 086
 7. Miroslav Kocúr: Pápež sa pomýlil 3 953
 8. EQUUS: Prvý 6-kolesový lesný traktor EQUUS. Čo všetko dokáže? 3 399
 1. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
 3. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok
 4. Jiří Ščobák: Sú reformy Igora Matoviča (zvýšené prídavky na deti a daňové bonusy pre pracujúcich rodičov) dobrý nápad?
 5. Jiří Ščobák: Jaká je situace na linii dotyku? Pomůže Rusku mobilizace?
 6. Adam Valček: Pri čudnom zákroku na súde sa NAKA pokúšala zmocniť utajených dokumentov
 7. Jiří Ščobák: Sluha národa: Recenze 1. řady seriálu s Volodymyrom Zelenskym
 8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 37. - Arktída - Nansenova expedícia na lodi Fram (1893 - 1896)

Už ste čítali?

SME.sk Minúta Najčítanejšie
SkryťZatvoriť reklamu