Korzár logo Korzár Košice
Štvrtok, 20. január, 2022 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Okoličány je na slobode, ministerstvo viní sudcov

(DOPLNENÉ 17:40) Údajného bossa košického podsvetia Róberta Okoličányho dnes popoludní prepustili po roku a pol z väzby.

Róbert Okoličány je na slobode.Róbert Okoličány je na slobode. (Zdroj: Judita Čermáková)

KOŠICE. Údajného bossa košického podsvetia Róberta Okoličányho dnes popoludní prepustili po roku a pol z väzby.

Päť minút pred pol štvrtou vyšiel osamotený Okoličány z budovy košického ústavu na výkon väzby na slobodu. Na otázky médií neodpovedal, nekomentoval prepustenie, ani dnešný výrok krajského súdu. Nasadol do strieborného audi, kde sedela jeho manželka a známi, a odišiel.

"Právoplatným rozhodnutím Krajského súdu v Košiciach pominuli u obžalovaného dôvody väzby, preto Špecializovaný trestný súd musel Róberta O. prepustiť z väzby na slobodu," povedala hovorkyňa Špecializovaného trestného súdu v Pezinku Katarína Kudjaková.

Krajský súd v Košiciach na dnešnom predpoludňajšom pojednávaní zamietol odvolanie krajského prokurátora proti rozhodnutiu Okresného súdu Košice II, ktorý vlani v novembri Okoličányho oslobodil spod obžaloby z trestného činu výtržníctva.

Róbert Okoličány mal podľa obžaloby 2. augusta 2008 v košickom Boba bare fyzicky napadnúť jedného z hostí. Odnieslo si to roztrhnuté obočie, ktoré si nechal poškodený ošetriť na pohotovosti.

V tom čase čelil Okoličány spolu s údajnými členmi jeho organizovanej skupiny na Špeciálnom súde obžalobe z 19 trestných činov, vrátane vraždy, pokusu o vraždu, ublíženia na zdraví, nepovoleného ozbrojovania a vydierania. Počas procesu bol za mrežami. Ústavný súd však na základe procesnej chyby rozhodol o jeho prepustení na slobodu. Výtržníctva sa mal dopustiť v „podmienke", preto znovu putoval za mreže.

„Trváme na tom, že prípad výtržníctva bol vykonštruovaný, len aby môjho klienta dostali opäť do väzby," povedala právna zástupkyňa Okoličányho Mária Cuperová.

Podľa predsedu senátu Krajského súdu v Košiciach prvostupňový súd správne vyhodnotil všetky dôkazy a presne zdôvodnil svoje rozhodnutie. Ako uviedol, skutok sa síce stal, nejestvujú však spoľahlivé dôkazy, že ho spáchal obžalovaný: „Len na základe výpovede poškodeného, ktorý navyše v prípade figuruje ako utajený svedok, nie je možné zakladať vinu."

Okoličány s médiami po prepustení nekomunikoval, nasadol do auta a odišiel.

Foto: Judita Čermáková

Ministerstvo: Zodpovední sú konkrétni sudcovia

Ministerstvo spravodlivosti SR považuje neskončenie prípadu obžalovaného Róberta Okoličányho a spol. vo veci vraždy a ďalších obzvlášť závažných zločinov za vizitku práce konkrétnych sudcov. Títo musia niesť disciplinárnu a morálnu zodpovednosť pred občanmi, reagoval na dnešné rozhodnutie o prepustení Okoličányho z väzby na slobodu rezort spravodlivosti prostredníctvom svojho tlačového odboru.

"Nezvládnutie tohto prípadu potvrdzuje, že disciplinárne konania voči sudcom, ktorí sú podozriví z vážnych pochybení v kauze Róberta O. a spol., sú oprávnené, ale navrhované sú tresty mierne," uvádza sa vo vyhlásení tlačového odboru, podľa ktorého by sudcovia rovnako niesli zodpovednosť, ak by sa takýto prípad stal v Rakúsku, Veľkej Británii alebo v inom štáte Európskej únie. "Určite by spoločnosť netolerovala, ak aby bol prepustený na slobodu po chybe sudcu zločinec typu Fritzl," uzatvára vyhlásenie.

tasr, red
Chronológia kauzy okoličányovcov

4. mája 2007 - Prokurátor Úradu Špeciálnej prokuratúry podal na Špeciálny súd (ŠS) v Pezinku žalobu na členov zločineckého gangu z Košíc pod vedením Róberta Okoličányho. Zločinecký gang má podľa obžaloby na svedomí štyri vraždy, tri pokusy o vraždu a mnoho ďalších násilných trestných činov.

8. augusta 2007 - Začalo sa hlavné pojednávanie s údajnými členmi východoslovenského zločineckého gangu Róberta Okoličányho. Počas troch týždňov hlavného pojednávania senát vypočul na návrh špeciálneho prokurátora a početného tímu právnych zástupcov 16 obžalovaných, 60 svedkov a jedného chráneného svedka Róberta Görcsösa. Ďalších 74 svedkov sa na pojednávanie nedostavilo a 43 svedkov senát ŠS vylúčil na iné samostatné konanie v septembri. Obhajoba poukázala na to, že vyšetrovateľ údajne zamietol niektorých svedkov, ktorí boli na mieste činu vraždy Albánca Ganiho Selmaniho.

1. októbra 2007 - Po viac ako mesačnej prestávke pokračovalo pred senátom Špeciálneho súdu v bratislavskom Ústave pre výkon väzby hlavné súdne pojednávanie so skupinou okoličányovcov. Z neznámeho miesta prostredníctvom telemostu vypovedal chránený svedok Görcsös . Potvrdil, že Okoličány bol šéfom košického podsvetia. Podľa jeho výpovede zločineckú skupinu zosnovali v lete 2000 v Košiciach. Zameriavala sa na vydieranie, úžerníctvo a vraždy. Okoličány podľa svedka vlastnil aj hracie automaty, ku ktorým sa mal dostať nelegálnym spôsobom. V tejto súvislosti svedok spomenul prepojenie na spoločnosť BMG Horizont.

8. októbra 2007 - V posledný deň októbrového pojednávania označil Róbert I., jeden z predvolaných svedkov, Okoličányho za nekonfliktný typ a za spoľahlivého partnera v obchodných záležitostiach. Z predvolaných 18 svedkov sa pred trojčlenný senát dostavili iba traja, štvrtého svedka Júliusa Trelu predviedli z ústavu pre výkon väzby, kde si odpykával trest za krádež. Pojednávanie odročili.

19. novembra 2007 - V bratislavskom Ústave na výkon väzby sa začalo ďalšie hlavné súdne pojednávanie v trestnej veci s údajnými členmi východoslovenského zločineckého gangu okoličányovcov. Súd mnohým obvineným predložil aj usvedčujúce predmety: sekera a kladivá s oceľovými rukoväťami. Ako svedka vypočuli aj vyšetrovateľa trestnej činnosti skupiny z Úradu boja proti organizovanému zločinu, aj ďalších štyroch svedkov, medzi nimi ešte jedného príslušníka Policajného zboru. Čítali sa listinné dôkazy.

8. januára 2008 - Senát Okresného súdu Košice II vyniesol v poradí už tretí rozsudok v šesť rokov sa vlečúcej vydieračskej kauze známeho údajného bossa časti východoslovenskej zločineckej skupiny Róberta Okoličányho, Jána Borzu (1972) a Pavla Gašpara (1975). Obvinených uznal súd za vinných z vydierania dvojice podnikateľov firmy Energyco, s.r.o., od ktorých v apríli 2002 mali žiadať milión korún a odsúdil každého z nich na dva roky s podmienečným odkladom na skúšobnú dobu Borzu na päť rokov a Gašpara na štyri roky. V prípade Okoličányho súd zastavil trestné stíhanie z dôvodu, že je stíhaný za závažnejšiu trestnú činnosť.

21. januára 2008 - Začalo sa hlavné pojednávanie Špeciálneho súdu v Pezinku s údajnými členmi gangu okoličányovcov. Spolu s ním sedeli na lavici obžalovaných aj Róbert Nigut a Jozef Leško. Ďalší 13 obžalovaní požiadali o pojednávanie v ich neprítomnosti. Išlo už o štvrtú etapu hlavných pojednávaní v tomto megaprocese.

17. marca 2008 - ŠS prijal na verejnom zasadnutí obžalobu prokurátora, v ktorej obvinil Róberta Okoličányho a ďalších troch údajných páchateľov z vraždy Jozefa Ferenca. Zločinu sa mali dopustiť 7. apríla 2001 v obci Veľká Bara.

12. mája 2008 - Obžalovaní Róbert Nigut a Jozef Leško podali žiadosť o prepustenie z väzby. Odvolali sa v nej na nález Ústavného súdu (ÚS) SR vo veci obžalovaného Róberta Okoličányho. Senát ŠS ich žiadosť po porade zamietol. Rozhodnutie predseda senátu zdôvodnil tým, že nález ÚS je záväzný len pre Najvyšší súd (NS) SR. Nigut a Leško voči rozhodnutiu podali sťažnosť.

15. mája 2008 - Okoličányho prepustili z väzby. Nariadil to Ústavný súd SR vo svojom rozhodnutí. Práva obžalovaného boli podľa ÚS porušené tým, že ho držali vo väzbe protiprávne, a to tak, že ŠS rozhodol o predĺžení jeho väzby neskoro. Spôsobilo to najmä neskoré podanie obžaloby na ŠS špeciálnou prokuratúrou. Väzba v takzvanom prípravnom konaní Okoličánymu vypršala 28. apríla 2007 a prokurátor podal obžalobu iba jeden deň predtým.

9. júna 2008 - Chránený svedok Róbert Görcsös vypovedal prostredníctvom telemostu na pojednávaní Špeciálneho súdu v Pezinku v kauze okoličányovcov. Svedok vypovedal k vražde Jozefa Ferenca, z ktorej obvinili Okoličányho. Spolu s ním mali byť pri skutku Róbert Nigut, Ladislav F., Róbert Č. a chránený svedokGörcsös. Chránený svedok uviedol, že Ferenca obžalovaný zabil, pretože mu nedôveroval. Okoličány vinu poprel.

13. októbra 2008 - Okoličányho vzali po necelých piatich mesiacoch na slobode späť do väzby. Prokurátor ho obvinil z ďalšieho trestného činu - z priečinu výtržníctva, ktorý sa mal stať 2. augusta 2008 .

21. októbra 2008 - Okoličány zostane vo väzbe aj naďalej. Rozhodlo o tom trestné kolégium Najvyššieho súdu SR, ktoré zamietlo jeho sťažnosť voči vzatiu do väzby. Prokurátor ho obvinil z ďalšieho trestného činu, keď sa mal pobiť na istej košickej diskotéke.

6. novembra 2008 - Senát Špeciálneho súdu v Pezinku na svojom hlavnom pojednávaní ukončil dokazovanie v procese s okoličányovcami. Súd zároveň odročil pojednávanie na 4. a 5. decembra.

28. novembra 2008 - Okoličány podal na senát ŠS trestné oznámenie, ktoré odôvodnil tým, že súd cenzuroval jeho korešpondenciu s advokátom. Zároveň podal na tento senát námietku zaujatosti, ten ju však zamietol. Obžalovaný podal voči tomu sťažnosť.

4. decembra 2008 - Pojednávanie trojčlenný senát ŠS odročil pre neprítomnosť jedného z obžalovaných a niekoľkých advokátov.

16. decembra 2008 - Senát Špeciálneho súdu v Pezinku odročil hlavné pojednávanie v kauze okoličányovcov na 19. a 20. januára. Dôvodom bola ospravedlnená práceneschopnosť obžalovaného Jaroslava Potučka a viacerých obhajcov.

18. decembra 2008 - Proces s ôsmimi obžalovanými, ktorých vylúčili na samostatné konanie v kauze okoličányovcov, odročili na 26. a 27. januára. Ani jeden z obžalovaných na pojednávanie Špeciálneho súdu v Pezinku neprišiel, pričom väčšina z nich trvala na tom, aby sa bez ich prítomnosti nekonalo.

19. januára 2009 - Prednesy záverečných rečí v kauze okoličányovcov znovu presunuli na iný termín. Pre neprítomnosť jedného z obhajcov nemohlo pokračovať hlavné pojednávanie Špeciálneho súdu v Pezinku. Súd uložil neprítomnému advokátovi Jánovi Falisovi poriadkovú pokutu 1 650 eur a vytýčil nový termín pojednávania na 27., 28. a 29. januára.

27. januára 2009 - Hlavné pojednávanie Špeciálneho súdu v Pezinku s Okoličánym a ďalšími šiestimi obžalovanými pre práceneschopnosť jeho obhajcu J. Falisa odročili na 16. a 17. februára.

17. februára 2009 - Na doživotný trest odňatia slobody odsúdil trojčlenný senát Špeciálneho súdu v Pezinku Róberta Okoličányho. Ďalších šiestich obžalovaných odsúdil súd v tomto megaprocese na sedemročné až desaťročné tresty odňatia slobody, resp. jedného z nich - Jaroslava Potučka - rovnako ako jeho bossa odsúdil senát na doživotný trest odňatia slobody. Išlo o najväčší proces, čo sa týka počtu svedkov, o ktorom doteraz pojednával ŠS. Procesné strany navrhli vypočuť takmer 250 svedkov, napokon ich vypovedalo približne 200.

26. marca 2009 - Špeciálny súd v Pezinku predĺžil väzbu Okoličánymu do 13. októbra. Pre možnosť, že by sa Okoličány mohol dostať po uplynutí väzby v apríli na slobodu, parlament 10. marca schválil novelu Trestného poriadku. Vyplýva z nej, že u páchateľov mimoriadne závažných zločinov, za ktoré možno uložiť trest odňatia slobody na 25 rokov alebo na doživotie, možno predĺžiť maximálnu lehotu väzby o jeden rok, teda až na päť rokov.

17. apríla 2009 - Na Najvyšší súd SR doručili odvolanie Okoličányho, ktorého v polovici februára Špeciálny súd v Pezinku odsúdil na doživotný trest odňatia slobody. Vec bola pridelená senátu na naštudovanie, ale vzhľadom na rozsiahly spisový materiál približne až 13 000 strán predpokladaný termín rozhodnutia nie je zatiaľ známy.

24. júna 2009 - Na slobodu prepustili z väzby Jaroslava Potučka. Väzbu mu nepredĺžil Najvyšší súd SR. Obžalovaný bol zároveň desať dní vo väzbe nezákonne.

5. októbra 2009 - Okoličánymu Najvyšší súd SR predĺžil väzbu do konca januára.

29. októbra 2009 - Okoličány predstúpil pred samosudkyňu Okresného súdu Košice II predstúpil. Na pojednávanie bol eskortovaný z Ústavu na výkon väzby v Bratislave. Košičana prokurátor obžaloval z prečinu výtržníctva. Obžaloba kladie Okoličánymu za vinu, že dňa 2. augusta 2008 asi o 02.15 h v Boba bare na Južnej triede v Košiciach sa pokúsil kopnúť do tváre tam prítomného poškodeného. Ten sa uhol a následne ho mal obžalovaný päsťou udrieť do tváre. Napadnutý muž utrpel tržné poranenie nad ľavým obočím, ktoré si vyžiadalo lekárske ošetrenie. Obžalovaný pred súdom vyhlásil, že je nevinný, že poškodeného nepozná, ani nevie ako vyzerá.

24. novembra 2009 - Samosudkyňa Okresného súdu Košice II vyhlásila rozsudok v prípade prečinu výtržníctva, z ktorého prokurátor obžaloval Okoličányho. Súd ho oslobodil spod obžaloby prokurátora, pretože nebolo dokázané, že žalovaný skutok spáchal. Prokurátor podal odvolanie, o ktorom rozhodne Krajský súd v Košiciach. Rozsudok nie je právoplatný. Prokurátor sa voči nemu na mieste odvolal.

25. januára 2010 - Senát Najvyššieho súdu SR rozhodol o predĺžení väzby Okoličányho do konca apríla 2010. Väzba sa mu končila 31. januára 2010.

26. februára 2010 - Senát Najvyššieho súdu SR zrušil na neverejnom zasadnutí doživotný rozsudok Okoličánymu a tresty viacerým jeho spoluobžalovaným, ktorých neprávoplatne odsúdil bývalý Špeciálny súd. Trestná vec okoličányovcov bola vrátená Špecializovanému trestnému súdu v Pezinku na nové prerokovanie a rozhodnutie. Špeciálny súd neprávoplatne vymeral 17. februára 2009 doživotie nielen Okoličánymu, ale aj Potučkovi. Senát odsúdil Rudolfa O. na desať rokov väzenia, Mariána T. na deväť rokov, Romana D. na 8,5 roka, Jána B. na sedem a Ladislava F. na štyri roky. Prokurátor žaloval skupinu okoličányovcov z 19 skutkov, medzi ktorými sú vraždy, pokusy o vraždu, ublíženia na zdraví, ďalšie násilné trestné činy, nepovolené ozbrojovanie a vydieranie, resp. úžera.

tasr, red

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Mecom ide na zelenú
 2. 7 predsavzatí, ktoré pomôžu nielen vám
 3. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty
 4. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 5. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 6. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 €
 7. Marrákeš je červená perla Maroka
 8. F&F Slovensko je najdôveryhodnejšou odevnou značkou na trhu
 9. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať
 10. Predplatné SME.sk len za 29 eur
 1. 7 predsavzatí, ktoré pomôžu nielen vám
 2. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 3. Medzi kritické ochorenia pribudli autizmus, celiakia či malária
 4. Poisťovne pod značkou Union prichádzajú na prvú pobočku pošty
 5. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 6. Garmin predstavil dlho očakávanú radu športových hodiniek
 7. 53 predajní, kde získate zľavy aj peniaze na ďalší nákup
 8. Mecom ide na zelenú
 9. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 €
 10. Marrákeš je červená perla Maroka
 1. Predplatné SME.sk len za 29 eur 6 688
 2. Marrákeš je červená perla Maroka 5 099
 3. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 4 607
 4. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 4 357
 5. Chyby, ktoré robíte pri platbe kartou a ani ste o nich nevedeli 3 517
 6. Cukrovkári a covid-19 2 621
 7. Mám za sebou jeden z najťažších rokov svojho života 2 528
 8. Vieme, kde získate najlepšie semienka zeleniny 2 368
 9. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 2 199
 10. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 € 2 036

Blogy SME

 1. Róbert Lešš: Tlačidlový telefón ? Hlavný hrdina vo filme Život Offline poriadne prekvapil
 2. Peter Biščo: Ide Ficovi aj o obnovu staronovej hranice s Ruskom ?
 3. Jan Pražák: Výchova ke genderové nekorektnosti
 4. Ivan Mlynár: MAROŠ ŽILINKA NIE JE CHYBOU MATRIXU, NAOPAK, JE JEHO SÚČASŤOU
 5. Martin Sústrik: Tajná história mráčikárstva
 6. Vladimír Bohm: Don't Look Up! K zemi hľaď, čo máme spoločné s filmom?
 7. Věra Tepličková: Ľudia sú leniví poctivo sa zoznamovať s opatreniami
 8. Robert Štepaník: diel 59 - moje TOP10 za rok 2021, časť 1 (miesto 10 až 6)
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 13 807
 2. Ondrej Prostredník: Pán biskup Haľko, ospravedlňte sa prosím. 5 803
 3. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 5 313
 4. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 4 563
 5. Martin Borguľa: Obranná zmluva s USA? Za mňa – NIE! 4 225
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 4 007
 7. Martin Pilnik: Takto vyzerá budúcnosť v predpisovaní liekov 2 647
 8. Tomáš Harustiak: Biblický Exodus Izraelitov z Egypta sa nikdy neodohral 2 384
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 2. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 3. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
 4. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
 5. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
 6. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
 7. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)
 8. Pavol Koprda: Šach-mat pre Pfizer? Hoaxer Blaha čítal iba nadpis, štúdiu financoval Pfizer
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Tretia dávka bude zrejme posledná, ktorú si proti covidu pichneme.

Možno už na jeseň bude vakcína, ktorou sa bude proti covidu očkovať ako proti sezónnej chrípke.


18. jan
Ilustračná fotografia.

PCR testy odhalili viac ako 896-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 17 520 obetí. Začali platiť nové pravidlá pre hromadné podujatia v blížiacej sa vlne variantu omikron.


a 5 ďalší 10 h

Blogy SME

 1. Róbert Lešš: Tlačidlový telefón ? Hlavný hrdina vo filme Život Offline poriadne prekvapil
 2. Peter Biščo: Ide Ficovi aj o obnovu staronovej hranice s Ruskom ?
 3. Jan Pražák: Výchova ke genderové nekorektnosti
 4. Ivan Mlynár: MAROŠ ŽILINKA NIE JE CHYBOU MATRIXU, NAOPAK, JE JEHO SÚČASŤOU
 5. Martin Sústrik: Tajná história mráčikárstva
 6. Vladimír Bohm: Don't Look Up! K zemi hľaď, čo máme spoločné s filmom?
 7. Věra Tepličková: Ľudia sú leniví poctivo sa zoznamovať s opatreniami
 8. Robert Štepaník: diel 59 - moje TOP10 za rok 2021, časť 1 (miesto 10 až 6)
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 13 807
 2. Ondrej Prostredník: Pán biskup Haľko, ospravedlňte sa prosím. 5 803
 3. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 5 313
 4. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 4 563
 5. Martin Borguľa: Obranná zmluva s USA? Za mňa – NIE! 4 225
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 4 007
 7. Martin Pilnik: Takto vyzerá budúcnosť v predpisovaní liekov 2 647
 8. Tomáš Harustiak: Biblický Exodus Izraelitov z Egypta sa nikdy neodohral 2 384
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 2. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 3. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
 4. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
 5. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
 6. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
 7. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)
 8. Pavol Koprda: Šach-mat pre Pfizer? Hoaxer Blaha čítal iba nadpis, štúdiu financoval Pfizer

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu