Korzár logo Korzár Košice
Štvrtok, 21. september, 2017 | Meniny má Matúš

Voľby do VÚC - kandidáti na županov a poslancov za Košický kraj

Pozrite si zoznam kandidátov na predsedov a poslancov vyšších územných celkov vo voľbách 2013.

Kandidáti na predsedov VÚC

  • Rudolf Bauer (KDS)
  • Jaroslav Džunko (nezávislý)
  • Marek Ďuran (ĽSNS)
  • Vladimír Gürtler (7 statočných)
  • Jozef Holečko (nezávislý)
  • Ivan Kuhn (OKS)
  • Rastislav Masnyk (SaS, SDKÚ)
  • Dominika Palaščáková (Nova)
  • Lukáš Sisák (KSS)
  • Zdenko Trebuľa (Smer, Most, SMK)

Kandidáti na poslancov VÚC

Číslo / Meno / Vek / Povolanie / Bydlisko / Strana alebo koalícia

Volebný obvod č. 1 - Košice I (Džungľa, Kavečany, Ťahanovce, Staré mesto, Sever, Sídlisko Ťahanovce) (volí sa 5 poslancov)

1 Rastislav Amrich, Ing. 33 manažér v CR Löfflerova 1, Košice - Staré Mesto Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
2 Renáta Bagiová, MUDr., Mgr. 57 lekár Tolstého 25, Košice - Sever Konzervatívni demokrati Slovenska
3 Štefan Baláž, Ing. 43 bankový manažér Štrbská 6, Košice - Sever Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
4 Kosmas Bekiaris, Ing. 43 technický špecialista Hlinkova 617/8, Košice - Sever 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
5 Štefan Bereš, Ing. 46 ekonóm Hanojská 4, Košice
- Sídlisko Ťahanovce
nezávislý kandidát
6 Peter Berta, Ing. 51 stredoškolský učiteľ Cesta pod Hradovou 25, Košice - Sever nezávislý kandidát
7 Cyril Betuš, JUDr. 62 právnik Budapeštianska 46, Košice -
Sídlisko Ťahanovce
PRIAMA DEMOKRACIA
8 Ľubica Blaškovičová, Mgr. art. 58 herečka Stará baštová 1, Košice - Staré Mesto nezávislý kandidát
9 Jozef Burian, Ing. 52 štátny tajomník Suchodolinská 44, Košice - Sever SMER - sociálna demokracia
10 Miroslav Čonka 26 študent ul. Kpt. Nálepku 15, Košice - Staré Mesto Magnificat Slovakia
11 Terézia Dančáková 62 ekonómka Národná tr. 29, Košice - Sever Komunistická strana Slovenska
12 Vlastimil Eštvan, Ing. 47 správca budov Madridská 2851/2, Košice - Ťahanovce Slovenská národná strana
13 Jozef Figeľ, MVDr. 51 veterinárny lekár Berlínska 29, Košice - Sídlisko Ťahanovce Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
14 Jozef Filipko, Ing. 47 kontrolór Pod kaštieľom 1, Košice - Sever Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
15 Ľubica Gaľová, Ing. 49 manažér Komenského 21, Košice - Sever nezávislý kandidát
16 Marcel Gibóda, Mgr. 28 politológ Na Kalvárii 7, Košice - Sever nezávislý kandidát
17 Ľubomír Grega, Mgr. 55 starosta Štefánikova 44, Košice - Staré Mesto nezávislý kandidát
18 Juraj Gubík, Ing. 39 automotive manažér Madridská 2, Košice - Ťahanovce Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
19 Vladimír Gürtler, JUDr. 40 manažér Havlíčkova 1752/13, Košice - Sever 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
20 Jozef Holečko, Ing., MBA 59 krízový manažér Kostolianska cesta 163, Košice - Sever nezávislý kandidát
21 Viera Idesová 58 nezamestnaná Lomnická 13, Košice - Sever Slovenská ľudová strana
22 Miloš Ihnát, Ing. 46 manažér Viedenská 6, Košice - Sídlisko Ťahanovce SMER - sociálna demokracia
23 Nikola Kibritov, MUDr. 59 lekár Gerlachovská 4, Košice - Sever Demokratická strana
24 Peter Kolár, Ing. 66 strojný inžinier Tolstého 27, Košice - Sever Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
25 Michal Kravčík, Dipl. Ing., CSc. 57 hydroekológ Čermeľská cesta 1439/24, Košice - Sever 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
26 Štefan Laský, Ing. 46 podnikateľ Mäsiarska 23, Košice - Staré Mesto SMER - sociálna demokracia
27 Zsolt Lukács, Mgr. art. 41 výtvarník, pedagóg Hlavná 14, Košice
- Staré Mesto
nezávislý kandidát
28 Marián Macej, MUDr., MPH 46 lekár Čermeľská cesta 14, Košice - Sever Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
29 Jaroslav Macko, RSDr. 67 dôchodca Bankov 24, Košice
- Sever
Komunistická strana Slovenska
30 Monika Makeľová, Ing. 38 SZČO Tomášikova 3, Košice - Sever Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
31 Alexander Murin, Mgr. 44 politológ Hradbová 19, Košice - Staré Mesto Slovenská ľudová strana
32 Ladislav Nagy 27 obchodný zástupca Študentská 17, Košice - Sever Slovenská ľudová strana
33 Ladislav Ondrášek 64 živnostník Magurská 1, Košice - Staré Mesto Občianska konzervatívna strana
34 Peter Pihorňa, Mgr. 32 advokát Cyklistická 15, Košice - Sever Sloboda a Solidarita
35 Jaroslav Polaček, Ing. 37 prednosta MÚ MČ Košice - Sever Němcovej 4, Košice - Sever nezávislý kandidát
36 Ivan Pramuk, Ing. 62 ekonóm- národohospodár Kuzmányho 13, Košice - Staré Mesto Slovenská ľudová strana
37 Robert Roland, MUDr. 66 lekár Alžbetina 31, Košice - Staré Mesto Demokratická strana
38 Ján Struk 54 ekonóm Drevný trh 3, Košice - Staré Mesto Strana moderného Slovenska
39 Maroš Štupák 39 prevádzkový montér Bukurešťská 17, Košice - Sídlisko Ťahanovce Ľudová strana Naše Slovensko
40 Andreja Takáčová, JUDr. 58 vysokoškolský učiteľ Cyklistická 9, Košice - Sever nezávislý kandidát
41 Rastislav Trnka, Ing. 29 projektový manažér Drevný trh 5, Košice - Staré Mesto Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
42 Vladimír Vágási 51 zástupca starostu Česká 1, Košice - Sever Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
43 Marek Vargovčák, MUDr. 38 lekár Palkovičova 7, Košice - Sever Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

Volebný obvod č. 2 - Košice II (Lorinčík, Luník IX, Poľov, Sídlisko KVP, Myslava, Šaca, Pereš, Západ) (6)

1 Miroslav Andrássy, Mgr. 37 športový tréner Železiarenská 32, Košice - Šaca Strana moderného Slovenska
2 Alexander Barna, Ing. 42 programátor - analytik Trieda SNP 9, Košice - Západ Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
3 Rudolf Bauer, RNDr., PhD. 56 starosta Kremnická 10, Košice - Západ Konzervatívni demokrati Slovenska
4 Milan Bereš, MUDr., PhD., MPH 42 lekár Trieda SNP 65, Košice - Západ Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
5 Jozef Bojčik, PaedDr., MPH 49 pedagóg Poľovnícka 6, Košice - Západ Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
6 Jozef Buček, Mgr. 53 štátny tajomník Slobody 21, Košice
- Západ
SMER - sociálna demokracia
7 Marta Budišová, JUDr. 50 právnik Bratislavská 27, Košice - Západ SMER - sociálna demokracia
8 Tibor Čisár 57 súkromný podnikateľ Železiarenská 60, Košice - Šaca EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA
9 Marek Ďurán, Ing. 27 obchodný manažér Ľudová 14, Košice
- Západ
Ľudová strana Naše Slovensko
10 Juraj Ďurove, doc., Ing., PhD. 64 VŠ pedagóg Bernolákova 27, Košice - Západ nezávislý kandidát
11 Mária Eperješiová, Ing. 51 manažér Dénešova 57, Košice - Sídlisko KVP Demokratická strana
12 Mária Grüllingová, MUDr. 43 lekárka Smaragdová 43, Košice - Západ SMER - sociálna demokracia
13 Dana Grusová 52 učiteľka MŠ Húskova 13, Košice - Sídlisko KVP Komunistická strana Slovenska
14 Alfonz Halenár, Ing. 58 pracovník v IT Bauerova 26, Košice - Sídlisko KVP nezávislý kandidát
15 Ján Jakubov, Ing. 56 námestník primátora mesta Košice Kremnická 59, Košice - Západ SMER - sociálna demokracia
16 Marcel Jurko, JUDr., PhD. 32 advokát Plzenská 39, Košice - Západ Občianska konzervatívna strana
17 Igor Jutka, MUDr., MPH 40 lekár Plzenská 1730/125, Košice - Západ Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
18 Jozef Karabin, Ing. 34 starosta MČ Košice-Pereš Krompašská 29, Košice - Pereš nezávislý kandidát
19 Iveta Kijevská, Ing. 50 starostka Klimkovičova 17, Košice - Sídlisko KVP Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
20 Emil Kočiš, Ing., PhD. 57 riaditeľ spoločnosti Haburská 20, Košice - Pereš nezávislý kandidát
21 Darina Kolesárová, Ing. 35 administratívny pracovník Trieda SNP 2298/61A, Košice - Západ 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
22 Vladimír Komár, MUDr. 66 dôchodca Humenská 11, Košice - Západ Magnificat Slovakia
23 Jozef Kozel 63 vodič Bauerova 4, Košice
- Sídlisko KVP
Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
24 Peter Mati, Ing. 52 manažér Bauerova 44, Košice - Sídlisko KVP Strana občianskej ľavice
25 Pavol Mutafov, PhDr. 58 asistent primátora Moldavská 27, Košice - Západ SMER - sociálna demokracia
26 Tomáš Orenič 21 študent Nižné Chmeľníky 15, Košice - Myslava NÁŠ KRAJ
27 Ján Pavlisko, Ing. 36 IT technik Trebišovská 1, Košice - Západ Strana zelených Slovenska
28 Jarmila Petrová, JUDr. 56 výsluhový dôchodca Michalovská 11, Košice - Západ EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA
29 Enikő Račeková, RNDr., PhD. 52 vedecký pracovník Bernolákova 19, Košice - Západ Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
30 Ladislav Rovinský, JUDr., Mgr. 62 konzultant, mediátor, školiteľ Ulica pokroku 7, Košice - Západ Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
31 Daniel Rusnák 53 geológ Klimkovičova 33, Košice - Sídlisko KVP Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
32 Viera Šándorová 53 realitný maklér Markušová 13, Košice - Západ Strana moderného Slovenska
33 Andrea Škapincová, JUDr., Ing. 27 právnik Nižné Chmeľníky 15, Košice - Myslava NÁŠ KRAJ
34 Michal Šveda, Ing. 30 počítačový špecialista Mládežnícka 30, Košice - Šaca Strana moderného Slovenska
35 Pavel Titl, Ing. 57 projektant Trieda KVP 1C, Košice - Sídlisko KVP Demokratická strana
36 Marek Tóth, Ing. 31 výskumno- vývojový pracovník Ulica Slobody 32, Košice - Západ Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
37 Vojtech Tóth 33 riaditeľ neziskovej organizácie Dénešova 4, Košice - Sídlisko KVP nezávislý kandidát
38 Peter Turák, Ing. 46 konateľ Humenská 35, Košice - Západ Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
39 Róbert Vavrek, Ing. 45 podnikateľ Mikovíniho 31/19, Košice - Západ 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
40 Marcel Vrchota, Mgr. 28 právnik Moldavská 1163/5, Košice - Západ Sloboda a Solidarita
41 Iveta Zavacká 54 zlatníčka Húskova 9, Košice
- Sídlisko KVP
Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
42 Beáta Zemková, JUDr. 39 právnik Trieda SNP 59, Košice - Západ nezávislý kandidát
43 Tomáš Zolovčík, Mgr. 38 soc. pracovník Trieda SNP 160/14, Košice - Západ Slovenská národná strana

Volebný obvod č 3 - Košice III (Dragovských hrdinov, Košická Nová Ves) (2)

1 Jozef Andrejčák, Mgr. 33 starosta Jaltská 29, Košice - Dargovských hrdinov SMER - sociálna demokracia
2 Eva Antónyová, MUDr. 59 detský lekár Benadova 19, Košice - Dargovských hrdinov nezávislý kandidát
3 František Gajdoš 52 dôchodca Herlianska 61, Košice - Košická Nová Ves PRIAMA DEMOKRACIA
4 Peter Jurči, Ing. 33 technik Zupkova 12, Košice - Dargovských hrdinov Slovenská národná strana
5 Juraj Kolesár 35 technik optických sietí Ovručská 13, Košice - Dargovských hrdinov Ľudová strana Naše Slovensko
6 Ján Kozák 62 kameraman Lidické nám. 5, Košice - Dargovských hrdinov Slovenská ľudová strana
7 Marián Krasnovský, Mgr. 32 advokát Buzulucká 8, Košice - Dargovských hrdinov Sloboda a Solidarita
8 Roman Križalkovič, Ing. 36 energetik Zupkova 35, Košice - Dargovských hrdinov Sloboda a Solidarita
9 Roman Martončík 58 športový tréner Lidické námestie 2, Košice - Dargovských hrdinov Strana moderného Slovenska
10 Marcel Maskaľ 35 operátor výroby Ovručská 697/11, Košice - Dargovských hrdinov 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
11 Ján Sekáč, MUDr. 41 lekár Bielocerkevská 27, Košice - Dargovských hrdinov Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
12 Tomáš Tarajčák, Ing. 36 živnostník Buzulucká 12, Košice - Dargovských hrdinov Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
13 Michal Tkáč, RNDr., Ing. 50 ekonóm, matematik Buzulucká 27, Košice - Dargovských hrdinov Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

Volebný obvod č. 4 - Košice IV (Barca, Juh, Nad jazerom, Krásna, Vyšné Opátske) (4)

1 Tibor Bacsó, JUDr. 34 právnik Košťova 4, Košice - Juh Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
2 Miroslav Barnovský, RNDr. 50 programátor Milosrdenstva 437/19, Košice - Juh 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
3 Ladislav Breicha, Ing. 29 manažér Palárikova 11, Košice - Juh Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
4 Peter Brugoš 62 dôchodca Irkutská 9, Košice - Nad jazerom Komunistická strana Slovenska
5 Ivo Čabra, Ing., MBA 40 manažér Močiarna 13, Košice - Barca Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
6 Anton Čekan 53 nezamestnaný Jantárová 10, Košice - Juh Ľudová strana Naše Slovensko
7 Anton Čekan 23 test-technik Jantárová 10, Košice - Juh Slovenská ľudová strana
8 Ľubomír Demský, MUDr. 47 lekár Rastislavova 32, Košice - Juh Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
9 Jaroslav Džunko, RNDr., Ing. 62 vynálezca Turgenevova 27, Košice - Juh nezávislý kandidát
10 Boris Farkašovský, Ing. 65 podnikateľ Žižkova 27, Košice
- Juh
SMER - sociálna demokracia
11 Jozef Halász, doc., Ing., PhD. 67 vysokošk. ped. Zemplínska 41, Košice - Vyšné Opátske Demokratická strana
12 Jaroslav Hlinka, JUDr. 59 starosta MČ Košice-Juh Brezová 10, Košice
- Juh
SMER - sociálna demokracia
13 Mária Hofmanová 61 ekonóm - účtovník Poludníková 3, Košice - Nad jazerom Slovenská ľudová strana
14 Rudolf Iškovič, Ing. 40 programátor Turgenevova 12, Košice - Juh Ľudová strana Naše Slovensko
15 Anna Jenčová, MVDr. 48 starostka MČ Nad jazerom Nám. kozmonautov 6, Košice - Nad jazerom SMER - sociálna demokracia
16 František Kľučár, Mgr. 65 učiteľ Raketová 7, Košice
- Nad jazerom
99 % - občiansky hlas
17 Roman Košč 39 elektromechanik Jantárová 4, Košice
- Juh
Slovenská ľudová strana
18 Jozef Kováč, Ing. 37 informatik Levočská 2, Košice
- Nad jazerom
Sloboda a Solidarita
19 Pavol Lehotský, Ing. 41 námestník riaditeľa Liesková 14, Košice - Vyšné Opátske Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
20 Renáta Lenártová, MUDr., PhD. 41 námestníčka primátora mesta Košice Irkutská 5, Košice - Nad jazerom SMER - sociálna demokracia
21 Karol Linhart 58 starožitník Nerudova 1618/2, Košice - Juh 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
22 Rastislav Masnyk, JUDr., MBA 39 advokát Ždiarska 2, Košice
- Nad jazerom
Sloboda a Solidarita
23 Juraj Mikita 57 pracovník SBS Stálicová 5, Košice
- Nad jazerom
Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
24 Ladislav Miko 22 marketingový špecialista Turgenevova 1717/30, Košice - Juh 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
25 Rozália Mudrá, Ing. 67 ekonóm Palárikova 14, Košice - Juh Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
26 Roman Radvák, Ing. 38 učiteľ Irkutská 18, Košice
- Nad jazerom
Slovenská národná strana
27 Vladimír Saxa, Ing. 35 starosta Adamova 9, Košice
- Krásna
Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
28 Mária Semanová, Ing. 59 živnostníčka - SZČO Levočská 5, Košice
- Nad jazerom
nezávislý kandidát
29 Gabriel Schwarcz, Ing. 57 ekonóm Jantárová 10, Košice - Juh Strana moderného Slovenska
30 Lukáš Sisak 27 živnostník Zborovská 4, Košice - Juh Komunistická strana Slovenska
31 Vladislav Stankovič 64 dôchodca Palárikova 5, Košice - Juh Slovenská ľudová strana
32 Jarmila Tkáčová, Ing., Mgr. 52 rastlinolekárka, právnička Levočská 5, Košice
- Nad jazerom
Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
33 Rudolf Varga 39 robotník Raketová 7, Košice
- Nad jazerom
99 % - občiansky hlas
34 Štefan Varga, Ing. 52 technik Radlinského 1, Košice - Barca 99 % - občiansky hlas
35 Ondrej Vilner, PaedDr. 58 pedagóg Fándlyho 28, Košice - Barca PRIAMA DEMOKRACIA

Volebný obvod č. 5 - Košice - okolie (8)

1 Miroslav Bačenko, Ing., Mgr. 55 energetik Seňa 536, Seňa nezávislý kandidát
2 Ján Bačo 30 živnostník Slančík 15, Slančík Slovenská ľudová strana
3 Viliam Bačo 61 starosta Bidovce 147, Bidovce nezávislý kandidát
4 Martin Baltes, Ing. 31 projektový manažér Tichá 22, Trstené pri Hornáde Slovenská ľudová strana
5 Miloš Barcal, Ing. 41 starosta obce Haniska Haniska 315, Haniska nezávislý kandidát
6 Ladislav Bartók, Ing. 61 projektový manažér Turňa nad Bodvou 100, Turňa nad Bodvou nezávislý kandidát
7 Július Beluscák, MVDr. 48 starosta Gomboš 15, Veľká Ida Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
8 Monika Bérešová 55 starostka obce Geča Narcisová 259/28, Geča Strana zelených Slovenska
9 Alexander Bimbo 27 operátor Hlavná 16, Čečejovce Strana Rómskej únie na Slovensku
10 Ivan Buchla, Ing. 32 podnikateľ Záhradná 32, Čaňa Slovenská národná strana
11 Jenő Csoltkó, Ing. 57 podnikateľ Pri pastierni 553/9, Jasov nezávislý kandidát
12 Róbert Čarny 42 podnikateľ Mieru 53, Čaňa Slovenská národná strana
13 Viktor Dulina, Ing. 33 zástupca starostu Čižatice 59, Čižatice nezávislý kandidát
14 Karol Dzugas, Mgr. 56 zamestnanec štátnej správy Košická Polianka 79, Košická Polianka nezávislý kandidát
15 Elena Fialková, Mgr. 57 pedagóg Mokrance 166, Mokrance Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
16 Július Grulyo, Ing. 47 bezpečnostný manažér Janka Kráľa 4, Moldava nad Bodvou nezávislý kandidát
17 Jozef Holečko 50 starosta Peder 131, Peder Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
18 Ľubica Holováčová, Mgr. 53 učiteľka - teraz opatrovateľka Sadová 22, Poproč Slovenská ľudová strana
19 Roman Horváth 39 nezamestnaný Školská 9, Čečejovce Strana Rómskej únie na Slovensku
20 Slavomír Horváth 52 starosta obce Košické Oľšany Košické Oľšany 247, Košické Oľšany Slovenská národná strana
21 Ivan Hriczko, Mgr. 33 podnikateľ Janka Kráľa 4, Moldava nad Bodvou nezávislý kandidát
22 László Iván, Ing. 60 zástupca primátora Fábryho 9, Moldava nad Bodvou Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
23 Marián Kertész 60 dôchodca Ruskov 90, Ruskov PRIAMA DEMOKRACIA
24 Anton Király, Ing. 51 vojenský inžinier Budulov 53, Moldava nad Bodvou Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
25 Františka Kočišová 27 expedientka na MD Sídlisko Cementár 331/48, Turňa nad Bodvou Slovenská ľudová strana
26 Imrich Kohút 49 robotník Ploské 17, Ploské Slovenská ľudová strana
27 Ján Kokarda, Ing. 52 starosta obce Lipová 322/2, Ždaňa nezávislý kandidát
28 Jozef Koňa 31 živnostník Južná 182/15, Slanec Slovenská ľudová strana
29 Jozef Konkoly, JUDr., Ing. 58 starosta Kechnec 240, Kechnec SMER - sociálna demokracia
30 László Köteles, Ing. 56 bezpečnostný inžinier Námestie mieru 19, Moldava nad Bodvou Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
31 Norbert Krušinský, Ing. 30 vedúci prevádzky Jókaiho 10, Moldava nad Bodvou Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
32 Štefan Laczkó 46 stolár Buzická 389/75, Čečejovce 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
33 Božena Letková 47 starostka obce Krátka 420/6, Trstené pri Hornáde nezávislý kandidát
34 Elena Majancsíková 35 krajčírka Sídlisko Cementár 332/52, Turňa nad Bodvou Slovenská ľudová strana
35 Štefan Markovič, Ing. 58 starosta Ruskov 206, Ruskov Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
36 Ján Marton, MVDr. 49 riaditeľ firmy Hlavná 155, Valaliky Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
37 Anton Medvec, Mgr. 26 historik Košická 40, Kostoľany nad Hornádom nezávislý kandidát
38 Ján Mikloš 56 starosta Vyšná Kamenica 61, Vyšná Kamenica Komunistická strana Slovenska
39 Ladislav Miko 52 automechanik Vyšná Hutka 98, Vyšná Hutka 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
40 Rastislav Moric 35 majster pekárenskej výroby Staničná 28/14, Kostoľany nad Hornádom 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
41 Peter Palaščák, Ing. 45 hlavný radca 1. Mája 25, Rozhanovce Strana občianskej ľavice
42 Dominika Palaščáková, Ing., PhD. 31 asistentka projektového manažéra pre Európske štrukturálne fondy Ploské 26, Ploské Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
43 Peter Papáč 51 vodič - operátor Kráľovce 12, Kráľovce Komunistická strana Slovenska
44 Jaroslav Pástor, Mgr. 53 manažér Nováčany 72, Nováčany Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
45 Štefan Petrík, Ing. 49 starosta Kostolná 41, Valaliky Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
46 František Petro, Ing. 52 poslanec NR SR Ploské 24, Ploské SMER - sociálna demokracia
47 Vladimír Popovič, Ing. 57 športový manažér Železničná 170, Jasov Strana moderného Slovenska
48 Michal Rečka 58 starosta Pokroku 3, Čaňa SMER - sociálna demokracia
49 Viktor Sasák 29 podnikateľ Nižný Lánec 1, Nižný Lánec Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
50 Ján Stanislav, Bc. 38 čašník Košické Oľšany 89, Košické Oľšany Slovenská národná strana
51 Vojtech Staňo, Mgr. 49 starosta Budimír 149, Budimír SMER - sociálna demokracia
52 Tomáš Suchý, Ing. 56 starosta obce Sokoľany 228, Sokoľany Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
53 Róbert Šándor, Ing. 38 referent Mieru 108, Čaňa nezávislý kandidát
54 Ľubomír Šimko, Ing. 46 starosta Svinica 179, Svinica SMER - sociálna demokracia
55 Radoslav Šimko 37 starosta obce Kráľovce Kráľovce 10, Kráľovce Slovenská národná strana
56 Jozef Tischler 31 predajca áut Záhradná 7/a, Slanec Slovenská ľudová strana
57 Mária Topoľančinová, Ing. 39 manažérka Zdoba 140, Sady nad Torysou Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
58 Marián Tóth, Mgr. 33 právnik Janík 141, Janík Sloboda a Solidarita
59 Monika Vargová 51 podnikateľka Pionierska 7, Čaňa Slovenská národná strana
60 Ladislav Vojtko, Mgr. 56 pracovník SBS Čakanovce 48, Čakanovce Komunistická strana Slovenska
61 István Zachariaš, Ing. 60 primátor Záhradná 68, Moldava nad Bodvou Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

Volebný obvod č. 6 - Gelnica (2)

1 Antonín Cicoň, Ing. 49 poslanec NR SR Smolník 12, Smolník SMER - sociálna demokracia
2 Anna Ganzová 61 majster odborného výcviku Helcmanovce 313, Helcmanovce Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
3 Anna Hicárová 50 zdravotnícky záchranár Železničná 19/91, Margecany Slovenská ľudová strana
4 Vladimír Hojstrič, Mgr. 25 dobrovoľník Prakovce 246, Prakovce Sloboda a Solidarita
5 Ján Kalafus 46 podnikateľ Hlavná 537/78, Nálepkovo Slovenská národná strana
6 Janka Kipikašová, Mgr. 47 riaditeľka územného spolku SČK Kukučínova 49, Gelnica Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
7 Vladimír Končík 56 stavebný technik SZČO Švedlár 505, Švedlár Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
8 Pavol Kuspan, JUDr. 33 právnik, starosta Stará 31, Jaklovce Občianska konzervatívna strana
9 Kamil Münnich, Ing., PhD. 36 projektový manažér Švedlár 86, Švedlár nezávislý kandidát
10 Igor Petrik, Ing. 49 starosta obce Jarná 203/49, Margecany nezávislý kandidát
11 Miroslav Pisko 44 starosta obce Prakovce Prakovce 298, Prakovce SMER - sociálna demokracia
12 Peter Popadič, Mgr. 53 manažér pre verejnú správu a regióny Prešovská 68/6, Margecany Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
13 Jana Pronská 41 slobodný umelec - spisovateľka Hlavná 774/130, Nálepkovo Občianska konzervatívna strana
14 Vladimír Urban, Bc. 53 pedagóg Domky 177, Prakovce PRIAMA DEMOKRACIA

Volebný obvod č. 7 - Michalovce (8)

1 Imrich Balog 51 invalidný dôchodca Kyjevská 3878/9, Michalovce Kresťanská ľudová strana
2 Dagmara Balogová 34 operátor výroby J. Murgaša 41, Michalovce Komunistická strana Slovenska
3 Attila Barkó, Ing. 51 inžinier P. O. Hviezdoslava 46/70, Veľké Kapušany Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
4 Ján Bednár 65 podnikateľ v CR Kaluža 25, Kaluža Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
5 Jozef Bobík, Ing. 61 technik Moyzesova 14, Michalovce Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
6 Juraj Brecko, Ing. 69 podnikateľ Záhradná 3, Michalovce Komunistická strana Slovenska
7 Tomáš Bubelíny, Bc. 25 študent VŠ Severná 16, Michalovce Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
8 Jana Cibereová, PhDr. 51 prednostka okresného úradu Tichá 6023/1A, Michalovce SMER - sociálna demokracia
9 Arpád Csuri 54 starosta obce Oborín 45, Oborín Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
10 Ján Čuchran, Ing. 57 starosta obce Kaluža 15, Kaluža Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
11 Ivo Dubík 51 robotník Petra Jilemnického 705/40,
Michalovce
7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
12 Vladimír Dunajčák, Ing. 55 primátor Mierova 628, Strážske Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
13 Emil Ďurovčík, Ing. 56 podpredseda KSK Sliepkovce 136, Sliepkovce SMER - sociálna demokracia
14 Valéria Eľková, Mgr. 53 starostka obce Markovce 37, Markovce nezávislý kandidát
15 František Farkaš, MUDr. 57 lekár L. N. Tolstého 8, Michalovce SMER - sociálna demokracia
16 Jaroslav Ferenc 55 nezamestnaný Ľ. Štúra 18/4, Michalovce Kresťanská ľudová strana
17 Vladimíra Fortunová, Mgr. 29 administratívna pracovníčka Senné 218, Senné Komunistická strana Slovenska
18 Stanislav Gaľa, Ing. 49 ekonóm Gorazda Zvonického 18, Michalovce Slovenská národná strana
19 Bohuš Jakuboc, Ing. 45 riaditeľ základnej školy Tušice 109, Tušice Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
20 Juraj Jevin, Ing. 27 manažér prípravy a realizácie Pusté Čemerné 69, Pusté Čemerné Sloboda a Solidarita
21 Jozef Jusko 55 technik Topolianska 106, Michalovce ÚSVIT
22 Ali Kamberovič 45 SZČO Okružná 110, Michalovce Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
23 Milan Kaplan, Mgr. 26 politológ J. Murgaša 1320/3, Michalovce Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
24 Slavomír Kešeľ, Ing. 44 TSP Užhorodská 15, Michalovce Strana Rómskej únie na Slovensku
25 Martin Magura 33 podnikateľ Leningradská 3504/10,
Michalovce
Strana moderného Slovenska
26 Jozef Makohus, MUDr. 55 lekár Tehliarska 33, Michalovce SMER - sociálna demokracia
27 Eduard Maskaľ 49 SZČO Jána A. Komenského 24, Michalovce Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
28 Ján Mičuda, Bc. 48 technik Moskovská 10, Michalovce nezávislý kandidát
29 Ján Mihalečko, MUDr. 53 lekár J. M. Hurbana 408/15,
Michalovce
SMER - sociálna demokracia
30 Gábor Mihók, Mgr. 37 ekonóm Sándora Petőfiho 27, Veľké Kapušany Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
31 Matúš Nameš 29 živnostník Staré 179, Staré Slovenská národná strana
32 Rastislav Olexa 50 vodič Hnojné 30, Hnojné nezávislý kandidát
33 Martin Pado, Ing. 54 podnikateľ- manažér Farská 14, Michalovce Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
34 Ján Paľovčík, MUDr. 41 lekár Margarétová 1, Michalovce Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
35 Oliver Petrík, Ing. 51 technik Kapušianska 486/71,
Michalovce
nezávislý kandidát
36 Ján Potocký, Bc. 25 obchodný manažér Rakovec nad Ondavou 301, Rakovec nad Ondavou Strana moderného Slovenska
37 Milan Potocký 37 redaktor Višňová 1835/19, Michalovce nezávislý kandidát
38 Ľubica Rošková, PhDr. 58 poslankyňa NR SR Brezová 31, Michalovce SMER - sociálna demokracia
39 Branislav Sijka, JUDr. 33 právnik Čierne Pole 2, Čierne Pole nezávislý kandidát
40 Andrea Sisák 33 manažér Rakovec nad Ondavou 395, Rakovec nad Ondavou nezávislý kandidát
41 Martin Stripai, Mgr. 37 učiteľ Timravy 35, Michalovce Strana moderného Slovenska
42 Miroslav Surmánek, Mgr. 33 právnik Bieloruská 3, Michalovce Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
43 Matej Šarocký, Mgr. 29 starosta obce Stretavka 34, Stretavka Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
44 Jaroslava Špaková, Ing. 41 živnostník Jovsa 292, Jovsa Demokratická strana
45 Gabriel Timko 46 živnostník Hollého 10, Michalovce Strana moderného Slovenska
46 Jaroslav Tokár 37 živnostník Vrbnica 113, Vrbnica Strana Rómskej únie na Slovensku
47 Rastislav Tomaš 35 vodič J. Murgaša 41, Michalovce Komunistická strana Slovenska
48 Štefan Tomáš, Ing. 43 environmentalista Mikoláša Aleša 2899/4,
Michalovce
7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
49 Mária Uchnárová 45 podnikateľka Volgogradská 177/1, Michalovce Strana moderného Slovenska
50 Pavol Valko, Bc. 47 predajca Zemplínska Široká 22, Zemplínska Široká Strana moderného Slovenska
51 Jaroslav Vaľo, Ing. 51 ekonóm Nová 91, Malčice Slovenská národná strana
52 Tibor Varga 27 okresný tajomník Kapušianske Kľačany 10, Kapušianske Kľačany Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
53 Mária Vargová, MUDr. 46 lekár Vojany 12, Vojany Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
54 Viliam Zahorčák 54 primátor J. Hollého 61, Michalovce SMER - sociálna demokracia
55 Slavomír Žužo, JUDr. 40 výsluhový dôchodca Staré 13, Staré Magnificat Slovakia

Volebný obvod č. 8 - Rožňava (5)

1 Ján Babič, Ing. 58 poslanec NR SR Pod Kalváriou 5, Rožňava SMER - sociálna demokracia
2 Zlatica Bachňáková 57 ekonómka Turecká 36, Dobšiná Komunistická strana Slovenska
3 Štefan Bašták, Ing. 56 stavebný inžinier Slavošovce 279, Slavošovce SMER - sociálna demokracia
4 Beáta Bekeová 32 ekonóm Bohúňovo 13, Bohúňovo Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
5 Juraj Bernár, JUDr. 63 právnik Jarková 108, Pača Komunistická strana Slovenska
6 Matúš Bischof, Mgr. 34 učiteľ Zakarpatská 3, Rožňava Občianska konzervatívna strana
7 Peter Bollo 40 starosta Tichá 690, Krásnohorské Podhradie Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
8 Pavol Burdiga 47 primátor Košická 22, Rožňava Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
9 Božena Czmórová 61 živnostníčka J. Marikovského 19, Rožňava Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
10 Milan Fafrák 65 právnik Andreja Cházara 7, Rožňava Komunistická strana Slovenska
11 Ján Frák, JUDr. 44 štátny zamestnanec Rožňavské Bystré 185, Rožňavské Bystré nezávislý kandidát
12 Ľuboš Gál, Ing. 43 banský inžinier Nová 279, Vlachovo 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA
13 Miloš Gallo-Barnák 64 starosta obce Teplická 265, Štítnik Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
14 Jana Gallová, Ing. 47 inžinierka ekonómie Vyšná Slaná 126, Vyšná Slaná ÚSVIT
15 Ľudovít Gunár 52 živnostník Krásnohorské Podhradie 486, Krásnohorské Podhradie Strana Rómskej únie na Slovensku
16 Karol Horník 60 primátor mesta Budovateľská 954, Dobšiná SMER - sociálna demokracia
17 Izabella Hurajtová, Mgr. 59 riaditeľka CVČ Južná 233, Pača Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
18 Július Kerekes 59 starosta obce Rudná Rudná 220, Rudná nezávislý kandidát
19 Jaroslav Kočiš, PhDr. 59 pedagóg Gemerská 83, Brzotín Komunistická strana Slovenska
20 Jozef Kováč, Ing. 57 riaditeľ Arcidiecéznej charity J. Marikovského 57, Rožňava Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
21 Stanislav Kučerák 49 športovec Gemerská Poloma 371, Gemerská Poloma Strana Rómskej únie na Slovensku
22 Ivan Kuhn, Bc., MA 47 analytik Šafárikova 86, Rožňava Občianska konzervatívna strana
23 Jozef Kušnier 50 hasič Henckovce 100, Henckovce Ľudová strana Naše Slovensko
24 Ján Lach, Ing. 54 SZČO Kúpeľná 35, Rožňava Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
25 Eduard Mako 56 aktivista Edelényska 2, Rožňava Strana Rómskej únie na Slovensku
26 Gejza Milko 40 súkromný podnikateľ Gemerská Hôrka 57, Gemerská Hôrka SMER - sociálna demokracia
27 Milan Mlynár, Ing. 39 starosta Gočovo 68, Gočovo Slovenská národná strana
28 Juraj Nagy 41 kultúrny referent Krásnohorská Dlhá Lúka 74, Krásnohorská Dlhá Lúka nezávislý kandidát
29 Peter Pamula, Bc. 42 riaditeľ Turecká 48, Dobšiná Slovenská národná strana
30 Ferenc Porubán, Ing. 46 stavebný inžinier Hrhov 164, Hrhov Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
31 Štefan Szaniszló 45 živnostník Hradná 211, Krásnohorské Podhradie Ľudová strana Naše Slovensko
32 Ján Szöllös, Ing. 58 strojný inžinier Nadabula 217, Rožňava Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
33 Jozef Šebalj 49 mechanik J. A. Komenského 25, Rožňava Demokratická strana
34 Tibor Takáč, Ing. 59 geodet Zakarpatská 20, Rožňava Občianska konzervatívna strana
35 Janka Vavreková 52 pedagóg Mlynská 242, Pača Komunistická strana Slovenska

Volebný obvod č. 9 - Sobrance (2)

1 Martin Banom 29 nezamestnaný Bunkovce 65, Bunkovce Strana Rómskej únie na Slovensku
2 Ján Biačko, MUDr. 51 lekár Odbojárov 2, Sobrance Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
3 Ladislav Brandabura, JUDr. 60 právnik Mieru 19, Sobrance Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
4 Štefan Džurina, MVDr. 52 súkr. veterinárny lekár Štúrova 2, Sobrance Strana zelených Slovenska
5 Valéria Juríková, Mgr. 50 zdravotná sestra Gagarinova 881/33, Sobrance Demokratická strana
6 Martin Kendereš, Bc. 32 robotník Gagarinova 12, Sobrance nezávislý kandidát
7 Marián Landa 34 kuchár Bunkovce 102, Bunkovce 99 % - občiansky hlas
8 Ľubomíra Legátová 55 admin. prac. Nižná Rybnica 160, Nižná Rybnica Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
9 Boleslav Lešo, MVDr., PhD. 47 prednosta okr. úradu Baškovce 68, Baškovce SMER - sociálna demokracia
10 Marek Lojzi 39 nezamestnaný Blatné Remety 58, Blatné Remety Kresťanská ľudová strana
11 Martin Pastirik, Mgr. 41 učiteľ Nižná Rybnica 27, Nižná Rybnica Slovenská národná strana
12 Štefan Staško, Ing. 54 primátor Kollárova 74, Sobrance SMER - sociálna demokracia

Volebný obvod č. 10 - Spišská Nová Ves (7)

1 Adnan Akram 44 riaditeľ súkromnej jazykovej školy Kolárska 5, Spišská Nová Ves Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
2 Alojz Almássy 47 opatrovateľ Trieda 1. mája 14, Spišská Nová Ves Komunistická strana Slovenska
3 Pavol Bečarik, Ing. 54 podnikateľ Banícka 1737/26, Spišská Nová Ves nezávislý kandidát
4 Michal Beharka, Ing. 59 riaditeľ Vajanského 621/11, Spišská Nová Ves SMER - sociálna demokracia
5 Janka Brziaková, Ing., Bc. 57 riaditeľ Zimná 102, Spišská Nová Ves SMER - sociálna demokracia
6 Marián Bubeník, Ing. 57 technik Dunajská 20, Spišská Nová Ves Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko
7 Miroslav Čuj 48 robotník P. Jilemnického 6, Spišská Nová Ves Komunistická strana Slovenska
8 Dávid Demečko, PaedDr. 32 pedagóg - tréner Trieda 1. mája 59/10, Spišská Nová Ves Slovenská národná strana
9 Marián Hojstrič, MUDr. 41 lekár - chirurg Lorencova 8, Krompachy Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
10 Patrik Hrobľák 24 podnikateľ Levočská 136/28, Harichovce nezávislý kandidát
11 Martin Chovanec, Mgr. 30 IT administrátor Lorencova 3, Krompachy Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
12 Beata Janovcová, Ing. 42 ekonóm Palárikova 34, Spišská Nová Ves Slovenská národná strana
13 Rastislav Javorský, Mgr. 41 riaditeľ spoločnosti Rázusova 295/42, Spišská Nová Ves Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
14 Róbert Kočiš, PhDr. 43 viktimológ Trieda 1. mája 2223/23, Spišská Nová Ves Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
15 Michal Komara, JUDr., PhD. 59 náčelník Mestskej polície Spišská Nová Ves Mišíkova 5, Spišská Nová Ves nezávislý kandidát
16 Jozef Krempaský, Ing. 46 manažér Tkáčska 4, Spišská Nová Ves Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
17 Ondrej Majerník, Ing. 61 prednosta Muránska 35, Spišská Nová Ves SMER - sociálna demokracia
18 Zuzana Páleníková 33 živnostníčka J. Wolkera 21/16, Spišská Nová Ves Nová väčšina - Dohoda (D. Lipšic)
19 Iveta Rušinová, Ing. 54 primátorka Slovinská 1128/4, Krompachy SMER - sociálna demokracia
20 Miroslav Semeš, PhDr., PhD. 64 vysokoškolský učiteľ Hviezdoslavova 46, Spišská Nová Ves SMER - sociálna demokracia
21 Miroslava Szitová, Mgr. 38 školský psychológ sociálny pedagóg Rázusova 752/9, Smižany Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
22 Františka Šefčíková 47 sociálny pracovník Koceľová 1207/2, Spišská Nová Ves Demokratická strana
23 Stanislav Vospálek, Mgr. 39 riaditeľ firmy Strojnícka 1, Spišská Nová Ves Kresťanskodemokrat ické hnutie, MOST - HÍD, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

Volebný obvod č. 11 - Trebišov (8)

Téma: Župné voľby 2013 na východe


Článok je zaradený aj do ďalších tém Voľby do VÚC (župné voľby) 2013

Neprehliadnite tiež

Zdieľané bicykle: Pobijú sa železničiari, provider a reklamka

O systém verejného zdieľania bicyklov v Košiciach je medzi firmami záujem.

Radiátory už hrejú, no nie všade

Chladnejšie počasie u niekoho vyvoláva nutkanie otočiť ventilom radiátora.

Prešovskí vedci tiahnu do boja. Za borovičku

Ohrozujú ju Britské ostrovy s výrobou ginu.

Stĺpy hyzdia betónové pätky. Niektoré sú aj nakrivo

Na nevzhľadných betónových pätkách sa môžu ľudia aj poraniť.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Armádny generál: S migmi si načas vystačíme, no bude to drahšie

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.

EKONOMIKA

Do Moricových železničných opravovní vstupuje nový investor

Budamar získa tretinu v ŽOS Vrútky.

1 Edita Anthony 39 nezamestnaná Veľké Trakany - Kolónia 12, Veľké Trakany