Korzár logo Korzár Košice
Pondelok, 20. august, 2018 | Meniny má Anabela
Nájdete nás na webe

Futbal v okresoch - Košický kraj

Hrali sa ďalšie zápasy.

Košice

I. trieda – 10. kolo: Krásna – Athletico Košice A 4:1, G: Pačut, Slezák, Estočin 2 (1 z 11 m) – Šimko, Slávia TU Košice – Kavečany 1:0, G: Lišuch, Athletico Košice B – Poľov 2:3, G: Liško, Kuruc – Koštšánsky, Maťaš, Pastorek.

1. Krásna 9 7 0 2 37:6 21
2. Slávia TU 8 7 0 1 21:9 21
3. Athletico KE B 9 5 0 4 22:16 15
4. Poľov 8 4 0 4 17:21 12
5. Koš. Belá 8 3 0 5 17:17 9
6. Kavečany 8 2 0 6 7:17 6
7. Athletico KE A 8 1 0 7 8:43 3

Článok pokračuje pod video reklamou

Košice-okolie

I. trieda – 13. kolo: Valaliky – V. Ida 3:2, G: Pačinda, Leško, Buzoga – Lukáč, Sinovický, Ruskov – Kysak 2:2, G: Poľa 2 – Sokol J., Sokol F., K. Oľšany – Mokrance 1:1, G: Cingili – Rybár, Trstené p/H – Svinica 3:0, G: Lukáč 2, Šimčák, Kechnec – AC Jasov 5:0, G: Majoroš P. 2 (1 z 11 m), Majoroš M., Danko 2, Perín – Bidovce 2:1, G: Kováč 2 – Mackanič, Tatran Jasov – Budimír 1:1, G: Zsiga – Ridila.

1. Bidovce 13 10 2 1 36:12 32
2. Perín 13 10 1 2 64:16 31
3. V. Ida 13 8 0 5 36:27 24
4. Svinica 13 7 1 5 31:26 22
5. K. Oľšany 13 6 4 3 29:24 22
6. Kysak 13 6 3 4 35:29 21
7. Mokrance 13 5 3 5 25:30 18
8. Trstené p/H 13 6 0 7 23:38 18
9. Valaliky 13 5 1 7 24:24 16
10. AC Jasov 13 5 1 7 23:31 16
11. Kechnec 13 4 3 6 34:34 15
12. Budimír 13 4 1 8 20:32 13
13. T. Jasov 13 3 3 7 16:30 12
14. Ruskov 13 0 1 12 17:60 1

II. trieda – 11. kolo: N. Polhora – Dvorníky Včeláre 2:5, Vyš. Myšľa – Blažice 2:1, Ždaňa – Paňovce 1:4, Seňa – Rudník 2:3, Zdoba – Byster 4:0.

1. Vyš. Myšľa 11 11 0 0 31:8 33
2. Zdoba 11 7 1 3 37:15 22
3. N. Polhora 11 7 1 3 39:19 22
4. Dvorníky 11 7 0 4 50:29 21
5. Ždaňa 11 6 0 5 32:22 18
6. Paňovce 11 5 2 4 36:25 17
7. Sl. Huta 10 4 0 6 9:25 12
8. Kecerovce 10 3 2 5 18:19 11
9. Rudník 11 3 2 6 19:30 11
10. Byster 11 1 5 5 19:30 8
11. Seňa 11 2 2 7 13:46 8
12. Blažice 11 0 3 8 13:48 3

Minižiaci II. Trieda – 11. kolo: Zl. Idka – Bidovce 1:0, Paňovce – Dvorníky Včeláre 0:3, Seňa – Kalša 4:9, Sl. Huta – Rozhanovce 0:5, K. Oľšany – Byster 0:3.

1. Kalša 9 8 1 0 65:7 25
2. Byster 9 8 0 1 46:5 24
3. Dvorníky 9 5 2 2 16:9 17
4. Bidovce 10 5 0 5 30:17 15
5. Seňa 8 4 1 3 34:27 13
6. Rozhanovce 8 3 2 3 12:14 11
7. Paňovce 9 3 1 5 13:21 10
8. Sl. Huta 10 3 1 6 12:45 10
9. Zl. Idka 10 2 2 6 7:30 8
10. Ďurkov 10 2 2 6 7:33 8
11. K. Oľšany 10 2 0 8 10:44 6

Michalovce

VI. liga – 13. kolo: Horovce – Žbince 0:3, G: Jurčo 2, Mucha, Moravany – Močarany 0:2, G: Hrabík, Počátko, Dúbravka – Tibava 4:2, G: Melník, Halecký 2, Seman – Belei, Olexa, Krásnovce – Slovakia trend 4:2, G: Geletič, Plutko 2, Moser – Remecký 2, Hatalov – Tušice 2:0, G: Eštok, Pavlov, Pusté Čemerné – Pavlovce n/U 0:1, G: Kufa (11 m), Z. Široká – Malčice 0:1, G: Kanči.

1. Pavlovce n/U 13 10 3 0 55:14 33
2. Žbince 13 10 1 2 37:9 31
3. Močarany 13 9 2 2 41:10 29
4. Tušice 12 8 1 3 29:11 25
5. Malčice 13 7 1 5 31:22 22
6. Hatalov 12 7 0 5 24:24 21
7. Z. Široká 13 7 0 6 24:26 21
8. Krásnovce 13 4 1 8 25:30 13
9. Moravany 13 4 1 8 19:34 13
10. Tibava 13 4 1 8 28:44 13
11. P. Čemerné 13 4 0 9 12:31 12
12. Horovce 13 3 2 8 12:34 11
13. Slovakia trend 13 3 1 9 20:35 10
14. Dúbravka 13 3 0 10 17:50 9

VII. liga Východ – 13. kolo: Zalužice B – Rem. Hámre 7:1, Senné – Podhoroď 2:1, Lekárovce – Poruba pod V. 1:2, Sejkov – Rus. Hrabovec 1:3, Kusín – Záhor 4:1, Jovsa – Porostov 3:1.

1. Poruba pod V. 12 9 1 2 51:22 28
2. Vyš. Remety 12 8 0 4 44:24 24
3. Podhoroď 12 8 0 4 31:16 24
4. Zalužice B 12 8 0 4 32:22 24
5. Rus. Hrabovec 12 6 1 5 40:32 19
6. Kusín 12 6 0 6 39:29 18
7. Záhor 12 6 0 6 39:35 18
8. Rem. Hámre 12 6 0 6 23:37 18
9. Porostov 12 5 2 5 37:38 17
10. Senné 12 5 2 5 20:42 17
11. Jovsa 12 2 2 8 18:34 8
12. Sejkov 12 2 1 9 15:35 7
13. Lekárovce 12 1 3 8 12:35 6

VII. liga Západ, 14. kolo: Ptrukša – Pozdišovce 3:3, Topoľany – Veľké Kapušany B 6:0, Bánovce nad O. – Ruská 3:0 kont. hostia nepricestovali, V. Slemence – Bracovce 4:2, Roma Trhovište – Malčice B 3:0 kont. hostia nepricestovali, Lesné – Vojany 1:1, Rakovec nad O. – Druž. Trhovište 4:1.

1. Topoľany 13 12 0 1 78:8 36
2. Lesné 13 7 3 3 36:24 24
3. V. Slemence 13 7 2 4 42:32 23
4. Dr. Trhovište 13 7 1 5 42:31 22
5. Bracovce 13 7 1 5 27:35 22
6. V. Kapušany B 13 6 2 5 43:32 20
7. Rakovec n/O 13 6 1 6 23:21 19
8. Vojany 13 5 3 5 26:27 18
9. Roma Trhovište 13 5 2 6 26:26 17
10. Pozdišovce 13 5 2 6 26:31 17
11. Ptrukša 13 5 2 6 30:38 17
12. Malčice B 13 4 2 7 23:47 14
13. Bánovce n/O 13 3 0 10 20:49 9
14. Ruská 13 1 1 11 17:57 4
Po sezóne odpočítajú Rome Trhovište 9 bodov a Vojanom 3 body.

IV. liga dorast, 13. kolo: Petrovce n/L – Žbince 1:1, Moravany – Palín 1:5, Zalužice – Veľké Kapušany 2:5, Krásnovce – Kriš. Liesková 1:3, Čičarovce – Tušice TNV 3:3, Hatalov – Pavlovce n/U 1:1, Jovsa – Lastomír 1:0.

1. Kriš. Liesková 13 9 3 1 44:15 30
2. Žbince 13 9 2 2 84:21 29
3. Hatalov 13 9 2 2 43:18 29
4. Pavlovce n/U 13 8 4 1 64:32 28
5. V. Kapušany 13 8 2 3 44:19 26
6. Palín 13 7 3 3 53:18 24
7. Tušice TNV 13 6 1 6 34:39 19
8. Lastomír 13 4 3 6 27:24 15
9. Petrovce n/L 13 4 3 6 22:24 15
10. Jovsa 13 5 0 8 39:52 15
11. Moravany 13 4 2 7 34:44 14
12. Krásnovce 13 2 2 9 13:61 8
13. Zalužice 13 2 0 11 18:81 6
14. Čičarovce 13 0 1 12 15:86 1

V. liga dorast Východ, 9. kolo: Veľké Revištia – Tibava 6:0, Sejkov – Podhoroď 2:2, Úbrež – Porostov 9:6, Kusín – Koromľa 0:4.

1. Úbrež 8 7 0 1 50:23 21
2. Kusín 8 7 0 1 39:12 21
3. Koromľa 8 6 0 2 35:30 18
4. V. Revištia 8 4 1 3 34:23 13
5. Porostov 8 3 0 7 36:33 9
6. Sejkov 8 2 2 4 32:33 8
7. Podhoroď 8 2 2 4 18:35 8
8. R. Hrabovec 8 1 1 6 21:46 4
9. Tibava 8 1 0 7 14:44 3

V. liga dorast Stred, 9. kolo: Budkovce – Záhor 0:23, Dúbravka – Ruská 7:0, Z. Široká – Lekárovce 4:0, Ptrukša – Iňačovce 6:0.

1. Iňačovce 8 7 0 1 43:13 21
2. Lekárovce 8 5 0 3 15:18 15
3. Zempl. Široká 8 5 1 2 38:22 16
4. Ptrukša 8 5 0 3 43:25 15
5. Záhor 8 4 2 2 51:22 14
6. Dúbravka 8 4 1 3 33:15 13
7. Ruská 8 2 0 6 17:38 6
8. Vojany 8 1 0 7 18:43 3
9. Budkovce 8 1 0 7 10:72 3

V. liga dorast Západ, 9. kolo: Horovce – Pozdišovce 5:2, Lesné – Malčice 2:2, Pusté Čemerné – Bracovce 0:9, Rakovec nad O. – Roma Trhovište 17:1, Bánovce nad O. – Močarany 1:6.

1. Rakovec n/O 9 7 0 2 81:16 21
2. Močarany 9 6 2 1 44:14 20
3. Horovce 9 6 0 3 40:22 18
4. Bracovce 9 5 1 3 34:26 16
5. Bánovce n/O 9 4 2 3 43:27 14
6. Pozdišovce 9 4 2 3 41:29 14
7. P. Čemerné 9 4 1 4 32:34 13
8. R. Trhovište 9 3 0 6 16:88 9
9. Malčice 9 1 1 7 22:50 4
10. Lesné 9 0 1 8 15:70 1

III. liga žiakov, dohrávka 10. kola: Nacina Ves – Strážske 3:1.

1. Sobrance 8 7 0 1 40:9 21
2. Nacina Ves 8 7 0 1 34:15 21
3. Strážske 8 4 0 4 22:26 12
4. Vinné 8 1 0 7 6:32 3
5. Lastomír 8 1 0 7 7:31 3

IV. liga žiakov Východ, 7. kolo: V. Revištia – Poruba pod V. 8:2, Senné – Rem. Hámre 0:4, Topoľany – Vyšné Remety 0:4.

1. V. Revištia 6 5 0 1 29:10 15
2. V. Remety 6 5 0 1 24:7 15
3. Rem. Hámre 6 5 0 1 25:9 15
4. Zalužice 6 2 0 4 13:20 6
5. Poruba p/V 6 2 0 4 18:26 6
6. Topoľany 6 2 0 4 9:18 6
7. Senné 6 0 0 6 4:32 0

IV. liga žiakov Západ, 7. kolo: Petrovce n/L – Hatalov 0:6, Budkovce – V. Slemence 6:1, Kriš. Liesková – Druž. Trhovište 3:4.

1. Hatalov 6 5 1 0 36:1 16
2. Dr. Trhovište 6 4 1 1 22:8 13
3. Kriš. Liesková 6 2 2 2 19:15 8
4. Petrovce n/L 6 1 3 2 9:14 6
5. Čičarovce 5 1 2 2 12:11 5
6. Budkovce 6 1 1 4 8:40 4
7. V. Slemence 5 1 0 4 7:24 3

Rožňava

I. trieda – 13. kolo: Štítnik – Bohúňovo 3:0, G: Prokšej, Rochl (11 m), Orabinec, Jablonov n/T – Rudná 0:0, Lipovník – Drnava 0:0, Vyš. Slaná – Rož. Bystré 5:4, G: Vido 2, Barnák 2, Kračún – Gonos 2, Lompart, Urban, Hrhov – Honce 1:1, G: Ribár – Varga (11 m), Dlhá Ves – Vlachovo 9:0, G: Mičinsky 6, Orvos 3 (1 z 11 m), Krs. Dlhá Lúka – Dedinky 6:0, G: Korintuš, Čižmár 3, Rigo, Klinko.

1. Drnava 13 9 2 2 58:21 29
2. Rudná 13 9 1 3 40:27 28
3. Krs. Dlhá Lúka 12 7 4 1 40:13 25
4. Dlhá Ves 13 7 3 3 35:23 24
5. Bohúňovo 13 7 2 4 21:17 23
6. Hrhov 13 6 3 4 29:29 21
7. Štítnik 13 6 2 5 40:36 20
8. Jablonov n/T 13 5 3 5 18:24 18
9. Lipovník 13 5 2 6 35:35 17
10. Honce 13 4 3 6 32:39 15
11. Rož. Bystré 13 4 1 8 31:36 13
12. Dedinky 13 3 2 8 26:48 11
13. Vyš. Slaná 12 2 1 9 19:39 7
14. Vlachovo 13 1 1 11 10:47 4

II. trieda – 11. kolo: Krs. Dlhá Lúka B – Kružná 4:2, Čoltovo – Niž. Slaná 0:5, Gem. Hôrka B – Plešivec 2:1, Brzotín – Kečovo 4:1.

1. Niž. Slaná 10 9 0 1 33:9 27
2. Kružná 10 7 0 3 29:16 21
3. Pača 9 6 2 1 29:8 20
4. Gem. Hôrka B 10 6 1 3 27:10 19
5. Jovice 9 4 1 4 28:25 13
6. Rakovnica 8 4 1 3 21:18 13
7. Krs. Dlhá Lúka B 10 4 1 5 23:24 13
8. Plešivec 10 4 0 6 20:17 12
9. Kečovo 10 2 1 7 11:31 7
10. Čoltovo 10 1 2 7 9:51 5
11. Brzotín 10 1 1 8 14:35 4

Sp. N. Ves

VI. liga – 13. kolo: Mníšek n/H – Bystrany 3:2, G: Kujnisch, Plachetka, Štark – Lipovský, Jochman, Gelnica – Harichovce 2:0, G: Garčár, Kisel, Margecany – Jaklovce 4:0, G: Čarnoky, Varga, Antoš, Belej, V. Folkmar B – Richnava 0:1, G: Kurila, Olcnava – Jamník 0:0, Markušovce – Sp. N. Ves B 4:3, G: Staroň 2, Šteiner 2 – Jánošík (vl.), Ruman, Krajčír (vl.), Kluknava – Chrasť n/H 2:1, G: Gelej, Gožo – Augustin.

1. Olcnava 13 9 2 2 34:13 29
2. Margecany 13 9 1 3 27:12 28
3. Harichovce 13 9 0 4 26:24 27
4. Bystrany 13 8 1 4 36:28 25
5. Gelnica 13 6 2 5 16:14 20
6. Sp. N. Ves B 13 6 0 7 21:24 18
7. Chrasť n/H 13 4 5 4 14:18 17
8. Markušovce 13 4 4 5 28:24 16
9. Mníšek n/H 13 4 4 5 18:22 16
10. Jamník 13 4 2 7 23:27 14
11. V. Folkmar B 13 4 2 7 18:23 14
12. Jaklovce 13 4 0 9 22:30 12
13. Richnava 13 3 3 7 10:27 12
14. Kluknava 13 3 2 8 16:23 11

Dorast U-19, 18. kolo: Teplička – Olcnava 5:0, Iliašovce – Nálepkovo 1:1, Odorín – Bystrany 2:4, Gelnica – Maria Huta 19:0, Markušovce – Chrasť n/H 1:1, Jamník – Sp. Hrušov 3:2, V. Folkmar – Slovinky 4:0.

1. Teplička 17 14 3 0 73:17 45
2. Sp. Hrušov 17 14 1 2 91:18 43
3. Jamník 17 13 1 3 84:24 40
4. Chrasť nH 17 10 3 4 75:31 33
5. Markušovce 17 8 4 5 59:38 28
6. Gelnica 17 7 4 6 53:30 25
7. Helcmanovce 16 7 4 5 40:32 25
8. Slovinky 17 7 3 7 65:55 24
9. V. Folkmar 17 7 2 8 43:50 23
10. Nálepkovo 17 7 1 9 36:35 22
11. Olcnava 17 7 1 9 59:65 22
12. Letanovce 16 5 1 10 31:64 16
13. Iliašovce 17 5 1 11 24:63 16
14. Bystrany 17 5 0 12 41:75 15
15. Hrabušice 16 5 0 11 36:73 15
16. Maria Huta 17 4 1 12 43:114 13
17. Odorín 17 2 2 13 30:99 8

Žiaci U15 – novoveská skupina, 14. kolo: Sp. Vlachy – Teplička 4:0, Harichovce – Odorín 4:1, Markušovce – Rudňany 1:3, Bystrany – Slovinky 1:1, Sp. Hrušov – Jamník 0:1, Olcnava – Letanovce 2:2.

1. Rudňany 13 10 1 2 71:23 31
2. Harichovce 13 9 1 3 37:20 28
3. Sp. Vlachy 13 9 0 4 33:13 27
4. Spar. Bystrany 13 7 2 4 30:16 23
5. Slovinky 13 7 2 4 26:26 23
6. Sp. Hrušov 13 7 1 5 23:16 22
7. Jamník 13 7 1 5 21:37 22
8. Hrabušice 12 5 2 5 23:23 17
9. Markušovce 13 5 0 8 27:30 15
10. Odorín 13 4 1 8 28:43 13
11. Olcnava 13 2 4 7 14:35 10
12. Letanovce 13 2 3 8 13:27 9
13. Teplička 13 0 2 11 6:43 2

Žiaci U15 – gelnická skupina, 14. kolo: V. Folkmar – Nálepkovo 0:4, Margecany – Maria Huta 5:1, Kluknava – Jaklovce 9:0, Prakovce – Mníšek n/H 4:2, Helcmanovce – Gelnica 1:6.

1. Nálepkovo 15 13 0 2 59:13 39
2. Gelnica 14 12 1 1 79:10 37
3. Margecany 15 11 2 2 60:15 35
4. Maria Huta 15 7 4 4 59:33 25
5. Helcmanovce 14 8 0 6 40:33 24
6. Prakovce 15 6 2 7 45:30 20
7. Kluknava 15 6 1 8 38:46 19
8. Mníšek n/H 15 3 0 12 23:58 9
9. V. Folkmar 15 2 0 13 18:79 6
10. Jaklovce 15 1 0 14 12:116 3

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Košice Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Najkrajšie americké národné parky
  2. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  3. Keď Slováci krotia morský vietor
  4. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  5. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  6. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  7. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  8. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  9. Vizuálny smog je problém
  10. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  1. Najkrajšie americké národné parky
  2. Podceňovať skúšobné jazdy sa pri výbere vozidla neoplatí
  3. Slováci nakupujú viac slovenskej zeleniny a ovocia ako vlani
  4. Plánovaním financií vás ani prísnejšie podmienky nezaskočia
  5. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  6. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  7. Keď Slováci krotia morský vietor
  8. Ochrana pred tropickou horúčavou
  9. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  10. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  1. Najkrajšie americké národné parky 13 641
  2. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov 11 650
  3. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 7 019
  4. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 € 3 252
  5. Vizuálny smog je problém 2 997
  6. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 2 775
  7. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate 2 703
  8. Keď Slováci krotia morský vietor 2 385
  9. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 1 631
  10. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 € 1 387

Neprehliadnite tiež

Počas výročia okupácie odhalia pamätník Jánovi Kuciakovi a jeho snúbenici

Matka zavraždenej hovorí o Ficových pätolízačoch.

Košičana obvinili z týrania, za mrežami zatiaľ neskončil

U priateľky mal vyvolávať stres a obavu o život.

Zomrela futbalová legenda Rudolf Pavlovič

V piatok sme sa dozvedeli smutnú správu.

Komentár Petra Schutza

Bugár a jeho dilema

Politicky najďalekonosnejší „poúnosový“ výrok leta vyliezol z Bugára.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOBRÉ RÁNO

Dobré ráno: Je leto, v koalícii si nevedia prísť na meno

Ako sa vyvíjali vzťahy medzi SNS a Most-Híd.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Aj Rusi boli okupovaní, už si to len priznať

Patrili k najväčším obetiam boľševickej diktatúry.

AUTORSKÁ STRANA MICHAELY TERENZANI

Tých, ktorí odišli, svet prijal s otvorenou náručou

Aké by to bolo, len tak sa zbaliť?

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop