Zdá sa vám, že centrum Košíc pre rekonštrukciu eletričkových tratí navštevuje čoraz menej ľudí, ktorí tam na smútok majiteľov rôznych predajní nechávajú aj čoraz menej peňazí?
KOŠICE. K tým, čo si myslia, že za vyľudňovaním Hlavnej stojí aj rekonštrukcia električkových tratí patrí aj majiteľ minicukrárne Zákusky od babičky Peter Hrabovský.
Ten tvrdí, že nemotorizovaní ľudia sa nemajú ako dostať do centra a preto radšej chodia inde. To pocítil na znížených tržbách aj vo svojej predajni.
Na druhej strane v predajni Major Optik nám tvrdili, že je úplne jedno, či chodia električky alebo nie, ich stáli zákazníci k nim prídu aj tak.
„Všeobecne je u nás február slabší mesiac, no pochybujem, že to súvisí s rozkopávkami,“ povedala nám tamojšia predavačka Adelka.
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk. Všetky správy z Košíc nájdete na košickom Korzári