Korzár logo Korzár Košice
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V Teplárni Košice vymenili dozornú radu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

RSDr.pôsobil až do kindermannažmentu VSŽ

a bankrotu VSŽ s politologickou školou/pod vedením ústredia ÚV KSS/ na rôznych vedúcich pozíciách dosadených KSČ/KSS je to ako skoro úspešná cesta lokálpatriota súdruha teraz tajomníka s podporou jeho žiakov pionierov/zväzákov, ktorých si vychoval svojich nasledovníkov aj so svojim synom stojacich v rade kandidátov v posledných voľbách do NRSR.Dnes takýto ľudia sú dosadzovaní znova za zásluhy o budovanie strany s históriou a ďalší rozvoj organizovania predvolebných a medzivolebných príprav na úspech strany s ideami komunizmu z jeho dlhodobými skúsenosťami a radami člena strany/súdruha KSS vo voľbách ako uspieť a obabrať voličov.Keď predtým pracoval vo firme až do bankrotu,tak aké výsledky môžeme očakávať potom v štátnom podniku s vysokými odmenani aj odstupnými.Aj takto sa vedia súdruhovia odmeniť za vytrvalosť,vernosť červenej aj poslušnosť a rozdávať nezmyselné umelo vytvorené funkcie pre spolupartajníkov vykachličkovanú cestu riadiacich kádrov známym to kachličkárom v parlamente z mestského parku,keď si ani nevšimol zmenu v 1989.
 

 

Titul RsDr. nepovažuje za problém.... Jasné, aj chrobák Truhlík nemal s ničm žiaden problém :-))) Na slovo vzatý odborník čo všetko vie a všade bol. Presne takých odborníkov náš štát potrebuje. Či ?
 

Čo sa dá v TEKO riadiť?Odmeny+odstupné

A sedieť v ústraní kancelárie strany a čakať,na delenie flekov po voľbách a dosadzovanie do dozorných rád všetkých dychtivo čakajúcich nezamestnaneteľných neschopných spolustraníkov čo sa im neušli lepšie kádrové miesta alebo nemali tú česť byť úzko spojení s vedením ÚV KSSmer.Potom aj naše životné prostredie tak vyzerá ako je riadené zhora tými istými súdruhmi zväzákmi včerajška a manažérmi zajtrajška.
 
Hodnoť

 

pozrem na neho a je mi zle
 

Kuknem lepšie a

grcáááááááááááám .............
 
Hodnoť

Košice tepláreň

Už mám dosť tých starých komunistických chrenov. Dosadťe tam nejakú mladú perspektívnu Bubeníkovú a zvýšte im zlaté padáky. Titul Rýchlo spravený doktor je super. Dúfam, že ešte platí za známky do svojej červenej knížočky. Ten starý 3,14čús nech radšej sedí doma a vymieňa si plienky. Vivat banánová republika.
 

História sa bude opakovať zlatým padákom

ako predtým a potom,keď budú odchádzať po ďalších voľbách.Ako je možné dostať zlatého padáka pred dvoma rokmi a teraz nastúpiť znova na to isté miesto s rovnakými nárokmi v budúcnosti na zlatého padáka s mega odstupným.Žiadne zákony prírody ani právne tu asi neplatia v tomto "džunglovom" štáte???Potom nemali zobrať odstupné,keď vedeli že sa budú vracať jedného dňa naspäť.Predsa zisky majú ísť hlavne do obnovy rozvoja zastaralej technológie teplárne na znížovanie výstupných cien tepla pre občanov.Nie na ich súkromné bankové účty v tvare zlatých padákov alebo odmien,že tam prdí kdesi do stoličky nejaký politickí nominanti,ktorý rozhodujú aj o tom aký sponzor politický bude dodávať teplárenské uhlie vo vopred vyhratom tendri.
 
Hodnoť

teší ma

že sa vrátili tí čo už tam boli k svojim korytám. Mal by som k tomu ale jeden maličký návrh, alebo pripomienku.
Pokiaľ už tam boli a náhodou niektorý z nich odišiel zo zlatým padákom, aby nakoľko sú znovu späť, tieto financie vrátili, alebo si ich na danom mieste odmakali.
V opačnom prípade tie zlaté padáky boli neopodstatnené. Už aj preto, lebo odtiaľ nevypadli, len boli dočasne odídení.
 
Hodnoť

Mňa zaujíma, ako sa to dotkne občanov !

Som zvedavý aké budú ceny tepla, teplej vody a aké budú kvalitné služby. Nech sa súdruhovia prejavia a potom povieme, či sú odborníci, alebo korytári, ako mnohí doposiaľ !!!
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 


Najčítanejšie na Košice Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop