Korzár logo Korzár Košice
Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Deň pred súdom skončil exriaditeľ v nemocnici (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

A tak to bude

až do premlčania. Ochorie on, potom ochorie obhajca 1, ochorie on, výmena obhajcu, ochorie obhajca 2, ochorie on, výmena obhajcu, ochorie on, ochorie obhajca 3 . . .
 

premlcacia doba

prestava plynut zacatim sudneho konania. A to zacalo
 
Hodnoť

Uhoď ako prašť.

Tak to nie je s kostolným poriadkom, ale v konkrétnom súdnom pojednávaní, ktoré bolo vypísané na 22. 10. 2012, na Okresnom súde Košice 1, nastala ešte srandovnejšia anti súdna akcia. Sudca zrušil pojednávanie s odôvodnením, že má dôležitejší prípad. V ten deň sudca mal viac než jedno „dôležité“ pojednávanie (4). Takže keď nie obžalovaný si vymýšľa výhovorky, tak si vymýšľa sudca. Uhoď ako prašť.

Rád by som sa opýtal pléna, či zákon dovoľuje sudcovi zrušiť vypísané pojednávanie kvôli inému, „dôležitejšiemu prípadu“ keď v ten deň neprerokovával iba jeden prípad, ale 4.
 
Hodnoť

 

Zrejme si dosť ulúpil , aby mu výdatne podplatný ansámbl poslúžil. nečudujte sa. Lumpi u nás majú zelenú.
 

ani lupiť nemusi,

veď to bol "špičkovy kader Smer!!! A v Smere je takych habadej!!!
 
Hodnoť

nechajte to vyšumieť

prejde niekoľko rokov a zabudne sa o čom bola vlastne reč .... welcome in Zhnitebanany demok-ojebiše republik ...
 
Hodnoť

Väzenská nemocnica

Je výborné riešenie pre takéto prípady.
 
Hodnoť

Obraz morálnej biedy

Takto "budujú" súdruhovia náš "demokratický" štát. Svorky advokátov využívajú "zákonné" obštrukcie, zločinci hrdo žijú na slobode a občania daňami živia štátnych darebákov Ministerstvo spravodlivosti mlčí, justícia mlčí, GP mlčí, "sustavný úd" mlčí. Veď je to bývalý riaditeľ, "statočný" člen SMER-u-KSS, takého nemožno "zašiť" na nejakých desať rokov do kriminálu. Pošpinila by sa tým česť strany SMER-KSS, aj keď tá od samého vzniku nijakú česť nemá. Súdruh exriaditeľ dostal zápchu /od strachu sa nemôže vysssrrrať/, preto si s "tichým" súhlasov mocných ľahol do nemocnice.
A rovnosť pred zákonom, slušnosť, pravda a spravodlivosť žobrú predo dvermi. A všetko beží tak, ako má. Iba niečo najcennejšie v spoločnosti odumiera.

Ale ešte sa črtá nádej. Tých 4O% hlasov vo voľbách pre "štátostranu" sa scvrkáva a keď štátna ne-moc bude pokračovať takýmto tempom, scvrknú sa percentá až k OO a "slávnu" stranu SMER-KSS vyhodíme ta kam patrí. Na hnojisko dejín. V tom je naša nádej!!!!!
 
Hodnoť

má dosť peňazí

aby sa z toho vysekal. Ani sudcovia toho nemajú dosť, však skoro denno denne sem tam niečo pozabudnú! Štát ich slabo platí.
Mám sám veľmi llú skúsenosť s Ďanovým úradom v Trebišove, podnikateľ, ktorý mi realizoval ústredné kúrenie, mi dal "zvláštnu" faktúru. Daňovaci vyhlásili, že je to tajomstvo - keď som sa informoval o tom, či moja faktúra sa "dostala" aj k nim. Ani v KE som sa pravdy nedovolal. Tak aké vzrušenie?

Najväčšia "sranda" je to, že vzhľadom na to, že ľudia šetria na plyne, tak nám zdvihnú cenu, aby plynári neboli stratoví. To za chvíľu budeme sedieť zababušení, lebo si nebudeme môcť dovoliť plyn využívať na kúrenie. Viete si predstaviť, ako by sa zachovala modrá "úderka"?
Uvidíme čo dokža táto, vraj červená!
 
Hodnoť

Tento "chlapík" sa činil.

Zrejme z ušetreného kúpil za milióny stavebný pozemk (a možno aj viaceré) na novom Lorinčíku pri Košiciach. Lenže v tomto štáte niet nikoho, kto by anuloval prevod nakradnutého na vzácnych potomkov dotyčného.
 


Najčítanejšie na Košice Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop