Korzár logo Korzár Košice
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zmrazenie platov prijali aj sudcovia v Košiciach (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

kasta

naša šľachta vyvolená....
 
Hodnoť

Že im huba

neodpadne tým sudcovským darmožráčom, ktorí sa beztrestne dokážu mýliť, ale vždy iba v prospech vrahov a podvodníkov! Vrana k vrane sadá, či......?
 
Hodnoť

Neboráci naši

sudcovia drú za smiešne 3 - 4 tisícky mesačne. Nechápem, že neodchádzajú do výroby, do obchodov...
 
Hodnoť

ako ich milujem

pre ich skormnosť - uskromnia sa! Škoda že premiér platy učiteľom nerieši aj znížením na naše pomery výbornými platmi sudcov, prokurátorov, politikov, starostov a ďalšej elity tejto banánovej republiky!

Učiteľom nedá, pri doktoroch sa po se rie!
 
Hodnoť

hanba

To už je ake gesto, že súhlasia zo zmrazením, ale len na jeden rok. Výsmech. A že to zasahuje do ich nezávyslosti. To keď sa im každý rok valorizuje cca 200 eur, to koľko budu mať o 10 rokov? Mám skúsenosť so sudkyňou, čo prišla na vytýčené prvé pojednávanie nepripravená a vôbec nevedela, o čom je vec. Tak našli dôvod ako vytýčiť nové pojednávanie. A to sa môžu doma pripravovať. Keď sa znova narodím, už viem čím chcem byť.
 
Hodnoť

Prečo zmrazenie?

Nech si nese rie do huby Hranol s usmievavým ministrom, keď kvákajú že všetci v štátnej spúráve budú mať znížené platy v priemere o 5% v roku 2013. Ako ten priemer dokážu vykúzliť, keď silové rezorty - nič, súdy - nič, poslanci - nič, teraz sľúbili učiteľom +5%. Ja nepoznám takú matematiku, ale možno v zgorilených hlavách ministrov tejto srandovnej vlády také počty fungujú?!?!? Zvedavý som na tú bulharskú konštantu!
 
Hodnoť

Sudcovia

sa tymto este viac strapnili.... a vyrok o nezavislosti sudu ?.... vazeni sudcovia to si nechajte pre deti zo skolky. Sudnictvo na SK je jedno z najkorumpovanejsich na svete.
 
Hodnoť

S R A N D A sudkyňa a vraj to má IQ!

Vysloviť, že, citujem
Sudcovia považujú za neprípustné, aby došlo k zásahu do osobnej záruky nezávislosti sudcu, teda platového ohodnotenia, ústavným zákonom. Došlo by k spochybneniu nezávislosti súdnictva ako celku,“ je smiešne a pridať že pri raste priemernej mzdy v hospodárstve by bola zkorompovaná svoloč sudcovská dikriminovaná?!?! Skutočne tí "ľudia" nemajú, alebo nechcú mať, ani trocha úcty k spoločnosti, alebo sú to retardi s podpriemerným IQ.
Kto, vážení zgorilenci, tvorí tú vrstvu obyvateľstva, ktorá robí tie priemery, že sa každoročne dvíhajú priemerné platy? To by bolo zaujímavé zistiť a potom kvákať o priemerných platoch a nárokoch na mzdy, vážené zkorumpované sudcovské hyeny! Navyšovať si zo zákona platy, lebo...... a potom ich opätovne navyšovať, lebo sa zvýšili. Je to hyenizmus voči ľuďom, ktorí chodia poctivo do roboty otročiť za mzdu 500,- Euro v hrubom a z daní ktorých ste vážené hyeny platení!!! Vy ste už zabudli, naozaj zabudli, že ste aj teľatami boli. Ostali vám len tie voly!
 
Hodnoť

 

nevidim ZIADNU suvislost medzi nezavislostou sudov resp sudcov a ich narokom? na zvysovanie platu zakonom. a taktiez nevidim ZIADEN dovod aby pos ranci, sudcovia a dalsi mali narok na zvysovanie platov podla zakona.
 


Najčítanejšie na Košice Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop