Korzár logo Korzár Košice
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Voľby do VÚC - kandidáti na županov a poslancov za Košický kraj (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

to je minilosť smeráka Trebulu z Košíc

SMEtiari sa zas vyznamenali

Píšu: "Prinášame preto kandidátov, ktorých nominovali strany".
KSS (Komunistická strana Slovenska obsadila takmer všetky volebné obvody.
Je to riadne registorovaná a legitímna politická strana.
Prečo ste neuverejnili kandidátku komunistov?
Aha. Zas ste zqabudli. Ale skôr pán veľkomožný nariadili, že?
 
Hodnoť

stovky mien

a neni koho vybrať
 

 

Počkaj na nezávislých. Určite si vyberieme
 

však už sú tam

zverejnení
a nie je to žiadna sláva
samí narcisovia
 
Hodnoť

Koho voliť

Neviem, koho budem voliť ale viem koho nie. Mená s poznámkou SMER neodporúčam. Kto ich pozná vie čo sú za špinavci, či v KE alebo TV.
 

 

Dobrý deň,
rozhodnutie niekoho nevoliť je slobodné rozhodnutie jednotlivca. Ale urážať častovaním špinavec bez portfólia zistenia by som si nedovolil. Rád by som sa s Vami osobne stretol a previedol Vás práve po vystlanej špine a neporiadku, ktoré napríklad riešim každodenne priamo v teréne. Tak odporúčam najskôr si skutočnosti overiť a potom verejne vypustiť.

S pozdravom

Ing. Miloš Ihnát
 

 

jedna lastovicka leto nerobi ;)
 

 

spinavec je este slusne slovo...to co robite, resp. nerobite je vidiet vsade kde sa clovek pohne...tj *****
 

 

Dobrý deň,
ste ako "hrdina". Pod svojim nickom zalezený "hrdina", ktorý vlastne ani len nevysvetlil svoju pohnútku pomenovať niekoho slovom "špinavec". Škoda, očakával som argumenty.

S pozdravom

Ing. Miloš Ihnát
 

Tak poďme

Tak spomeňme aspoň kauzy Tepláreň-odstupné, súkromno/verejný park V KE ďalším vaším pohlavárom,ťažba uránu na Jahodnej...a o ďalších argumentoch ani nebudem písať, všetkým je dokonale známa problematika špinavcov vašej strany.
 

 

Dobrý večer,
nie som hovorcom strany. Odstupné v Teplárni si nepamätám...Pamätám si len odstupné niekoho po pár dňoch pôsobenia vo funkciách. Verejný park je otvorený pre verejnosť a nech to zhodnotí práve verejnosť a ťažba uránu na Jahodnej - Kuríškovej bola zastupiteľstvami mesta Košice, VÚC a miestneho zastupiteľstva MČ Sever jednohlasne odmietnutá!

S pozdravom

Ing. Miloš Ihnát
 

Tak poďme

Tak poďme konkrétne ku zlatým padákom predstaviteľov vládnej strany v teplárni. Myslím že všetkým je známe koľko a komu bolo vyplatené na odstupnom, takže nezavádzajte!

Park je otvorený verenosti. Prečo nie vždy? Kto schválil otváracie a zatváracie hodiny a prečo to kontrolujú štátni policajti, nemajú plniť iné , dôležitejšie úlohy?

Jahodná- prečo nezakázalo MŽP další prieskum? Mesto na to nemá kompetencie.
 

 

Dobrý deň,

určite, ak by som bol v pozícii poslanca NR SR, tak by som mal kompetenciu odpovedať k "zlatým padákom" manažérov v teplárni. Zopakujem svoj názor, že "zlaté padáky" ktoré si pamätám sú najmä z obdobia predchádzajúcich rokov - ešte pred vymenovaním tejto súčasnej vlády a manažérov v tom období pôsobiacich v teplárni. V súčasnom postavení komunálneho politika sa relevantne k týmto "zlatým padákom " vyjadriť neviem. Otváracie hodiny v Parku sú určené pre verejnosť. Tieto hodiny boli určené aj z dôvodu zachovania poriadku a bezpečnosti. Predsa ten park je reálne otvorený pre našu verejnosť. Nevidel som, že by mi niekto zakazoval vstup do parku. Ak si pamätáte, tak pri a v parku ( Petrov Sad) nás často vítali ľahšie dievčatá, alebo poprípade aj kriminálne živly. V súčasnosti bezpečnosť občana je na prvom mieste. Je tiež pravdou , že tieto ľahšie dievčatá sa presunuli smerom k pošte 2 a Svätoplukovej ulici, ktorú riešime monitorovaním mestskou políciou a dokonca je na ceste aj očakávaný kamerový systém,ktorý bude prepojený priamo na dispečing mestskej polície. Tu vykonali dôležitú činnosť aj poslanci pôsobiaci v mestskom zastupiteľstve v Košiciach a v MČ Staré Mesto. Jahodná - Kuríškova...tu jasné nesúhlasné stanovisko dali poslanci KSK , Mesta Košice a MČ Sever. V našom mestskom zastupiteľstve som k téme urán mal možnosť hlasovať aj ja osobne. Zatiaľ sú určité stanoviská aj ministerstva)ŽP. Minister Žiga svoj jasný a zásadný postoj deklaroval na konanom mestskom zastupiteľstve. Ponechal by som tiež na časový úsek na doriešenie zmlúv, kde sú možné aj iné riziká ako ihneď teraz zastaviť geologický prieskum. Určite sa aj my poslanci budeme pýtať aj na tieto riziká, ktoré by pri nedodržaní podmienok mohli viesť aj ďalšiemu možnému súdnemu sporu. V súčasnosti napr. mesto Košice pred sebou tlačí dlžobu 10 mil eur za inú prehratú kauzu. Som zásadne proti ťažbe uránu, ale nech spoločnosť realizujúca geologický prieskum odíde zo Slovenska bez toho, aby sme jej my daňoví poplatníci museli niečo vyplácať. A to už je v právnych rovinách názorov, ktoré v mnohých prípadoch nepustia a často sa stáva , že jedná strana na urýchlenosť závažných rozhodnutí vždy môže doplatiť.

S pozdravom

Ing. Miloš Ihnát
poslanec MZ Mesta Košice
 
Hodnoť

Koho to zaujíma?

Už to mali dávno zrušiť a nikto by si to aj tak nevšimol. Celé voľby sú len prieskumom verejnej mienky pred ďalšími voľbami a VUC je len naklonovaný hybrid bez opodstatnenia.
 
Hodnoť

Primitívna manipulácia Korzára

je uverejnenie neúplného zoznamu s vybranými kandidátmi. Ale možno je to platený inzerát :-(
 
Hodnoť

az jedneho poznam

az pana Rovinskeho poznam, o ostatnych som ani nepocul ani nestretol....
 
Hodnoť

Ako je mozne, ze su

zverejnene akoze oficialne zoznamy kandidatov a pritom nie su uplne? To co ma znamenat? SME s Korzarom sa hraju na dobu spred roka 1989? Manipulacia a zatajovanie? Ma niekto strach z kandidatov, ktori nie su zverejneni v zozname? To SME sa teda dopracovali. Este ze sa toho nedozil p. Karol Jezik (cest jeho pamiatke), lebo ten by vas poslal niekde, mile vedenie "najdoveryhodnejsich" novin na Slovensku. Hanbite sa. Pekny den obcania Slovenska, Kosmas (7 STATOCNYCH)
 

Korzár bol

je, a naďalej aj bude....mediálny hnoj
 


Najčítanejšie na Košice Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop