Korzár logo Korzár Košice
Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Košice pripravujú stratégiu rozvoja dopravy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

vysledkom bude dokument, ktory zapadne prachom a nikdy sa nerealizuje, odporucam pouzit peniaze radsej na vystavbu novych cyklochodnikov a tras na behanie
 

ale ved

za ten dokument by prípadne mali možnosť skasírovať celý milion. O tom je asi celá tá "stratégia". Nie o doprave alebo bežeckých a cyklotrasách.
 

Stratégia rozvoja k novým ložiskám

ako obohatiť sa ešte pred voľbami v novembri z eurofondov. Veľký tunel akcia "Z" /sami sebe/ EHMK im nestačil. Aby zamestnali dopravných inžinierov, čo im zobú z ruky.
 
Hodnoť

 

to za taketo nic nehovoriace clanky ste dostali tie autorske ceny ??? ved v tom clanku nie je jedna jedina informacia ktora by za nieco stala ...nic ...
 
Hodnoť

Alebo inak

"Pripravujeme tunel, aj keď len finančný!"

Pretože pri priemernej mzde, a kde výstupom bude len nejaká štúdia možnosti, tá stratégia by vyžadovala skoro tisícku ľudí čo by na nej robili celý rok, teda ide o predraženie o viac ako 99%.
 

 

priemerna mzda 1000 € rocne?
 
Hodnoť

ved tú

ukradnutú naftu treba nejako zakamuflovať
 

Akosi ticho okolo kradnutej nafty vDPMK

To je tiež asi dopravná stratégia jednotlivca v mestskom podniku ako prežiť a voziť sa "ZADARMO" a ešte mu dávajú za to aj kvartálne odmeny. Je to všetko za naše dane, tak prečo by sa malo mlčať o tom a naopak konať v zrýchlenom konaní na výstrahu pre všetkých exemplárne.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Mňa skôr zaujalo, že názov

chystaného dokumentu je odlišný od názvu príslušnej položky Operačného programu Doprava 2007-13, z ktorého má byť financovaný (http://www.telecom.gov.sk/inde... verzia 3.7, prioritná os č, položka č. 27) a že a že ani jeden z týchto názvov priamo nekorešponduje s ničím z platnej sústavy územno-plánovacej alebo dopravno-inžinierskej dokumentácie (stavebný zákon resp. TP MDVaRR SR 1/2012).
Dokument patriaci do sústavy ÚPD alebo DID by pritom podľa mňa mal väčšiu váhu.
A pritom všetci zainteresovaní vedia, že zákonná opora pre presadzovanie celospoločenského záujmu zo strany verejnej správy je voči rôznym developerským zámerom, ktoré tento rozmer ignorujú, veľmi potrebná... A často ani to nestačí.
 


Najčítanejšie na Košice Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop