Korzár logo Korzár Košice
Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Oprava električkovej trate zahatá v Košiciach Námestie Maratónu mieru (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Parkovanie

Časť Hviezdoslavovej od kruháča po Železničnú mohli ponechať k dispozícii ako parkovisko (s možnosťou vrátiť sa späť na kruháč). Ocenia to zamestnanci/návštevníci úradu KSK aj Cargo.
 

Napojenie Hviezdoslavovej

na križovatku pri Jumbe je úzke na obojsmernú premávku. Tento vjazd bude slúžiť pre staveniskovú dopravu, parkovacie plochy pre stavebníka - skládka materiálu a pod. Návštevníci VUC a Cargo budú parkovať na parkovisku pred Jumbom a na Strojárenskej za múzeom.
 
Hodnoť

MHD na Strojárenskej ul.

Pán Titl nebude pre autobusy MHD problém zabočiť z Komenského ul. na Strojárenkú ul.? Niekedy tam mám problém aj s osobným autom ak v protismere stoja autá na danej križovatke.
Druhé problémové miesto vidím na križovatke Čsl. armády - Zimná, kde sa majú autobusy MHD otáčať do protismeru.
Nebolo vhodnejšie aspoň pre vozidlá MHD nechať prejazdný jeden pruh v úseku Komenského - Hviezdoslavova?
A ešte jedna vec, nikde som nenašiel informáciu do kedy má trvať táto uzávierka?
A to už ani nehovorím o tom, že o tejto uzávierke sa verejnosť dozvedá len cez oznámenie DPMK a tento článok - na www.kosice.sk o tomto nič nenájdete.
 
Hodnoť

A čo keby náš prekrásny primátor

predstúpil pred občanov a objasnil celú situáciu s termínmi, zmluvami, utajeným harmonogramom, výberom dodávateľov , odpovedal na otázky, obhájil postup prác , zdôvodnil meškanie a ospravedlnil sa za zmätky ?
Byť primátorom , to neznamená iba sa otŕčať pre kamerami tam, kde je to pre neho výhodné, brať dva platy, polovicu pracovnej doby primátora tráviť v Bratislave a robiť marketing pre rodnú stranu.
 
Hodnoť

2 pripomienky

1. O riešení dopravnej situácie by mali byť všetci čitatelia riadne informovaní. Uviesť takéto informácie v platenom článku považujem za bezcharakterné a vydavateľ (resp. ten, ktorý o platenosti článku rozhodol) by sa mal nad sebou vážne zamyslieť!!!
2. Obrázok s náčrtom riešenia (z ktorého by bola situácia zrejmejšia, ako zo slovného popisu) by sa mal dať po kliknutí zväčšiť, inak je nepoužiteľný z dôvodu nečitateľnosti.
 


Najčítanejšie na Košice Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop