Starosta má podozrenie, že poslanca dobehli súkromné aktivity. Nech sa páči na políciu, odkazuje Gibóda.
hm samoutok?
nebola to nahodou starostova zena/milenka, ktoru pan poslanec obrabal? ... alebo kvoli comu skoncil Giboda ako Gajova prava ruka ? inak jeden pan sympatickejsi ako druhy ... jdu blejt velebnostiPoznámka
Verzií, t.j. motívu útoku môže byť viac. Že niektorých ľudí pán Giboda irituje a iritoval aj v minulosti je isté. Motívom však sotva mohla byť skutočnosť, aby sa mu zabránilo prísť na zasadnutie zastupiteľstva. To by asi výsledok bitky vyzeral inak. Azda to bola určitá, i keď nechutná forma " upozornenia". Môže vyzerať samozrejme ako "obetný baránok temných politických síl", ale to by sa zvýraznila jeho "dôležitosť " v politickom živote, ktorá až taká v súčasnej dobe a asi aj v budúcnosti nie je a nebude. Pochybujem, že skutočný motív útoku bude odhalený...Splnila bitka účel?
Nikdy nemožno ani u politika vylúčiť čisto súkromné dôvody napadnutia. Ale pri „súkromných“ bitkách je dôležité, aby bol napadnutému jasný nielen dôvod útoku, ale neraz aj kto si útok objednal. Gibódovi podľa všetkého nič z toho nie je jasné, útočník mu nenechal žiadnu vizitku. U „politických“ bitiek to býva presne naopak. Tam ide najmä o vyvolanie strachu a neistoty, aby dotyčný vôbec nevedel, odkiaľ vietor fúka a aby utlmil všetky svoje politické aktivity. A Gibóda svojou poctivou poslaneckou dôslednosťou si nepriateľov priamo vyrába – v tom sa zhodneme. Skutočnosť, že k útoku došlo pred jeho odchodom na zastupiteľstvo, je podľa mňa kľúčová k vysloveniu najpravdepodobnejšieho motívu. Tomu zodpovedá aj „akurátny“ účinok, t.j. zranenie je, ale s dobou liečenia iba do 7 dní. Páchateľ sa aj tak prerátal, že Gibódovi nezabránilo predsa len prísť na zastupiteľstvo ani zranenie, ani strach. Ale keď nestihol ten bod programu, na ktorom nemal byť, objednávateľ bitky svoje dosiahol a účel bol splnený.Ten Gej..
Si neuvedomuje, ze tu somarinu o "telefonate psickara" bude musiet pred sudom dokazat... inak je to sproste krive obvinenie za ktore moze ist sediet...!!!