Korzár logo Korzár Košice
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Polaček je čistý. Kauza údajného zneužívania jeho syna sa skončila (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

dúfam, že aj to si dá gaj na svoju stránku a začne to vytrubovať do celého sveta.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

...a s kým spí tvoja...?
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

OľaNO, Sme rodina – Boris Kollár a Zmena zdola sa teraz vrátia k jeho podpore?
 

 

Sme rodina uz podporuje Novotneho..
 

 

Vážne. Dnes o 9-ej. Už som si myslel, že komunálne voľby v Košiciach budú drámou a ono to vyzerá skôr na komédiu :)
 

OľaNO preskočilo k Lesňákovi

starostovi Košickej Novej Vsi
 

 

Niekde sa tak vyjadrili? Alebo Lesňák?
 

pán Kravčík z OLaNO-a je v jeho týme

v jeho týme poradcov
 

 

Kravčík je tam, odkedy Lesňák ohlásil kandidatúru. Bol tam aj v čase, keď Oľano podporovalo Poláčeka a aj v čase, keď od Poláčeka odskočilo.To ešte nesvedčí o podpore Oľano, že tam má Kravčíka. Aspoň nie o otvorenej podpore.
 
Hodnoť

Vymyslené veci,

pošpinený kandidát - a to je všetko.
 
Hodnoť

Jedno doporučenie pre pani Polačekovú,

spojte sa s pani Silviou Šuvadovou, tá Vám iste s Vašimi - Vašimi problémami určite pomôže!!!
 

Šuvadová je teraz

na "Farme", žeby si aj Polačeková išla zafarmárčiť ? Narkóza by to iste prijala ako pikantnú vložku.
 
Hodnoť

 

Je to ako v tom starom židovskom vtipe. Parafrázujem - strieborný príbor návšteva neukradla, našiel sa zapatrošený v kredenci, ale podozrenie na návšteve zostalo.
 
Hodnoť

 

To, či je Poláček čistý, nečistý, nemení nič na fakte, že prišiel o časť podpory. Tu urobila SaS chybu, že najprv sa dali dokopy s Poláčekom a potom si začali vynucovať podporu u ostatných. Bolo len otázkou času a príležitosti, kedy budú môcť Oľano a Sme rodina pohodlne odskočiť.
A v osobe Jara Poláčeka si SaS vybrala kandidáta, na ktorého môže Smer pohodlne strieľať - streliva im Jaro vo svojej minulosti zanechal požehnane.
Mohli to urobiť inak, mohli to urobiť múdro a tak, aby bol smer z Košíc preč.
A je prirodzené, že vďaka chýbajúcej sebareflexii im ani nenapadne začať od seba - páni Poláček, Gibóda, Kolár, Labaš. Naozaj je to tak ťažké sa zamyslieť, či ste to niekde v plánovaní nepokazili?
 

 

práveže SAS a KDH sa ukázali, že sú strany ktorých činy majú hlavu a pätu, stoja si za svojim názorom aj keď to práve nie je populárne. teraz sa ukázalo, že mali pravdu. Smer môže na Polačeka strieľať akurát že to strelivo si musia vymyslieť. Doteraz na neho ešte nič nenašli, tak si museli vymyslieť zneužívanie. Naozaj neviem čo mali menovaní páni pokaziť, jedine smerácke plány.
 

 

Práve o tom píšem Jaro - Sas a KDH. A samozrejme aktivisti. A to je všetko. Mohlo to byť aj Sme rodina, ale tí teraz podporujú Novotného. Oľano podporí tiež niekoho.
Nebolo by lepšie, keby tu existovala jedna silná iniciatíva, kde by boli všetky protismerácke strany? Nielen politické, ale aj aktivisti, aj osobnosti, ktoré sú momentálne za Lesňákom, jednoducho všetci, čo tu nechcú smer. Bolo by to lepšie, že? Ale nemyslím, že by tým spoločným kandidátom bol Jaro Poláček a to bol asi ten najhlavnejší dôvod, prečo sa nešlo touto cestou.
Teraz tu máme Poláčekovu protismerácku skupinu, od dnešného dňa aj Novotného protismerácku skupinu...budú ďalšie?
Nebolo by strategicky múdrejšie mať jednu bandu proti smeru, aj za cenu toho, že by Jaro Poláček nebol kandidátom na primátora?
 

chyba lávky

asi ste nepozerali tlačovku pána Novotného, on nie je proti Smeru on je tretia cesta. Mimochodou, tou bol niekedy aj Róbert Fico.
A pri plánovaní sa nič nezanedbalo. AK by v Košiciach sme Rodina nemala na čele ambiciózneho ale neznalého krajského predsedu a OLANO malo struktury, tak by sa aj dalo jednat. Takto, ..., takto kudy vítr tudy plášť.
 

 

Pozeral - On je vlastne nielen proti smeru, ale aj proti aktivistom - to je tá tretia cesta?
A to plánovanie - presne to som písal Marcel, to o tej sebareflexii. Keby ste naozaj uvažovali strategicky, tak by ste na začiatku jednali s Kollárom a nie s Masnykom. Rovnako ste mohli vybrať za kandidáta na primátora takú osobnosť, ktorú by vedeli a chceli všetci nasledovať. Neurobili ste to. A teraz píšete, že ste to urobili správne, ale pochybili tí druhí...
Aj by som vám to o tej sebareflexii skúsil nejako vysvetliť, ale neviem sa zbaviť dojmu, že by to bolo zbytočné
 

1 2 >

Najčítanejšie na Košice Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop