Korzár logo Korzár Košice
Sobota, 30. máj, 2020 | Meniny má FerdinandKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Najväčšia futbalová investícia za 20 rokov bude mať zázemie z unimobuniek (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Len by ma zaujímalo prečo je stanovené komerčné nájomné? Ak VsFZ dostalo plochu za symbolické euro, ak bolo ihrisko postavené a vyfinancované z prostriedko , či už vlastných, teda futbalových, teda štátnych, teda všetkých nás daňových poplatníkov, mi príde nelogického, aby tí istí užívatelia mali platiť takúto pálku znovu. Má VsFZ z tohto pohľadu na to právo. Môže sa v tejto oblasti správať podnikateľsky? Nepoviem, ak by sa naplocho diali mimofutbalové aktivity...taktiež by mi nevadilo, ak vy sa z primeraného nájmu platil povedzme plat správcu, spotreba vody a elektrickej energie. Takto mi to príde ako šklbanie i tak chudobných klubov. To je pomoc a podpora futbalu od jeho matky = zväzu?
 

Výborná poznámka, trochu to rozvediem

Futbalove kluby, mládežnícka cast su dotované z mesta alebo SFZ aby potom tie peniaze vratili späť mestu akebo sfz na najomnom. Mesto Košice rozdeli na dotacie sportovych klubov rocne 1 milion eur. Na njaomnom ale vyberie 1,5miliona. 500tis cista ryža na ľuďoch čo robia mládežnícky sport so zapalom, na rodičoch čo platia donklubiv poplatky za svoje deti. Z tych 500tis.by mesto Košice mohlo každý rok postavit jednu taku plochu...
 
Hodnoť

 

Len by ma zaujímalo prečo je stanovené komerčné nájomné? Ak VsFZ dostalo plochu za symbolické euro, ak bolo ihrisko postavené a vyfinancované z prostriedko , či už vlastných, teda futbalových, teda štátnych, teda všetkých nás daňových poplatníkov, mi príde nelogického, aby tí istí užívatelia mali platiť takúto pálku znovu. Má VsFZ z tohto pohľadu na to právo. Môže sa v tejto oblasti správať podnikateľsky? Nepoviem, ak by sa na ploche diali mimofutbalové aktivity...taktiež by mi nevadilo, ak vy sa z primeraného nájmu platil povedzme plat správcu, spotreba vody a elektrickej energie. Takto mi to príde ako šklbanie i tak chudobných klubov. To je pomoc a podpora futbalu od jeho matky = zväzu?
 
Hodnoť

Z napísaného je úpne jasné,

že zmluva je sakramentsky výhodná pre futbalový zväz a nesmierne nevýhodná pre mesto a najmä pre mestskú časť.
Takže verejnosť ráno na hodinku a inak plaťte a plaťte.
Super kšeft.
 


Najčítanejšie na Košice Korzár

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop