Korzár logo Korzár Košice
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V Historickej radnici sa občania môžu stretnúť s vedením mesta (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

V centre mesta

je fajn. Ale kde budem parkovať keď prídem na návštevu za aktivistom? Alebo zaplatim do parkovacích automatov 2x parkovne (jeden x pre EEI, jeden x pre mesto) a pán aktivista mi to preplatí? Ďalší splnený predvolebný sľub? Ten bol dobrý...
 
Hodnoť

 

"Pre prijatie v radnici je potrebné vopred sa nahlásiť na sekretariáte primátora ..., e-mailom ..., cez webstránku ... alebo osobne .... „Všetci záujemcovia budú zaradení do zoznamu podľa poradia. O termíne stretnutia s vedením mesta budú včas informovaní..."

"Prvé prijatia sa začali vo štvrtok popoludní, medzi hosťami bol aj bývalý primátor a prezident SR Rudolf Schuster."

Aj súdruh Schuster sa nahlásil? Asi áno, ako prvý, v duchu uvedeného "všetci záujemcovia budú zaradení do zoznamu podľa poradia". Alebo predsa len nie všetci?

Nestačím sa diviť, ako sa akože pravicový primátor mesta zalieča kovanému komunistovi Schusterovi. Dúfam, že opäť hodili reč aj o tom nezmysle, ktorý červený Rudolf navrhol realizovať v chránenom mestskom parku a pán primátor ho hneď s nadšením podporil... Ach jáááj! A to som ho volil, myslím Polačeka... Moja vina, moja vina, moja preveľká vina! :-(
 

 

Páni! Zloba, zlosť a nenávisť sa valíííí z Vás! Rašiak bude mať z Vás radosť.
 

Nie zloba, skúsenosti

Skúste si zavolať a zistíte, kedy a či Vás vôbec príjme jeho veličenstvo. Predstavte sa ako senior a možno Vás príjme. Ja čakám na prijatie od jeho zvolenia a NIČ. Zatiaľ čakám "len" viac ako 9 mesiacov. No pri odborníkovi na odpady a všetko ostatné na svete nič výnimočné.
 

 

Primátor je jeden, dní v roku celkom 365, max. plus 1 a nás Košičanov? ... cca 230 000 ...
 

Vážený pane,

dovolím si Vám oponovať, zloba, zlosť a nenávisť nepatrí do mojej výbavy. Ak ste nadobudli takýto pocit na základe jedného príspevku, môžem vyjadriť len svoju hlbokú ľútosť. Skúste si prečítať ostatné moje príspevky a zistíte, že "Rašiak" zo mňa radosť istotne mať nebude...

Viete, aký je rozdiel medzi voličmi a nevoličmi KSSmeru-SD? Kým voliči Zderu sú voči tým, ktorých volili, fanaticky nekritickí (nech by urobili alebo povedali čokoľvek), nevoliči tejto zločineckej organizácie sú voči tým, ktorých volili, reflexívne kritickí, čo je aj môj prípad. Ako tradične pravicový volič som volil do čela KSK p. Trnku a do čela mesta p. Polačeka. Žiaľ, a potvrdzujú to aj mnohé ďalšie reakcie pravicových voličov, obaja spomínaní páni dosiaľ svojich voličov viac sklamali ako potešili. A to pritom obligátnych 100 dní na "rozkukanie" už dávno uplynulo. Preto som kritický, vážený pane. Ale neberiem Vám Váš názor, akiste ste spokojný so všetkým, čo nový primátor a župan v meste a kraji urobili. Či neurobili?

A čo sa týka vyššie zmieňovaného člena normalizačného ÚV KSS, prepáčte, ale na adresu tohto súdruha sa naozaj nemôžem vyjadriť nijako pozitívne.

Prajem Vám pekný a pokojný víkend (myslím to úprimne a s rešpektom).
 
Hodnoť

 

Tento ich facebookovi život. Samé foto, úsmevy,príspevky,komentáre. Vytváranie dojmu na voličov a normálnu prácu nestíhajú (nie sú asi veľmi zvyknutí pracovať). Cesty bohužiaľ v lete nestihli,Slanecka sa nedá,eei sa nedá,EYOF sa nedá, transparentnosť výberových konaní otázna,už vzal primátor pre istotu opraty. Nakoniec rozhodne ON. Myslite si,že keď Vás prijme aj niečo vyrieši? Zabudnite. Opäť len strata času. Ti traja by si mali sadnúť vo svojich kanceláriách na zadky a pracovať.
 
Hodnoť

 

v každom prípade ústretový krok voči obyvateľom mesta, ktorí sa chcú dostať k vedeniu mesta ...
 


Najčítanejšie na Košice Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop