Korzár logo Korzár Košice
Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kontajner naplnili záverečnými prácami študentov. Univerzita: Boli to len obaly (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

A možno len preventívna akcia...

"... s poľutovaním vám oznamujeme, že vašej požiadavke na poskytnutie práce uvedeného študenta k nahliadnutiu nemôžeme vyhovieť. Práca sa žiaľ v archíve našej univerzity nenachádza...".
 

 

Už 20 rokov je treba celú diplomovku odovzdať aj na digitálnom médiu. V mojom prípade sa to robilo ešte na diskete. Pre školu je ľahšie mať všetky diplomovky na jednej polici s DVD-čkami (kam boli všetky prehraté) v pancierovej skrini, ako vypchávať celé miestnosti archívov, kam skoro nikto nechodí. Podľa mňa je v poriadku rušiť tie papierové kópie, je digitálna doba a tie diplomovky ďalej v škole existujú. Ale to v článku nepovedali. Žeby to bolo len na Technickej univerzite a UPJŠ nie? Nechce sa mi veriť.

Študent, ktorý napísal srdcervúci komentár o vyhadzovaní do kontajnera, bol podľa mňa mimo. On sám by svoju papierovú diplomovku skladovanú doma po dvoch rokoch vyhodil, ak by vedel, že ju má odloženú na HDD a ešte v cloude.
 
Hodnoť

tento príspevok mi bol zmazaný - prečo?

Už 20 rokov je treba celú diplomovku odovzdať aj na digitálnom médiu. V mojom prípade sa to robilo ešte na diskete. Pre školu je ľahšie mať všetky diplomovky na jednej polici s DVD-čkami (kam boli všetky prehraté) v pancierovej skrini, ako vypchávať celé miestnosti archívov, kam skoro nikto nechodí. Podľa mňa je v poriadku rušiť tie papierové kópie, je digitálna doba a tie diplomovky ďalej v škole existujú. Ale to v článku nepovedali. Žeby to bolo len na Technickej univerzite a na UPJŠ nie? Nechce sa mi veriť.

Študent, ktorý napísal srdcervúci komentár o vyhadzovaní do kontajnera, bol podľa mňa trochu mimo. On sám by svoju papierovú diplomovku skladovanú doma po čase vyhodil, ak by vedel, že ju má odloženú na HDD a ešte v cloude.
 


Najčítanejšie na Košice Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop