Korzár logo Korzár Košice
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Polaček prilial olej do ohňa pred urovnávaním sporu s DPMK (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Kde zostali trolejbusy

„Všetci chceme, aby sa nakupovali nové klimatizované autobusy a električky, ktoré by slúžili verejnosti.“ A to som ja blbec volil to čudo čo je dnes našim primátorom práve preto ,že sľuboval skoré obnovenie trolejbusovej dopravy , výsledok žiadna ekológia ,opäť dymiace autobusy.
 
Hodnoť

Polaček a jeho FB

je niečo podobné ako premiér SR. Obaja majú spoločnú "potrebu" o každom nepodstatnom prde hneď všetko zverejňovať. A rovnako obaja ešte väčšinou nič nemajú s poslancami odkonzultované. Najprv napíšu, ľudia sú znechutení a nahnevaní a na druhý deň zvolajú tlačovku s názvom "Ako sme to mysleli".
A Polaček, ten je mysliteľ... Len prečo na tie nedotiahnuté myšlienky z jeho hlavy máme stále doplácať a čítať to aj v denníku "primátor pozitiv"? O dva roky snáď primátorovi (rovnako ako Kotlebovi) ľudia prinesú prázdne krabice pre MMK, aby si zbalil veci a odišiel aj s aktivistami, vďaka ktorým bol zvolený do večného zabudnutia.
 
Hodnoť

 

Nikoho z platiacich obcanov nezaujimaju Vase zabomysie vojny. Nas zaujima to, aby to tu fungovalo a nech tomu sefuje kto chce.
 
Hodnoť

 

Aby vedenie DPMK neskončilo ako riaditeľ VVS. Ten tiež robil všetko proti účasti mesta v dozornej rade, a teraz si od prekvapenia prediera oči v CPZ- je, chvála Bohu. :-)
 
Hodnoť

 

Už sa neviem dočkať nových volieb, lebo už viem, že koho za primátora už nikdy a to ani vo svojom budúcom živote nebudem voliť.
 
Hodnoť

Keď taký človiečik riadi mesto

tak to aj vyzerá... Primátorovanie nie je o tom, že sa ráno zobudím, urobím si potrebu a potom sadnem za laptop a píšem čo ma napadne, čo zo mňa ešte nevyšlo...?!?!
Ale takého máme aj z Trnavy i Ameriky,..
 
Hodnoť

Takto to vyzerá,

keď sa k moci dostanú politickí diletanti.

Nová súčasná vláda predstavila efektívnu verejnú správu, kde navrhuje zrušiť mestské časti v Bratislave a Košiciach. To bude ale kriku a hrmotu, keď budú mať prísť oni a "ich podosádzaní ľudia" o kráľovské platy a benefity. Možno so smeráčikmi č. 1, č.2, progresívcami a odbormi typu Machyna a Uhlerová vyrazia do ulíc štrajkovať.

BA má 17 a KE dokonca 22 mestských častí!!! Veď to je nonsens, koľko financií nás občanov stoja títo diletanti. Primátorikovia samosprávnych krajov si ako prvé hneď po voľbách pozvyšovali extrémne platy a občanom kartelovou dohodov pozvyšovali dane z nehnuteľností a o parkovacích politikách sa nedá nič iné povedať, len ako ďalšie finančné zdieraní občanov, chaos a šikana.

Preto absolútny súhlas s novo navrhovanou reformou!!! Zbaviť sa týchto prebytočných a zbytočných politikov vo verejnej správe parazitujúcích na našich daniach.
Treba povedať, že je potrebné zrušiť zákon o priamej voľbe primátorov a starostov a nech si budúca povolebná koalícia volí primátorov a starostov, čím sa predíde anarchii, taká, aká je dnes, ale preniesť celú zodpovednosť na politické strany, čo bude podkladom pre občanov do budúcich volieb. Dnes na základe súčasnej legislatívy sú neodvolateľní a v klídku si prevegetia celé volebné obdobie, pretože nikoho a ničoho sa neboja pri dnešnom stave justície a korupcii, taká aká tu je!!!!!

Ako je vôbec možné, že primátor nerešpektuje rozhodnutia mestského zastupiteľstva a nepodpíše uznesenie? Keď to neplatí pre primátora, tak to neplatí ani pre nás, občanov, daňových poplatníkov. Potom sa pýta, načo tú máme poslancov, keď si primátor robí čo chce.
Hoci pána primátora Poláčka nepoznám osobne, ale to, že si kúpi tenisky , alkohol a sladkosti z daní občanov z toho platu, to, že miesto vykonávania zimnej údržby údržby neudržiava schodnosť chodníkov v jeho správe, ale označí ich tabuľkami že sa neudržiavajú, kde dokonca mal zahynúť občan. Je amorálne a už tam nemal sedieť a ďalej škodiť občanom. Jednoducho anarchia a vyhovárajú sa jeden na druhého. Pre týchto tiež politikov v prvom rade trestnoprávnu zodpovednosť za ich zadlžovanie, zmanipulované verejné obstarávania a zdieranie občanov.
 


Najčítanejšie na Košice Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop